Son zamanlarda, REDBOOK okuyucuların bize aşk hikayelerini anlatmasını ve büyük bir zaman teslim etmelerini istedi. Bu tatlı masal bizim 10 favorilerimizden biridir. Bazı dokular alın ve okuyun!

Samantha Yeager

Öznenin izniyle

Kocam ve ben birlikte bir tişört fabrikasında çalışırken tanıştık. Üç ay boyunca, gördüğüm en sıcak adam olduğunu ve onunla konuşmasını istediğini düşündüm. Ne yazık ki, yarı zamanlı bir vardiya çalıştım ve onunla hiçbir zaman etkileşimde bulunmadım. Bir ara bir kez dışarıda konuştuk ve bana lastikleri nereden alacağını söyledi..

Kısa bir süre sonra bu işi tam zamanlı olarak bıraktım – destekleyecek 2 yaşındaki bir kızım vardı. Ama bir ay geçti ve onu kafamdan çıkaramadım. Anneme çiçek gönderiyordum ve kızlara çiçek gönderirse çiçekçiye sordum. Onun adı ve çalıştığı yer dışında onun hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Telefon numaram ile iş yerinde altı beyaz gül göndermeye karar verdim. Ertesi gün aradı ve beni Cuma günü çıkma teklif etti..

Bu Mayıs 2002 idi. Onun 36 üzerindeinci Bu yılki doğum günlerinde, çocuklarımızın altısı olan 10 yıllık yıldönümünü tarafımızdan kutlayacağız. Bu adam olmadan hayatımın bir gününü yağlayamıyorum. Evliliğin bir roller coaster’i vardı, ama o başıma gelen en iyi şey o..

Aşk hikayesi kazananlarımız bir gece gecesi kazanmıştı: Film fragmanlarını izleyebileceğiniz, gösterim saatlerini kontrol edebileceğiniz ve bilet satın alabileceğiniz Fandango’ya 25 dolarlık bir hediye kartı; ve makarna klasiğinden hafif yemeklere kadar taze İtalyan yemekleri servis eden Olive Garden’da ya da çok çeşitli taze, hiç dondurulmamış biftekler sunan LongHorn Steakhouse’da 50 dolarlık bir hediye kartı kullanabilirsiniz. Ayrıca, 3 Temmuz’dan 6’ya kadar, sertifikalı LongHorn Steakhouse Grill Master’dan ızgara ipuçları almak için 855-LH-GRILL’i arayabilirsiniz..