görüntü

Getty Images

Taye Diggs boşanma sonrası mutluluğu bulmaya ve yeni TNT gösterisine sürüklenen kederli bir polisle uğraşmaya başladı., İlk Cinayet.

REDBOOK: Sen polis değilsin ama sen var savaş suçu. Evine giren biriyle uğraşmadın mı??

Tam olarak girmedi, ama deniyordu. Küçük oğlum [Oğlum Walker] evdeydi, bu yüzden Papa Bear içgüdüm devraldı ve kovalamacadım. Şu an havalıydım ama sonra ne olduğunu anladım. could oldu – o zaman korku kuruldu.

RB: Karakterin Terry’nin ölümcül hasta bir karısı var ve ilk bölümde işyerinde kaybediyor. Onu işte bir arada tutmak için uğraştın mı hiç??

İyilik, evet. Ben mutlu bir insanım ama zorlukla karşılaştığımda, ben tüketilen. Duygularımı doğru şekilde yönlendirmeyi öğrenmem gerekiyor.

RB: Idina Menzel ile 10 yıllık evliliğinizin sona ermesiyle İnternet neredeyse kırıldı. Herkesin çok kalp kırıklığına uğramış olduğunu şaşırdın mı??

Düşündüğüm zamanlar olmadığını söylesem yalan söylerdim, Oh, dostum, insanlar dışarı çıkacaklar.. Belki de onun içinde tanıştığımızın sevimli olduğunu düşündüler Kira. Tiyatro topluluğunda bizim gibi çiftler pek yoktu. bilmek O kadar yetenekli bir oyuncu yok ki… ve o zaman bütün karışık [ırk] şeylere sahipsin. İnsanların bizim için köklenmesi kolaydı. Şu an hala bir çok şeyi anlamaya çalışıyoruz çünkü farklı kıyılarda yaşıyoruz ve oğlumuz büyüyor.

RB: Doğru, Walker 4. Ebeveynliğin en iyi parçası ne, ve en zor olan ne??

En iyisi, onu okuldan aldığım zaman yüzündeki ifadeyi görüyor – “Baba” demenin yolu her şeyden rakipsiz. O zaman en güçlüsü … son zamanlarda, birkaç gün boyunca ondan uzak durmam gerektiğini bildiğim zaman iş için gidiyor. Ve sadece güvenlik açığı. Tuhaf: Yapabilirsin her neyse Kendi hayatınla, ama bir başkasının söz konusu olduğunda, senin kanın kimdir, o ben olmadığım bir açığıydı — ki hala ben değilim–.

RB: En son REDBOOK’u ziyaret ettiğinizde Walker dinozorlara süperdi. Bu hala doğru mu?

Yüzde 100! Spor yapmanın tek yolu, topun bir dinozor yumurtası olduğunu varsayarsak. “Yumurtayı annesine almalısın!” O harekete geçmek zorunda.

– Kate Sullivan’a anlattı