En Dramatik Celeb Makeunders’lerinin 20’si

christina aguiler

Getty Images

Hollywood’da bulunmanın bir parçası, kırmızı halıyı gezerken göz kamaştırıcı gözüküyor – bazen özenli bir dudak veya üstteki saç tokası sallıyor. Ancak bu ünlülerin dönüşümlerine dayanarak, bu A-licterlerin bazen daha az fark ettiklerini söylemek güvenlidir..

christina aguilera

Getty Images
Christina Aguilera

Christina, en yeni albümü Liberation’ın yayınlanmasıyla birlikte cesur kırmızı dudakları, parlak sarı saçları ve gösterişli performansa layık giysileriyle bilinmesine rağmen, daha doğal bir görünüm benimsedi – ama daha az dikkat çekici değil.

görüntü

Getty Images
Miley Cyrus

Miley, vahşi çocuk evresinden geçti ve bunu yaparken bazı önemli hitleri düşürdü, ancak hayatının bu dönemini geride bıraktı. “Yeni” Miley, daha az gösterişli kıyafetlerle dolu bir şekilde karşı karşıya. Değişim, odağı ses yeteneğine geri veriyor.

kim kardashian

Getty Images
kim Kardashian

Kim ve Kanye bir araya gelmeden önce, gerçeklik TV yıldızı göz alıcı, seksi görünüyor için biliniyordu. Ama şimdi kocası, ünlü bir şekilde ona bir makyaj yaptırdı ve onu moda ikonuna dönüştürdü. 2016 yılında Paris’te soygun yapıldıktan ve silah zoruyla tutulduktan sonra, daha az gösterişli bir tarz seçerek glitz’den bir adım daha attı..

görüntü

Getty Images
Rihanna

RiRi, girdiği herhangi bir odaya komuta edenlerden biridir. Couture önlükler ve dramatik makyajlarla tanınıyor, ancak geçen yıl Fenty serisini sergilemek için biraz geri döndüğünde kafalarını çevirdi..

görüntü

Getty Images
Jennifer Lopez

J Lo her zaman kırmızı halıyı yönetir, ama ne yapacağını asla bilemezsin. Bazen cesur bir görünüm arar ve diğer zamanlarda daha doğal bir ışıltıya tercih eder. İki çocuğun annesi, durumun daha fazla tonda estetik olmasını istediğinde tam olarak biliyor..

görüntü

Getty Images
selena Gomez

Selena herhangi bir günde glamdan komşunun kız arkadaşına gidebilen nadir ünlülerden biridir. Ancak, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca yaşadığı sağlık mücadelelerini açığa çıkardığından beri, yeterince alamadığımız çok daha doğal bir vibe aldı..

Hatırlamak when this self-described

Getty Images
Nicole “Snooki” Polizzi

Bu kendi kendine tarif edilen “köfte” nin tek başına “puf” un ünlü olmasını ne zaman hatırlıyor musunuz? Onu içinde Jersey Shore günlerde, Snooki onun için aşağıya siyah saçları, örümcek kirpikleri ve, belli ki, bir yıl boyunca bronzlaşmış. Gerçekte, 2013 yılı, gerçek yıldız, kendi kendini bronzlaştırdı, saçlarını şimdi kırmızı imzasıyla aydınlattı ve maskarada soğutuldu. Ve biliyor musun? Gerçekten onun için çalışıyor..

 Baywatch star's name has been synonymous with bleach blonde hair, fake tanner, and plumped up lips since she first appeared in that famous red bikini. But recently, the 49-year-old started toning things down — she softened the blonde in her hair and kept her makeup super simple (natural lips, barely-there liner). Honestly, the makeunder makes her looks years younger than she did a decade ago.

Getty Images
Pamela Anderson

Baywatch Yıldızın adı, ilk kez o ünlü kırmızı bikiniyle ortaya çıktığından beri ağartıcı sarı saçlar, sahte bronzlaştırıcı ve dolgun dudaklar ile eşanlamlıdır. Ancak son zamanlarda, 49 yaşında bir şeyler saçmaya başladı – saçlarındaki sarışın yumuşacık ve süper basit bir makyaj giyiyor. Dürüst olmak gerekirse, on yıl öncesinden daha genç görünmesini sağlıyor..

Alicia has always been a natural beauty, but she decided to embrace the #nomakeup trend full force and has stopped wearing makeup, even at high-profile appearances like a televised performance on X Factor. Her makeup artist, Dotti, says she'll wear a teensy amount in her coaching role on The Voice — think enhancing her freckles or filling those bold brows — but for the most part she's au natural. Keys wrote an op-ed for Lenny Letter, saying,

Getty Images
Alicia Keys

Alicia her zaman doğal bir güzellikti, ama #nomakeup trendini tam anlamıyla benimsemeye karar verdi ve televizyonda performans gibi yüksek profilli görüntülerde bile makyaj yapmayı bıraktı. x faktörü. Makyaj sanatçısı Dotti, koçluk rolünde genç bir miktar giyeceğini söylüyor. Ses – çillerini güçlendirmeyi veya o cesur kaşları doldurmayı düşünün – ama çoğu zaman o doğal. Anahtarlar Lenny Mektubu için şöyle yazıyordu: “Artık örtbas etmek istemiyorum. Yüzüm değil, aklımdan değil, ruhumdan değil, düşüncelerimden değil, hayallerimden değil, mücadelelerimden, benim duygusallığımdan değil büyüme. Hiçbir şey.

Bir diğeri coach on The Voice, Gwen is the epitome of ladies who play with makeup without going overboard. But, LBH: that wasn't always the case. Back in her No Doubt days, bright blue hair, notice-me eyeshadow and face bedazzling all played a role in the lead singer's look. But, eventually, she realized that the platinum blonde hair and either a nude, pink, or red lip worked best. The star has stuck to that base ever since, but she's not afraid to mix in a fun flair now and then.

Getty Images
Gwen Stefani

Başka bir koç Ses, Gwen, denize çıkmadan makyaj ile oynayan bayanlar epitomudur. Ama dürüst olalım: bu değildi her zaman dosya. Ona geri Şüphesiz günler, parlak mavi saçlar, göze hoş gelen göz farı ve yüz kremi baştan çıkarıcı şarkının görünüşü bir rol oynadı. Ama sonunda, platin sarı saçlı ve ya çıplak, pembe ya da kırmızı dudakların en iyi çalıştığını fark etti. O zamandan beri yıldız bu üste sıkışmış durumda..

Ne zaman the Game of Thrones star piles on the dark makeup, it takes away from her gorgeous face. But now that she has to be mostly natural on GOT, she embraces the look off-screen, too.

Getty Images
Emilia Clarke

Bazen Game of Thrones Yıldız, modaya uygun veya göz alıcı bir görünüm için karanlık, dramatik bir makyaj seçer. Ancak son zamanlarda, daha doğal bir görünüm sallıyor. Belki de, sık sık taze yüzlü olmak zorunda kaldığı için VAR.

madeni eyes and berry-bright lips were a mainstay in the '90s and early '00s, and Drew Barrymore rocked them like no other. But the warmer, more neutral tones that the Flower beauty founder wears now are to die for.

Getty Images
Drew Barrymore

Metalik gözler ve böğürtlen parlak dudaklar, 90’ların ve erken saatlerin başında bir dayanak noktasıydı ve Drew onları başka hiçbir şey gibi sarstı. Ama daha sıcak, Çiçek güzellik kurucusunun giydiği daha nötr tonlar artık ölmek üzere.

Süper dramatic eyes, vampy limps, paler-than-pale skin: Angelina was known for it all. (Check out this throwback 1995 pick from her film Hackers.) She's opted for a more toned-down look the last few years, though. Don't get me wrong, she can definitely still rock a killer smoky eye — but letting her natural beauty do the talking speaks volumes.

Getty Images
Angelina Jolie

Süper dramatik gözler, vampirler, soluk tenli ciltler: Angelina hepsi için biliniyordu. (Bu geri çekilme 1995 filminden seç hackerlar.Yine de, son birkaç yıldır daha tonda bir görünüm seçti. Bizi yanlış anlamayın, kesinlikle bir katil dumanlı göz sallayabilir – ama doğal güzelliği konuşmasına izin veriyor konuşmalar yapın.

