Jennifer Lopez’s seksualios kreivės ir tonuotas rėmas jau matė jų teisingą dalį išpjovų, plika suknelių ir miniskirvių. Tačiau už jos raudono kilimo išvaizdą ketvirtadienio naktį Lotynų Grammy apdovanojimuose ji išvedė visus sustojimus į skintight, vienkartinį kombinezoną.

Jennifer Lopez sheer jumpsuit

Getty

Jennifer, kuris taip pat pasirodė scenoje apdovanojimų šou, apsirengė baklažanų spalvos piešiniais ir siuvinėjimais ir parodė daug odos. Jos dizaineris Zuhairas Muradas leido žaismingoms permatomosioms plokštėms paleisti savo décolletage, rankas, klubus ir kojas.

Jennifer Lopez sheer jumpsuit

Getty

J.Lo nudegimo lygis nebuvo vienintelis jo nakties aspektas – ji ir buvęs vyras Marcas Anthony, kuris 2011 m. Susiskaldė ir dalijasi dvyniais Max ir Emme, sukrėtė gerbėjus, dalindamasis intymiais “burnos į burną” pabučiuoti scenoje vėliau tą vakarą.

Po to, kai pora atliko savo naują singlą “Olvídame y Pega la Vuelta”, Jennifer pristatė Marcą apdovanojimu už Lotynų įrašymo akademijos metų asmenybę. “Marcas yra gyvas legendas, kuris savo muzikine kelione perkelia savo širdį ir sielą”, – kalbėjo ji ispaniškai. “Kompozitorius, prodiuseris ir dainininkas, jis yra stebuklingas ir grynas menininkas, kuris mums suteikia klasikų, kurie išliks su mumis amžinai”.

Kai ji tęsė savo kalbą, minia pradėjo skambėti “Bučinys!” Į jų malonumą, po to, kai Marcui buvo paskirta apdovanojimai, pora išsilygino ten ir ten.

Jennifer Lopez and Marc Anthony kiss on stage at the Latin Grammys

Getty