1

İyi Ruhları Ele Geçir

görüntü

Giphy

Duygularım, bir çevrimiçi arkadaşlık uygulamasında hızlıca kaydırabildiğimden daha hızlı değişiyor, bu yüzden biriyle sohbet ediyorsam ve onu görmek istediğimde kendimi soruyorum. Evet, bu Bumble’ı iyi günlerde yarı zamanlı bir iş gibi hissettirebilir, ancak hormonal bir kayma başlamadan önce herhangi bir maçta not almaya çalışıyorum..

2

Bir Twist ile Club Soda siparişi verin

Giphy

Yumurtalarımı dondurmaya karar verdikten sonra, içmeyi bırakma kararını da verdim. Doğurganlık ilaçlarım sadece kredi kartımı azami derecede artırıyor ve vücudum hakkında akıllı olmak istiyorum. İçmemesine rağmen, tuhaflık çıkıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde buluşmayı ve kafeinsiz ve tatlı sipariş etmeyi öğrendim. Gecenin o saatinde, istediğim kadar çikolata istiyorum.

3

Esnek olmayı Öğrenin

Giphy

Sabahın erken saatlerinde kahve randevusu, öğle yemeği randevusu ve gün ortası tatlısı randevuları, 10 günlük doğurganlık ilaç döngüsüne yaklaştıkça daha sıkı ve yorucu olur. Bazı haftalarda, doğurganlık randevum var ve bir gün içinde laboratuvar randevusu açılmaya başlıyor ve etrafta dolaşmak yok. Birkaç kez randevu ayarlamak ve iptal etmek zorunda kaldım. Kimse bir pul olmak istemiyor (ya da tarihlemiyor), ama hızlı bir şekilde gitmesine izin vermeliyim – ve planlamamın çatışmasıyla hakaret edilirse bir sonraki adama geçeceğim.

4

Dikkat dağıtıcı üzerine yalın

görüntü

Giphy

Doktor yumurta alımını planladığında, günde 10 kez, bazen günde iki kez 11 farklı ilacı almalıyım. Hayatımın en kötü PMS’siyle mücadele etmek gibi, ama Rx aşırı yüküne rağmen, erkeklerin yanında olmak istiyorum. Arkadaşlık aslında tüm bu yoğun süreci kontrol altında tutmama yardımcı oluyor.

5

Kendine iyi bak

görüntü

Giphy

Hormonal dengesizliğin üstesinden gelebileceğim kadar çok gün var. Kabul etmekten pek gurur duymuyorum. Annemin, bir günün bir kereden fazla ne kadar emildiğinden şikayetçi olduğunu söyledim. Günler görüldüğümde hormonlar beni döver ve yoga ekipmanından kurtulmaktan kaçınırdım. Bu da o günlerde hep birlikte erkeklerden kaçınmam anlamına geliyordu – metin yok, çağrı yok. Daha iyi hissettiğimde ve bir kez daha ondan hiç haber alamazsam, bir kaç kez oldu..

6

Kanal Jennifer Lopez

görüntü

Giphy

Yumurtalarımı dondurmaya karar verdiğimde biriyle tanıştım. Bir ay çıkıyorduk ve ona ne yapacağımı anlatmaya karar verdim. Yapılması gereken doğru şey gibi hissettim. Onu sadece bir ay öncesine kadar çıkmış biri olarak kabul etti, ama bir daha ondan hiç haber alamadım. Birkaç gün için hayal kırıklığına uğradım ve sonra kendim için bir mantra yarattım: #WWJLOD. izledim Yedek plan, benim iç J.Lo’yu çağırdı ve yumurtalarımı dondurmaktan çıktığım bir adama, bu yumurtaları kullanacağımdan emin olduğumdan emin olmaya karar verdim..