Orada's a fine line between wanting to pump up the fun with your makeup, and looking like, well, a clown. Emmy may have veered a bit too far once, but her look these days proves she's learned a trick or two in the

Getty Images
Emmy Rossum

Eğlenceni makyajınla süslemek ve bir palyaçoya benzemek arasında iyi bir çizgi var. Emmy, bir kez çok uzak bir geçmişe sahip olabilir, ama bugünlerde bakışı, “daha az daha fazla” kategorisinde bir ya da iki kez öğrendiğini kanıtlıyor..

Kaley has never really gone too over-the-top with her makeup, but there's a reason she often plays the girl next door on TV: she doesn't need rimmed liner and dark lips to look A+.

Getty Images
Kaley Cuoco

Kaley hiç gitmedi çok Onun makyaj ile over-the-top, ama sık sık TV’de komşu kızı oynuyor bir nedeni var: o bakmak için astarlı astar ve koyu dudakları gerekmez+.

Geri when she was with Tom Cruise, Katie was seen with red-orange makeup on her lips, eyes, and cheeks. As she boldly stepped into the single mom life, though (and now a relationship with Jamie Foxx), she went back to the more girl-next-door look we all loved in her Dawson's Creek days.

Getty Images
Katie Holmes

Tom Cruise ile birlikte iken, Katie dudaklarında, gözlerinde kırmızı-turuncu makyajla görülüyordu., ve yanaklar. Tek anne hayatına cesurca adım attığı gibi (ve şimdi Jamie Foxx ile bir ilişki), hepimiz ona sevdiğimiz daha doğal bir görünüme döndü. Dawson’s Creek günler.

ben love a colored hair trend as much as the next girl, and if anyone's going to pull it off, it's Katy Perry. But can we stop and appreciate how drop-dead gorgeous she looks when she's not hiding behind a pinwheel of color? (Also, that short hair. Love.)

Getty Images
Katy Perry

Bir sonraki kız kadar renkli bir saç trendine bayılıyoruz ve eğer birisi onu çekecekse, Katy. Fakat bir fırıldak renginin arkasına saklanmadığı zaman göründüğü kadar güzel görünen ölüleri nasıl durdurabiliriz??

Arasında get-noticed stage costumes and in-your-face makeup, Ke$ha was never an artist to be ignored. Recently, though, the star has not only dropped the dollar sign in her name (opting for a simple 'S' instead), she's also chosen to wear more neutral tones on the reg. And while she still plays with fun hair trends — the blush pink hair in her is almost angelic — this more calming look seems way more her speed.

Getty Images
Kesha

Get-noticed sahne kostümleri ve yüzündeki makyaj arasında, Ke $ ha asla göz ardı edilmek üzere bir sanatçı değildi. Son zamanlarda, yıldız sadece onun adına dolar işaretini düşürmekle kalmadı (bunun yerine basit bir ‘S’ seçmek yerine), aynı zamanda reg üzerinde daha fazla nötr tonu seçmeyi de seçti. Ve hala eğlenceli saç trendleri ile oynarken – onun içindeki allık pembe saçlı neredeyse melek – bu daha sakinleştirici bir görünüm onun hızını daha fazla görünüyor.

bayan G has never been one to shy away from a bold look. Exhibit A: metallic lips, metallic brows, and some serious liner art, all at once. But she's also stripped it all down to just a hint of mascara and maybe some lip gloss. As cheesy as it sounds, it's a look to go Gaga for.

Getty Images
Lady Gaga

Lady G, cesur bir görüntüden uzaklaşmak için hiç biri olmamıştı. Ek A: Metalik dudaklar, metalik kaşlar ve bazı ciddi astarlar, aynı anda. Ama aynı zamanda hepsini sadece bir maskara ve olabilir biraz dudak parlatıcısı. Gibi kulağa hoş geliyor, Gaga için gitmek için bir göz.

Ne zaman Nicki first started her career, her out-there beauty looks were just as popular as her rapid-fire raps. As soon as she decided to attend the premiere for The Other Woman in barely-there makeup, though, she made it known that a more understated look is just as flawless.

Getty Images
Nicki Minaj

Nicki kariyerine ilk başladığında, onun dışarıdaki güzellik görünümleri onun hızlı ateş saldırıları kadar popülerdi. O prömiyere katılmaya karar verir vermez Öteki kadın ancak oradaki makyajda, daha sade bir görünümün kusursuz olduğu biliniyordu..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 35