Dakotos Johnsono gynyboje

Žmonės mėgsta skųstis Penkiasdešimt pilkų atspalvių knygas ir dar daugiau apie pirmąjį filmą. Žinoma, nuo juokingo dialogo iki skausmingo planavimo iki visiškai neegzistuojančios chemijos tarp abiejų vedėjų buvo daugybė nusiskundimų. Jamie Dornan ištiesė savo linijas, tarsi iš kišenės kortelės ir net laukiamai laukiamos sekso scenos negalėtų pagyvinti dalykų.

Bet jūs negalite įtraukti “Dakota Johnson” kaip vieną iš šių trūkumų. