Modelis “Iskra Lawrence”: socialinė žiniasklaida “dehumanizing”

“Iskra Lawrence” nuotraukose sunku ne šypsoti. Šis modelis yra tiesiog teigiamas, nesvarbu, ar ji sukuria “Aerie” reklaminę apatinę aprangą, ar daro veidą ant savo labai populiarios “Instagram”. Ir šis linksmas pobūdis neapsiriboja tik madingų kampanijų smizinimu: ji taip pat yra vokalo kūno priėmimo advokatas.

Lawrence, kuris buvo vienas iš “Redbook” “Real Women Style Awards” teisėjų, susitiko su šių metų nugalėtoju Sharifa Murdock ir praėjusių metų nugalėtoju Christine Buzan, kad kalbėtume apie kūno įvaizdį, socialinę žiniasklaidą ir kokie mados prekės ženklai pagaliau patenkintų poreikius. jų vienodo dydžio, netinka visiems vartotojams. Jei praleidote, galite visą pokalbį žiūrėti čia – arba skaitykite keletą iš “Lawrence” protingiausių žodžių.

Ji mano, kad socialinės žiniasklaidos priemonės gali atsirasti nutolusiose vietose, ne intimos

“Jūs labai dehumanizuojate, kai esate socialinėje žiniasklaidoje. Žmonės pamiršta, kad jūs ten esate. Kuo daugiau aš atsidūriau ten, tuo daugiau nusižengiau”, – sakė Lorensas, kuris dažnai žiauriai komentuoja savo nuotraukas, nes jei ji nėra tikras asmuo, susietas su savo sąskaita. “Jei tu padarei savo vertę Mėgėjams ir pasekėjams, tu niekada nebūsi laimingas”.

Jos troreliai paprastai būna vyrai

Netikėtumas, staigmena: moterys dažniausiai nėra tos, kurios rašo įžeidimus savo puslapyje. “Aš nesunaikinau moterų, gaunu jį iš vyrų”, – sakė ji. “Aš gaunu, jei [nuo] misogyniškų vyrų, kurie manys, kad skelbiu juos. Manau, kad esu tiesiog įvaizdis – jie nesupranta, ką aš bandau daryti, ar kad aš turiu balsą ar pranešimą”.

Ji neatsako į nekenčiančius … Išskyrus vieną kartą

“Devyniasdešimt devyni procentai komentarų, kuriuos aš tiesiog ištrinu, praneša apie asmenį, ištrina, ignoruoja, blokuoja. Aš tik pasiliksiu nuo jo”, – sakė Lawrence. “Tai buvo šokas pradžioje. Sakyčiau, kam tu tai sakai? Tu nepažįsi manęs! Tačiau tada jis pasiekė tašką, tai nėra asmeninis išpuolis. Tai tas, kas yra neigiamas. .. Aš jaučiuosi blogai tiems žmonėms. Jiems aiškiai reikia pačios pagalbos ir jie turi nesaugumo “.

Nors “Lawrence” paprastai priešinasi norui reaguoti į bet kokią šią šlykštį, ji vieną kartą gavo laišką iš jauno fano skausmo dėl ypač brutalių komentarų Lawrence “Instagram”. “[Troll] smarkiai atsibodo:” Jūs esate priežastis, dėl kurios sveikatos priežiūra išgyvenama, turite nustoti valgyti traškučius ir išmesti McDonald’s “. Maniau, kad tai buvo juokinga, ji buvo tokia pernelyg didelė. ” Tačiau, galvodama apie jaunąją mergaitę, kurią iš tikrųjų padarė skauda žodžiai, ji paskelbė pasibaisėtiną atsakymą:

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

✨�� Norėjo padaryti # slow-mo per daug … Tai tinka visiems, kurie kada nors buvo vadinami FAT. Dėkojame už įkvepiančius žodžius neseniai pic @zseanzbrown ���� “Riebalų karvė. Tai tik cus kiekvienas F **** r šioje planetoje yra nutukęs, kad tai yra norma … Plius dydžio modeliai, duok man F ** *** G Break. Kiekvienas turi nustoti valgyti McDonald’s, NHS yra f **** d, nes žmonės mėgsta valgyti per daug maišų traškučių. ” Ps Aš nesutiko valgyti. Aš valiuosi viską, ką noriu nuosaikiai. Aš valgiau traškučius, bet reguliariai ir sveikus namuose virtus patiekalus ir treniruotes. Žinutė yra tas, kas duoda F, ką kiti mano apie tave. Jūs esate vienintelis, kuris nusprendžia save apdainuoti. Atsiprašau, aš dažnai ne grubus ar niekam pirštui, bet šiems internetiniams troleiviams smdh �� �� �� #iskralawrence #beveryBODYišvaizda

Paskolos, kurią naudoja i s k r a (@iskra)

Ji rūpinasi, kad auditorijos netgi negali netyčia retušuoti

“Lawrence” yra “American Eagle”, prekinio ženklo, kuris didžiuojasi, kad nenori retušuoti savo modelių, modelis, tačiau ji taip pat atkreipia dėmesį į įprastą praktiką įkeliant nuotraukas prieš ir po jų. “Aš tai padariau anksčiau:” Ar manote, kad tai retušuojama? “, – sakė ji. “Žmonės negali pasakyti skirtumo.”

