To, co Melissa McCarthy schudła, jest tak łatwe, że prawdopodobnie robisz to teraz

Choć Melissa McCarthy nie rozkoszuje się rozmową o swojej wadze, ponieważ, wiesz, że jest człowiekiem, a są ważniejsze tematy, temat nieuchronnie pojawia się, a kiedy to robi, zawsze ma idealną rzecz do powiedzenia.

Zapytany ostatnio o jej szczuplejsze rozmiary, 45-letniego szefa i gwiazdę Szef, przyszło czyste o jej zgłoszonej utracie 50 funtów.

Jej sekret? “Super nudne życie”.

“Sprowadzasz to naprawdę, nie robisz nic zabawnego i kładziesz się spać o 7:30 – to jest sztuczka” – powiedziała Extra.

Jest to zgodne z innymi poradami, które zaoferowała. Mel (czy mogę tak to nazwać?) Wcześniej powiedziałem Ludzie że w momencie, gdy przestała dawać AF, zaczęła dostrzegać różnicę w jej ciele.

obraz

“Przestałem nadinterpretować, nadmiernie myśleć, nadrabiać cokolwiek, wróciłem do czasów, kiedy byłam w ciąży i po prostu przestałem się martwić o to i myślę, że jest coś, co trochę rozluźnia i nie jest tak zdenerwowany i sztywny o tym, co dziwne, zadziałało. “

Teraz, gdy Melissa ma całe pisanie / czyni nas LOL-ami tak mocno, że mamy wypadki / mamusię, jest zajęta posiadaniem biznesem mody. Projektantka ubrań wspólnie z REDBOOK zainspirowała ją do wzięcia udziału w kolejnym projekcie, koncentrującym się na tym, co przemysł nazywa szatą “plus-size”, choć nie jestem szczególnie lubiany przez ten termin..

“Duża część kobiet w Ameryce ma rozmiar 14 i więcej. Po prostu staram się robić ubrania, które sprawią, że wszystkie kobiety poczują się naprawdę dobrze … Kiedy czuję się dobrze z moim ubraniem, jestem bardziej cierpliwy wobec moich dzieci. – Tonuję na faceta w jego samochodzie, który wysyła SMS-y przede mną, patrzę na świat trochę inaczej, małe szczęśliwe chwile się składają, trochę radości minęło.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 46 =