8 piktogramos grožis atrodo kiekviena moteris turi Master

katharinas ross mega lashes

Ambasada / Laurence Turman / Kobal Collection / Art Resource
Visada garsiausi Holivudo veidai turi žalią su makiažu pavydą. Dėl šių išsamių instrukcijų jums taip pat gali atrodyti, kad jums atsistojo tiesiai iš sidabro ekrano.

katharinas ross mega lashes

Ambasada / Laurence Turman / Kobal Collection / Art Resource
Mega blakstienos

Gaukite Katharine Ross visą, flutterinę pakraštį:

1. Pradėkite nuo blakstienos, bet ne tik prie šaknų. Vietoj to, dirbdami nuo šaknų iki galų, keletą kartų laikydami blakstienas prisukite gobtuvą, kuris padeda formuoti natūralų lęšį.

2. Šepetys ant dviejų sluoksnių, prailgstančių tušas, sluoksniuotės storesnėmis blakstienų išoriniuose kampuose, kad pasidarytumėte kaukių akių efektą.

3. Nuvalykite lazdelę audiniu, paskui šuku per blakstienas paskutinį kartą, kad atskirtumėte ir apibrėžtumėte juos.

cindy crawford full brows

Getty Images
Pilnas lankas

Gaukite Cindy Crawford stiprias narvas:

1. Norėdami gauti natūralesnį išvaizdą, naudokite pieštukų pieštuką be miltelių šešėlį, atitinkantį plaukus. (Vienintelė išimtis: jei turite labai sąžiningas lankas, pasirinkite pieštuką, kuris yra vienas tamsesnis.)

2. Jūs tik norite užpildyti nelygumus savo nelygumus; Kitaip, jie atrodys, kaip įmanoma. Pradėkite piešdami pieštuku išilgai, bet ne aukščiau, – kiekvieno piršto viršutinį kraštą, naudojant trumpus, lengvus spragimus. Kitas, užpildykite tik kailius dėmelius, dar kartą su trumpais spragomis – o tada sustokite.

3. Ištraukite spooley šepetį per savo įtvaras, kad būtų galima išmaišyti pieštuku ir sukurti minkštą, nepriekaištingą apdailą..

sophia loren winged liner

Getty Images
Slankiojantis sluoksnis

Gaukite Sophia Loren kačių akis:

1. Lengviausias būdas gauti tokį trapumą, švelnų spindesį yra su juodos spalvos akių kontūro rašikliu. (Jie turi tokią pačią liekamąją galią, kaip skystos formulės, kurios turi atskirą šepetėlį, tačiau taip lengviau manevruoti). Norėdami tvirtai laikytis savo piešimo rankos, pailginkite alkūnę ant paviršiaus arba laikykite ją kita ranka.

2. Uždėkite švirkštimo priemonės galą savo slapčiausias blakstienas. Laikydami jį tiesiai ant blakstienų, vienu tvirtu pirštu ištraukite ją savo blakstienų linijai, kad linija šiek tiek storesnė link galo.

3. Paspauskite liniją iki a smidge praeina išorinis kampas, kuris sukuria subtilų gyvenimą, dėl kurio jūsų akys atrodo didesni.

krikščionis brinkley rosy cheeks

Getty Images
Rausvi skruostai

Gaukite Christie Brinkley sveiką prakeikimą:

1. Jei turite sąžiningą ar vidutinę odą, jūsų labiausiai glostantis kvaišumas yra šiltas, o ne per ryškiai rožinis atspalvis. Tamsiai odai pabandykite raudonai rausvos spalvos. Ir nesvarbu, koks tavo odos tonas, tvirtai laikydamasis be spalvų (be žvilgančio, niekada natūralus).

2. Norėdami surasti savo skruostus, pažiūrėkite į veidrodį ir šypkite; Tie apvalūs, išsikišę taškai yra ta vieta, kur norite sutelkti spalvą. Sūkuriuokite vidutinio dydžio raudonų šepetėlį – ne didelį purus miltelių šepetį, dėl kurio sunku kontroliuoti vietą – spalva, tada bakstelėkite rankeną ant paviršiaus, kad išskaidytumėte perteklių.

