Ši “Size-10 Woman” skamba “H & M” “Absolutely Adorable” dydžiui

Greitai mados prekės ženklai nebūtinai yra žinomi dėl nuoseklaus dydžio. Kiek kartų tu buvai persirengimo kambaryje su savo dydžio kelnais, kurie nebus praeina tavo blauzdos, ar pasėlių viršuje turėtų tinka pagal etiketę, bet vos užsičiausi jūsų boobs?

Viena moteris yra pavargusi nuo šios įprastos situacijos, ir ji ragina H & M dydžio, kad ji sako, kenkia moterų savigarbos.

22 metų Lowri Byrne neseniai atvyko į savo vietos “H & M” ir bandė suknelę, kurią ji manė, buvo miela. Ji dažniausiai yra Didžiosios Britanijos dydis 12 (arba JAV dydis 10), todėl tai, ką ji paėmė iš stovo (duh), bet ji galų gale turėjo kelis dydžius ir vis tiek negalėjo rasti tinkamo. Byrne buvo pissed (kas nebūtų?), Ir ji nusprendė pakomentuoti H & M “Facebook” puslapį apie incidentą.

“Aš esu 12 dydis (Jungtinė Karalystė) ir maži, ir šiandien” H & M “parduotuvėje turėjau paklausti, ar ši suknelė buvo dydžio (JK) 18 (tai nebuvo …)”, – rašo ji. “Šiose nuotraukose esanti suknelė yra 16 dydžio (Didžioji Britanija), ir aš vargu ar kvėpuoti. Ne tik tai buvo erzina, nes norėjau nusipirkti šią suknelę, bet tiek daug moterų mano, kokio dydžio suknelę jie perka į širdį. Aš buvau viena iš šių mergaičių (laimei, aš nesu), prašydama 18 dydžio suknele, man rimtai sunaikintų! “

Pridedant įžeidimą dėl sužalojimų, kai Byrne paprašė pagalbos (kudos prie jos, nes aš ką tik atsisakiau), pardavėjas akivaizdžiai jai pasakė: “ahh, taip, jūs turite kelti su jais keletą dydžių”. “Viena pora!!”, 3-4 dydžių dydžiai tikrai turėtų suprasti, kad jums reikia rimtai išsiaiškinti dydį !!! ” ji parašė. Ji turi tašką – jei pakanka problemos, kurią pardavėjas pripažįsta, įmonė gali nori persvarstyti jo dydį.

Byrne’o įrašas šiuo metu yra daugiau nei 3500 ir 540 pastabų, iš kurių moterys tenkina tas pačias nepatogios patirties. Iš esmės žmonės yra pissed.

Taip pat ne pirmą kartą tai įvyko. Tiesiog praeitais metais kita angliška moteris paskelbė, kad nors ji paprastai yra 12 dydžio, ji net negalėjo spustelėti pora dydžio 14 “H & M džinsų”.

“Man jau sunku rasti, kad mano aukštis tinkamai tinka, kodėl drebėjote drebėjimus, kurie yra nerealiai maži?” ji parašė laiške. “Ar aš turiu riebalų jūsų kasdienybei? Ar turėčiau pripažinti, kad prieinama ir prieinama gatvė ir madinga tendencija nėra tokie žmonės kaip aš?”

“H & M” išleido pareiškimą, atsiprašydamas atsakydamas į Byrne ieškinį. “H & M labai vertina visus klientų atsiliepimus. Visada ketiname kurti ir gaminti drabužius, kad mūsų klientai jaustųsi patys, bet koks kitas rezultatas nėra nei numatytas, nei pageidaujamas.” H & M “dydis yra visuotinis, o JK siūlomi dydžiai yra Tas pats visose 66 rinkose, kuriose mes veikiame ir internete. Kadangi nėra visuotinio privalomo dydžio standarto, dydžiai skiriasi tarp prekių ženklų ir skirtingų rinkų. Mūsų specialus vidaus dydžio skyrius veikia pagal dydžių ir matavimų vidurkį siūlomas rinkas, kuriose mes dirbame. “H & M” dydžiai nuolat peržiūri mūsų vidaus dydžio departamentas. “

Gerai, bet tai nepakeičia moterų pasakojimo kiekvieną dieną kad jie yra didesni nei jie iš tikrųjų yra, ir tai ne tik nelinksma, bet ir kenkia. Į persirengimo kambarį neturėtų būti žeminanti patirtis.

[h / t Glamour

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 26