Bet normalūs žmonės retą, taip pat

Nuotraukų redagavimo pamatimas yra ne tik profesionalių reklamos kampanijų, sakė ji. “Aš susipažinęs su vyrais, kurie išvyko į tą dieną, jie susitinka su mergina internete ir net nepažįsta jos”, – sakė Lawrence. “Koks yra koks gyvenimas, kad galėtum vadovautis be galo nepriekaištingu gyvenimu internete, bet realiame pasaulyje jūs nesate patenkintas sau? Negalite retušuoti realaus gyvenimo”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

✨ patinka buvau savaitgalį, matydamas bae, ir negaliu laukti eiti į Las Vegaso mamą šią savaitę už savo 50-ąjį žiūrovą. #Iskralawrence # kiekvieną BODYišvaizduojamą suknelę iš @intermixonline batų @ loveinternet kalbą mano pačių ��

Paskolos, kurią naudoja i s k r a (@iskra)

Ji mano, kad kiekviena moteris yra tikra moteris

Lawrence yra garsi savo išbrokuotu kūnu, tačiau kūno priėmimo judėjime yra keletas terminų, kad ji nėra gerbėjų. “Aš visada bandau paskambinti žmonėms, pavyzdžiui,” Oi, “jūs esate tikra moteris, nes turite kreivių! Ne, ne ne, tai ne taip, kaip ji yra”, – sakė ji. “Mano mokykloje buvo užburta mergina, nes ji buvo 6’2″, o geležinkelis buvo plonas. Ji darė viską, ką galėjo uždėti, ir ji negalėjo. Bandžiau ją modeliuoti ir ji buvo per aukšta. ” Taip, net aukšti, plonos mergaitės ten gali kentėti savo pačių įvaizdžiu. “Aš matau kai kuriuos iš šių modelių ir man patinka, aš taip džiaugiuosi, kad turite šį pasitikėjimą ir jūs galite padaryti kažką teigiamo dėl to, ko jus baugino, kai esate jaunesnis”.

FLOTUS įkvepia ją

“Aš myliu Michelį Obamą”, – sakė Lorensas, kuris yra britas. “Man patinka tai, ką ji daro dėl tokio vaidmens, kurį, kaip žinote, daugelis kitų žmonių stovėjo ir atrodė gražiai ir padarė teisingus dalykus … Ji ten atėjo ir padarė tokį didelį skirtumą. Aš tiesiog manau, kad ji nuostabi”. Ir ne vienas paminėti tuos garsiai tonuotus ginklus!

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

✨�������� HAPPY 1ever⃣0️⃣th Gimimo diena @aerie Aš negalėjau didžiuotis kiekvieno iš jūsų, kuris daro aerie tokį ypatingą. Visa jūsų dedikacija, padedanti mums mylėti odą, kurioje mes esame, ne tik pakeitė mano gyvenimą, bet ir taip daug gyvenimų. Ačiū, kad padedate @ nedastaff ir įsipareigoja neatsižvelgti, jūs privertote mane jaustis pakankamai gerai, ir aš taip susijaudinęs dėl to, kas bus next�� žingsnis ir dėkoju už tai, kad suteikėte galimybę susisiekti su tiek daug aerie mergies aplink jo pasauliu, iš tikrųjų esame visi viena didelė šeima … myliu tave ❤️✨ement���������� #iskralawrence #everyBODYišsivaizduojama �� @alimitton MUA @cdaymakeup stiliaus @erincrittling

Paskolos, kurią naudoja i s k r a (@iskra)

Ir taip ar Simone Bilesas

Kaip ir visi kiti Amerikoje (ir planetoje Žemėje), Lawrence myli geriausius gimnastomus pasaulyje, Simone Biles. “Ką aš myliu apie savo istoriją, ji yra tokia, taip, aš įdėjau per šešias ar septynias valandas per parą, kad atvyktų čia už tą pusantros minutės laikotarpį”, – sakė Lawrence. “Mes pamirštame, kad kartais net net geriausius modelius, aktores – jie mokėsi daugelį metų, kad gautų, kur jie yra … Tikrai dėkingi už tai, ką moteris turi padaryti, kur ji yra, yra tokia graži istorija. Būtent tai mums reikia. apie tai kalbėti “.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 66