Jūs turėtumėte pamatyti šio tėčio linksma “Motinystės” fotografijos šaudymo parodą

Aš pastebėjau, kad motinystės nuotraukos yra virusinės dėl bet kokio emocinių, bitterų ar juokingų priežasčių, tačiau naujausias “nėštumo” nuotraukas, sukuriančias bangas internete, gali būti pats unikaliausias.

Ispanijos tėvas dviejų suaugusių dukterų Francisco Pérez (žinomas savo draugams kaip “Paco”) pateikė savo draugei, fotografui Martynui Vilkei, kelias linksmas motinystės nuotraukas. Wilkes, kuris fotografavo daugybę tradicinių motinystės šakų, norėjo su jais “linksmintis”, nes “Huffington Post”. Paco “gana didelis skrandis, primenantis nėščią motiną” buvo visas įkvėpimas, kurio jam reikia, kad būtų sukurta vienintelis natūralus fotografavimas, kuris praėjo nuo viruso.

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

Wilkesas suprato koncepciją ir “Perez” bendrą “išvaizdą” nuotraukoms, o juokingas tėtis visiškai prisigėrė veido išraiškas ir kelia tai, ką matote tik apie kiekvieną “standartinį” motinystės šaudymą.

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

Aš turiu galvoje, tiesiog pažvelk į šią klasę – “kūdikio gniuždymas”.

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

Akivaizdu, kad jis sulaužė “charakterį” ir juokėsi tam tikruose taškuose, nes kaip jis negalėjo?

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

Gėlių dizainas ir pavadinimas “Noelia”, užrašyti į Pérez skrandį, taip pat yra juokinga istorija. Akivaizdu, kad po jo antrosios dukros gimė prieš 20 metų, jo žmona nusinešė Perezą, kad užregistruotų savo vardą – Noelia. Keliaudamas, jis sustojo keletam alaus ir netyčia užregistravo savo vardą kaip “Natalija”, nes jo neįskaitomas girtas rankraštis.

Tuo tarpu Wilkesas pavadino šaudymą (kuris įvyko praeitais metais, tačiau pastaruoju metu pastebėtas interneto populiarumo didėjimas, nes, gerai, vis dar gana juokinga juokinga) “Laukiama Noelijos”.

“Svarbiausias šio gyvenimo dalykas yra suteikti gyvenimą, perduoti mūsų grožį … patirti nuostabiausią dovaną, kurią mums suteikė motina gamta”, – Wilkesas juokais pavadino albumą savo “Facebook” puslapyje. “Paco tikisi gražios vaiko merginos, vadinamos Noelia, tik likus 5 savaitėms, jo svajonė tapti Tėvu galų gale atsiduria”.

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

“Aš šaudėu daugybę įprastų mamų ir norėjau ką nors padaryti šiek tiek kitaip,” sakė Wilkesas PopSugar. “Paco prikalė jį!”

vaizdas

Martyn Wilkes fotografija

Žingsnis atgal, Beyoncé. “Paco” dabar yra motinos-motinos gimdymo nuotraukų “Queen”.

(h / t Huffington Post)

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 74