Geriausi bronzikliai kiekvienam odos tonui, kad padėtų jums suklaidinti vasaros švytėjimą

1

“Fair”: FIZIKAI FORMULA Mineraliniai drabužiai Nešvarūs mineraliniai šarmai su mineraliniu oro išpūtimu

vaizdas

Ulta.com

PIRKTI DABAR

Šie itin smulkūs, lengvi bronziniai milteliai yra tokie subtili, jie neapsunkins blyškios odos arba suteiks jums oranžinį išvaizdą. Vienas “Ulta” recenzentas paaiškino: “Aš turiu sąžiningą odą su šiltais atspalviais. [Šis bronzieris] yra tobulas atspalvis. Jūs galite pastatyti spalvą taip, kaip to reikia, ir atrodo natūraliai”. Premija: joje yra SPF 30.

($ 14, ulta.com)

2

Dėl sąžiningumo iki vidutinio: “Milani” užkepta “Bronzer in Glow”

vaizdas

Amazon.com

PIRKTI DABAR

Truputį blizgus žaisdamas savo odos auksines spalvas ir atrodo šviesus. Tai vienas labai nebrangus, tačiau gerbėjai teigia, kad tai atrodo taip pat, kaip ir brangiomis versijomis. Vienas “Amazon” recenzentas sakė: “Šis bronzininkas suteikia nuostabų švytėjimą, kuris atrodo kaip tikras įdegis”.

(8 USD, amazon.com)

3

Medium: Anastasija Beverly Hills, miltelių bronzeris, balneliu

vaizdas

sephora.com

PIRKTI DABAR

Šis aukso gintaro atspalvis nėra nei per geltonas, nei per rausvas, todėl puikiai tinka vidutinei odai. Vienas “Seforos” recenzentas ravedas: “Tai puikiai išmaišoma ir suteikia man gero šilumos kiekio”.

($ 28, sephora.com)

4

“Medium to Deep”: “NYX Professional” makiažas “Matte Bronzer” “Dark Tan”

vaizdas

target.com

PIRKTI DABAR

Jums reikia matinio bronzatoriaus, kuris subtiliai šildo jūsų veidą be “blizgančio” išvaizdos. Tai vienas iš populiariausių “Target.com” svetainėse, ir jūs turite mylėti kainą. Vienas ventiliatorius sakė: “Turiu vidutinio / gilaus odos ir tai … atrodo neįtikėtinas man! Layer it up stipresnis poveikis”.

(8 USD, target.com)

5

Tamsiai: “CoverGirl Queen” natūrali atspalvio mineralinė bronzė juodoji bronza

vaizdas

Amazon.com

PIRKTI DABAR

Specialiai sukurta tamsesnėms odos spalvoms, ši bronzėja tęsiasi taip sklandžiai, ji neatrodys pyragėlių. Kaip sakė vienas “Amazon” recenzentas, “šis bronzininkas prideda tik tinkamą bronzinį kiekį, kad jūsų makiažas pop ir švyti”.

(13 USD, amazon.com)

6

Kaip užpildyti Bronzer kaip “Pro”

Norėdami taikyti, valymo bronzersas aplink “perimetro” savo veido – iš žemiau kiekvienos ausies iki savo žandikaulis, tada apačioje viršaus nuo šventyklos iki šventyklos. Ši “Makeover for Beginners” vaizdo įrašų pamoka parodo pagrindus.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =