15 Maisto pristatymo paslaugos, kurios supaprastins jūsų savaitės naktį

geriausia food delivery services

“Hello Fresh” dovana

Parduotuvė ir maisto ruošimas sunku darbas – ypač po ilgos kongregavimo dienos, vaikams ir viskuo, kas tavo lėkštėje. Laimei, šis maisto ruošimo rinkinys ir maisto produktų tiekimas aprūpina visomis ingredientais, kurių reikia norint pavalgyti sveikią ir sveiką vakarienę savo artimiesiems..

geriausia food delivery services

Mandagumas mėlyna prijuostė
Mėlynas prijuostė

Vietoj to, kad visą naktį valgytumėte parduotuvėje ar virtuvėje, “Blue Apron” pateikia iš anksto išmatuotas ingredientų paprastus receptus tiesiai į jūsų duris.

Maistas pradedamas tik už 9,99 dolerius už porciją, o jūs galite pasirinkti dviejų asmenų planą (kuris ateina su dviejų ar trijų maitinimų per savaitę) arba šeimos planą (kuris gali būti iki keturių maitinimų per savaitę). Jei esate “wino”, pasitarkite su įmonės vyno pristatymo galimybėmis.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagumo sveika šviežia
Sveiki, švieži

Tai, kas daro “Hello Fresh” unikalų, yra tai, kad ji siūlo vegetarišką maistą žmonėms, kurie nevalgo mėsos. Bendrovė taip pat įsipareigojo naudoti atsakingai pagamintus ingredientus.

Jei norite naudoti, pirmiausia pasirinkite veggio, klasikinio ar šeimos planus, kurie visi turi du ar tris receptus per savaitę ir prasideda nuo 7,99 JAV dolerių už porciją. Vis dar skeptiškas? Pirkdami “Hello Fresh” maistą rinkinį, pasirinkite maisto parduotuves pirmą kartą apsistoję.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagumas chef’d
Chef’d

Tai maisto produktų pristatymo rinkinys maistui. “Chef’d” siūlo teminius maitinimo planus, įskaitant “New York Times” kepimo mitybos planą, Atkinso maitinimo planą ir net meniu, kurį sukūrė garsūs virėjai..

Kadangi ši bendrovė nereikalauja, kad ji būtų naudojama, galite užsisakyti ir užsisakyti pusryčius, pietus, vakarienes ir desertus, kai tik jums jų reikia, pvz., Sakyk, kai mieste yra įstatymai. Kainos skiriasi priklausomai nuo užsakymo.

APSIPIRK DABAR

geriausia food delivery services

mandagumo PeachDish
PeachDish

Norėdami gauti savo “Southern” komforto maisto nustatymą, užsakykite valgius iš Atlanta įsikūrusios bendrovės “PeachDish”, kuri siūlo populiarius Pietų patiekalus, tokius kaip krevetės ir kruopos, arba vištienos ir koldūnai.

Kiekvieną savaitę klientai pasirenka bent devynias maitinimo pasirinktis, todėl galite pritaikyti užsakymą pagal savo skonį. Jūs gausite keturias maitinimo porcijas už 50 dolerių (arba 12,50 USD už porciją).

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

Getty Images
“Amazon Fresh”

Jei turite savo receptą, gaukite savo “Amazon Fresh” patiekalą. Tiesiog pasiimkite pristatymo dieną ir laiką, o aušinimo skysčio pakuočių dėka jūs net neturite būti namuose, kai jis atvyks.

“Amazon Prime” nariams prenumerata yra papildoma 14,99 LTL per mėnesį už neribotą pristatymą, kai jūs patenkate mažiausiai 50 USD.

APSIPIRK DABAR

vaizdas

žalia virėja
Žalia virėja

Jei turite ribojamą mitybą, “Green Chef” Jums tinka. Įmonė siūlo dviejų ar keturių žmonių maitinimo variantus, skirtus vegetarams, visagalis, veganams, be glitimo ar paleo dietoms.

Visi patiekalai turėtų užtrukti maždaug 30 minučių, o jūs galite pasirinkti savaitinį, dviejų savaičių ar mėnesinių pristatymą, pradedant nuo 10,49 JAV dolerių už valgį..

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagiai marta ir marley šaukštas
Martha & Marley Spoon

Naudodami “Martha & Marley” šaukštą, galite pagaminti keletą geriausių patiekalų iš Martos Stewarto archyvo, kuriame yra daugiau kaip 18 000 receptų per pusę laiko, nes bendrovė pristato sezoninius ingredientus.

