“Najmniejsza mama świata” twierdzi, że życie z pół ciała nigdy jej nie zatrzymało

Kiedy Rose Siggins miała zaledwie dwa lata, musiała amputować połowę jej ciała z powodu sakralnej agenzy – deformacji kręgosłupa. Protetyczne kończyny spowodowały zbyt duży ból Rosemary, więc musiała nauczyć się radzić sobie bez nóg, poruszając się po deskorolce.

“Moja deskorolka jest dla mnie tak ważna – jest to różnica między uczuciem uwięzienia a uczuciem”.

obraz

Świadoma tego, jak nastolatka, Rose skupiła się na zostaniu mechaniką samochodową i nie pozwoliła jej określić jej stanu. Mimo pozytywnego nastawienia, martwiła się, że nigdy nie znajdzie partnera ani rodziny, ale to się zmieniło w 1997 roku, kiedy poznała Dave’a Sigginsa, innego mechanika samochodowego.

obraz

Rose, której narządy rozrodcze były nietknięte, była jednak wstrząśnięta, gdy odkryła, że ​​jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Lekarze ostrzegali, że poród może zmiażdżyć jej narządy i kazać jej rozważyć jej opcje.

“Nikt na świecie, od początku czasu, nigdy wcześniej tego nie robił”, powiedziała Yahoo!

Pomimo obaw lekarzy, Rose postanowiła wykorzystać swoje szanse iw 1999 r., Mając dwie stopy, sześć cali wzrostu, stała się “najmniejszą na świecie mamą”.

Teraz ma dwoje szczęśliwych dzieci, Luke’a i Shelby.

obraz

mówi, że to “różnica między uczuciem uwięzienia a uczuciem”. Rose zawsze martwiła się, że znalezienie miłości i posiadanie rodziny będzie poważnym problemem dla dziewczyny, która ma taką samą wielkość. Ale wszystko się zmieniło, gdy poznała mechanika samochodowego, Dave’a Sigginsa. Pracował w warsztacie samochodowym, w którym regularnie uczestniczyła.
Czytaj więcej na http://www.christianpost.com/buzzvine/woman-with-no-legs-told-by-doctors-to-abort-her-baby-but-she-chose-life-and-god-provided -a-miracle-138628 / # 6QlkU6vP0dK29WeT.99

Czytaj więcej na http://www.christianpost.com/buzzvine/woman-with-no-legs-told-by-doctors-to-abort-her-baby-but-she-chose-life-and-god-provided -a-miracle-138628 / # RAaODfrR6qCUfYiB.99

Rose, która pojawiła się w “Amerykańskim horrorze Story’s Freak Show”, powiedziała The Christian Postthat, że jej dzieci “uwielbiają mieć krótką mamę”. Plus dodaje, ich przyjaciele myślą, że jest fajna, ponieważ jeździ na deskorolce.

“Wiele osób niepełnosprawnych odczuwa, że ​​życie jest im coś winne, a ja wychowałem się w taki sposób, że nikt nie jest ci winien ani grosza” – powiedziała. “Świat nie jest ci nic winien, to jest to, co masz, a ty korzystasz ze swoich zasobów i przechodzisz przez życie”.

“Moją osobistą opinią jest, wstań i idź po to, po prostu to zrób.”

Aby dowiedzieć się więcej o niesamowitej historii Rose, obejrzyj wideo poniżej:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =