Gözlerinizin Daha Büyük Görünmesini Sağlamanın 5 Püf Noktası

Gözleriniz en iyi gizli tutucular değildir – uyku eksikliğinizden polen alerjinize kadar her şeyi verir. Onları daha büyük görünmelerini sağlayın, ve yeni anne seviyelerine koşarken bile uyanık ve ferah görünüyorsun (küçük melekleriniz kaç yaşında olursa olsun).

Maskara ile stratejik olun.

New York’taki bir makyaj sanatçısı olan Ashleigh Ciucci, ilk maskara rüyamda işledikten sonra, “ikinci katın sadece gözlerin dış köşelerine uygulanması” diyor. “Sadece dış kirpikleri vurgulayarak, gözleriniz daha fazla kalkıp açılacak.” L’Oréal Paris Hacimli Kirpik Cila Maskarası, uber-bastırma etkisi için kalınlaşır ve uzar.

görüntü

Getty Images

Kapaklarınızı vurgulayın.

Tıpkı elmacık kemiklerindeki fosforlu kalemin ışığı yakalaması gibi, aynısı gözleriniz için de geçerlidir. Hayır, çılgın göz kontur hilesiyle uğraşmanıza gerek yok: “Her göz kapağının ortasına parlak bir göz farı dokunmanız yeterli” diyor Ciucci. “Bu göz alanını aydınlatacak.” Parmağınızı karıştırmak için bile kullanabilirsiniz. Valhalla’daki Nars Pırıltılı Göz Farı gibi yumuşak bir taup, ofisinize uygun.

Jantlarınızı çevreleyen kızarıklık.

Gözlerinizdeki beyazların görünümünü göz kalemi ile uzatmayın. Ciucci, gözlerinizi gözünüzün iç kenarlarına kapatıcı gibi etki eden çıplak veya krem ​​şeklinde bir göz kalemi ile gözlerinizi astarlamanızı önerir. “Kalem her pembelığı alır, böylece gözlerinizdeki beyazlar daha beyaz ve parlak görünürler” diye açıklar..

görüntü

Getty Images

Kemerinizi ayarlayın.

Kaşlarınızın şekli gözlerinizi geliştirebilir ve genişletebilir – hepsi kemerde. “Bir kemer daha fazla cilt ortaya çıkarır, gözlerin daha büyük olduğu yanılsamasını yaratır” diyor Ciucci. Kesinlikle yapmak istemediğiniz bir şey aşırı-tiksindir, bu yüzden doğru bir şekilde almanıza yardımcı olabilecek bir profesyonel görünün..

Kaşlarına bir destek ver.

Bu adımı atlamak terlikli bir katil elbisesi giymekle eşdeğerdir. Faydalı High Brow Glow Brow Vurgulayıcı gibi kaşlara özgü bir vurgulayıcıyı, kaşlarınızın (her kaşın hemen altında) ve gözlerin iç köşelerine hafifçe karıştırın. “Bu, iç köşelerde herhangi bir karanlıkla savaşır ve kaşların altındaki yerleştirme, dikkati yukarı ve dışa doğru çağırarak gözlerinizi açar,” diye açıklıyor Ciucci.

Profesyonellerden daha fazla güzellik ipuçları için Amazon Style Code Live’dan bu videoya göz atın..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 19 =