3. Naudodamiesi apskrito judesiais, švelniai pasukite šerius savo obuoliais, pradėdami centre ir maišydami iš išorės. Jei ruošiatės grietinėlę, atlikite tą patį metodą, bet vietoje šepetėlio laikykite savo pirštų ir vidurio pirštus kartu, tada naudokite juos, kad įtrūktumėte spalvą.

Lauren bacall red lips

Warner Bros. / Kobal kolekcija / meno ištekliai
raudonos lūpos

Gaukite Lauren Bacall teiginį:

1. Suraskite raudoną lūpų dažą, kuris yra labiausiai malonus jūsų odos tonui: Jei esate sąžiningas su rausva atspalviais, ieškokite mėlyna raudona; jei odai būdinga geltona ar alyvuota spalva, parinkite raudoną spalvą, kurios apelsinų užuominą; ir jei turite tamsią odą, giliau uogų raudona veikia geriausiai.

2. Paruoškite savo lūpas, nusiplaukite per skaidrų, vašką lūpų balzamą, tada sutepkite keletą minučių, kad įsisavintumėte. (Tai apsaugo nuo sausos, tvirtos burnos.)

3. Dėl minkšto, bet poliruoto išvaizdos, perbraukite ant spalvos tiesiai iš vamzdžio, palikite porą minučių nuskęsti, tada išlyginkite lūpas audiniu ir sukurkite lengvesnį, dažytą efektą.

dvigubas purple eyeshadow

AP nuotrauka
Purpurinė akių šešėliai

Gaukite tonizuotą, modernią Twiggy violetinės dangtelių versiją:

1. Jei tai yra pirmasis jūsų purpurinis žiedas, išmėginkite vidinį violetinį šešėlį – tai spalvinga visoms odos spalvoms – ir pritaikykite jį mažu, purus akių šešėlių šepečiu.

2. Išskleiskite spalvą pagal viršutinę blakstienų liniją, tada sumaišykite ją iki dangtelio veido, neplėšdami šepečiu šešėliu. Su spalvotu šešėliu, apgauti yra švelniai laikyti, kad jūsų dangteliai nebūtų sunkūs. (Jei neturite tamsios odos, tokiu atveju dirbkite giliau slyvų atspalvį į savo raukšles.)

3. Tamsus šešėlis savaime gali padėti jūsų akims atrodyti mažesnis, todėl į blakstienas pridėkite kelis juodos tušo sluoksnius, kad pamatytumėte išvaizdą.

rackel welch smoky eyes

CinemaPhoto / Corbis
Kietos akys

Gaukite rakelio Welcho tarsi akis:

1. Pradėkite nuo vidutinio pilkojo akių šešėlio išplėtimo (už papildomą oomph, pasirinkite vieną su mirgintoju) ant visų dangtelių, spalva išblukusi į savo sąnario kaulus.

2. Naudodami ploną akių šepetėlį, į viršutinę ir apatinę blakstienų linijas naudokite gilesnį anglies pilvą šešėlį. (Taip pat veikia kreminės juodos akių pieštukas.)

3. Perkelkite savo akių šešėlį šepečiu atgal ir pirmyn kaip stiklo valytuvą per visą dangtį, kad sukurtumėte gerai sumaišytą, miglotą efektą.

Reese witherspoon pink lips

Getty Images
Pink lūpos

Gaukite “Reese Withersppon” rožinį bučinį:

1. Fuksijos lūpdazės bauginimas? Nebūk – apgauti yra kažką rinkti raudonmedžio šeimoje, kuri prideda šilumą. Nuvalykite nuo raištelių su baltos ar kreminės spalvos atspalviais, kurie gali nutekėti nuo veido.

2. “Reese” blizganti apdaila veikia raudoname kilimėlyje, bet realiame gyvenime tai pernelyg didelė tokia stipri spalva. Norėdami sukurti minkštesnį, romantiškesnį efektą, naudokite pirštą, kad priliptų prie lūpdaukio.

3. Šį gyvybingą burną pakanka savarankiškam teiginiui, todėl subalansuokite išvaizdą tik su raudonojo veido ir minkštųjų akių makiažu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4