Atėjo laikas suaugusiesiems grąžinti Helovinas iš vaikų – arba bent jau šventi savo norus, jei jie to nori! Šios šokinėjančios atostogos dažnai gali pasimesti iš triukų ar gydymo ir mokyklos vakarėlių maišymo, todėl virėjas žvaigždėms “Meg Hall” rekomenduoja išmesti rafinuotą romaną su šiais skaniais ir šventiniais receptais. Jūsų tėvų draugai taps jums ačiū.

“Jack-‘-Lantern” vištiena ir saldžiųjų bulvių pyragas

Halloween desserts

JONNY VALIANT

Šventines šventines šventines vakarienes patiekite su vištiena ir saldžiųjų bulvių pyragaičiais. Patiekite mini keptuvės induose, todėl kiekvienas svečias gali mėgautis savo pyragu.

Gauk receptas.

Helovyno meduolių sumuštinių slapukai

Halloween desserts

Ellen Silverman

Supakuota su moliūgų prieskoniais, melasos užuominomis ir žalagių grietinėlėmis, šie Halloween slapukai yra nieko, bet nuobodu.

Gauk receptas.

“Poison” saldainių obuoliai

vaizdas

TARA DONNE

Išbandykite creepy twist į tradicinį saldainių obuolių (dėka juodos spalvos maisto!), Kad jūsų svečiai neužmirštų.

Gauk receptas.

Šokoladiniai Voodoo cupcakes

vaizdas

Ellen Silverman

Panardinkite savo partijos svečius į šokolado komą su šiais dekaduoto cupcakes. Įtraukite marzipano kaulus į viršų, kad kažkas papildomai baisu.

Gauk receptas.

Wicked ragana “Wiches

vaizdas

Meg Hall

Užpildykite savo saldus dantis ir mėgaukitės šiomis įkandimų dydžio šokolado priemonėmis iš “Meg Hall”. Bet teisingas įspėjimas – negalėsite valgyti tik vieno.

Ingridientai:

 • 40 garsių šokoladinių vafrų
 • 1 gali baltos dangos
 • 20 Hershey’s Bučiniai
 • 1 butelis apelsinų maisto spalvos
 • 1 maža Ziploc maišelis

  Nurodymai:

  1. Įlašinkite kelis lašus apelsinų maisto dažymo, kad galėtumėte užsandarinti, ir maišykite, kol visiškai sumaišysite. Pareguliuokite spalvą, jei reikia ryškiai oranžinio atspalvio.
  2. Į mažą “Ziploc” maišelį padėkite maždaug pusę užmiršimo, užlauždami vieną apatinį kampą. Iškirskite mažą skylę toje kampoje, kad sukurtumėte savo vamzdyno maišelį.
  3. Išdėstykite 20 plokštelių ant pamušalo lapų plokštelės, kad būtų lengviau tvarkyti ir judėti, tada vamzdį oranžinė užkemšama į plokštelės vidurį, įstatykite kitą ant viršaus ir švelniai stumkite juos kartu, kol išvaizda beveik išeina iš šono.
  4. Vamzdžio nedidelis apsiaustymas Hershey’s Kiss apačioje ir vieta sumuštinio centre. Paspauskite saldainius, kol pasirodys “frosting”, ir aplink bučinį padarysite mažą apelsinų žiedą.
  5. Vamzdis užsandarinamas aplink plokštelės kraštus, padarant krašto raganos skrybėlę. Įdėkite slapukus į šaldytuvą, kad sustiprintumėte glaistymą, kad nebūtų blyškios.