Jako dziewczyna, która dorastała z nienormalnym nazwiskiem (urodziłam się na długo przed tym, jak Brie Larson zabrał jej Oscara), mogę docenić, dlaczego matka chciałaby nadać dziecku oryginalną nazwę. Nigdy nie było innego Brie na moich zajęciach, z którym mógłbym się pomylić, co było miłe. Bycie pucołowatym przedszkolakiem, który czasami był nazywał się Gouda? Niezbyt miły.

Pomimo paraliżującego rozczarowania za każdym razem, gdy wpadałem na sklep z pamiątkami i pamiętałem, że nie mogłem kupić breloczka z moim imieniem na nim napisanym, wyobrażam sobie, że to, przez co przeszedłem, nie jest tak trudne, jak jeden tot z australijskiej mamusi będzie go miał.

Matka, o której mowa, wybrała uroczą nazwę Kaitlyn dla swojej córki, ale zamiast trzymać ją w spokoju przez całe życie nauczycieli, postanowiła przeliterować ją używając cyfr rzymskich..

Wejdź, KVIIIlyn.

obraz

Jeden przerażony użytkownik reddita znalazł post mamy w magazynie i podzielił się wycinkiem ze społecznością. Napisał swój post: “Z pewnością forma maltretowania dzieci?”

Koledzy redditors byli równie nieuprzejmi, jeśli chodzi o szansę, jaką ta matka wzięła, ale nie nazwałbym tego nadużywaniem dzieci. Budowanie postaci? Zdecydowanie. Niesamowicie niewygodny? Na pewno. Czy ten dzieciak spędziłby okres dorastania niezręcznie tłumacząc ludziom, że nazwa nie brzmi jak klekotanie? Tak. Ale hej, imiona są jak włosy. Zawsze możesz je zmienić.