Kaip ir daugelis kitų patiekalų, šis yra lengvai suplanuotų receptų kortelių su virimo patarimais ir gudrybėmis. Kainos prasideda tik už 8,20 USD už porciją.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagumo saulės krepšio
“Sun Basket”

Jei stengiatės laikytis tam tikro maisto režimo, pavyzdžiui, “Whole 30” arba “Paleo Diet”, “Sun Basket” patiekalai gali padėti. Jie siunčia savo klientams tik švariausią ingredientą.

Pasirinkite iš klasikinio plano, kuriame gali būti du ar keturi žmonės, arba šeimos planą, kuris aprūpina keturis žmones ir prasideda nuo 10,99 EUR už porciją.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

Mandagūs violetinės morkos
Violetinė morka

Violetinės morkos didžiuojasi, kad siūlo maistą, pagamintą iš 100% augalinės kilmės ingredientų, ir siūlo daugybę įvairių virtuvių iš viso pasaulio, kad patenkintų klientų poreikius..

Jų lankstus savaitės planas apima tris maistą dviems žmonėms už 12 Lt už plokštelę (arba 72 USD per savaitę).

PRENUMERUOKITE DABAR

vaizdas

kasdieninis derlius
Dienos derlius

Jūs niekada neturite pakankamai superfoodų, kurių “Daily Harvest” gerai žino. Įmonė siūlo keletą puikių prabangių, vienos nakties avižų, sumaišytų mišinių su maistu, derliaus buteliuose, kavos gėrimuose ir šaldytų sriubų, supakuotų geros jūsų ingredientų..

Pasirinkite bet kokį elementų derinį, ir jie pateks į jūsų šaldytuvo perforuotus puodelius. Savaitės planas prasideda tik už 6,99 $ už taurę.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagumo vandenynas
Veestro

Pasibaigus užimtai dienai, paruoškite vieną iš savo “Veestro” patiekalų skaniai vakarienei – nieko nedirbkite ar valykite! Įmonė siūlo valgio planus, skirtus visiškai virtoms virtoms gaminti patiekalams ir a la carte patiekalams.

Rankiniu būdu sukurtas užkandis prasideda nuo 5,99 USD. Jūs netgi galite išbandyti savo svorio planą (pradedamas nuo 8 JAV dolerių už valgį) arba jų sulčių valymo prenumerata (prasideda nuo 6 JAV dolerių už vieną sulčių).

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

mandagiai šviežiai
Šviežiai

Jei neturite laiko atsargiai, šviežiai garantuojame, kad maistas gali būti pagaminamas mažiau nei po trijų minučių (rimtai!), Nes patiekalai yra paruošti ir paruošti šviežiai virėjai.

Tiesiog pasirinkite maistą, kurį norite internete, iš savo rotacijos meniu, kuriame yra daugiau nei 30 įvairių gluteno neturinčių parinkčių (už kiekvieną patiekalą 8,99 EUR), ir gausite šviežią, neužšalę vakarienę prie savo durų.

PRENUMERUOKITE DABAR

vaizdas

greenblender
GreenBlender

Jei esate pusryčių fanatitas, jums patinka GreenBlender. Kiekvieną savaitę bendrovė siunčia penkių superkirstančių skutimosi receptų ingredientus, o visi yra veganai ir pagaminti iš ekologiškų, ne GMO, vietoje pagamintų ingredientų.

Vien tik 4 doleriai už patiekimą – tai paslauga jums, jei esate visa kas apie kasdienį pusryčių pusryčių gyvenimą.

PRENUMERUOKITE DABAR

vaizdas

padengtas
Padengtas

Su padažu kiekvieną savaitę galite rinktis iš 20 virėjų suprojektuotų receptų, arba įmonė siūlo atnaujinimus, įskaitant specialių jūros gėrybių, mėsos (pvz., Žolelių ėriukų morkų) ir netgi desertų.

Dviejų, trijų ar keturių žmonių maitinimo planui kainos skiriasi, bet prasideda nuo 9,95 JAV dolerių už porciją. Galite pakeisti planą pagal tai, kas vyks tą savaitę.

PRENUMERUOKITE DABAR

geriausia food delivery services

Malonu namo virėja
Pradžia Chef

Nustatykite savo skonio profilį, kad “Home Chef” galėtų sutapyti su jūsų idealiu 30 minučių maistu (su kiekvieną savaitę rekomenduojamais naujais patiekalais).

Įmonė siūlo du, keturias ar šešias aptarnavimo galimybes nuo 9,95 $ už valgį. Gavę pirmąją užsakymą, jūs gausite patogią rišiklį, kad būtų saugomi visi jūsų receptai vienoje vietoje.

PRENUMERUOKITE DABAR

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9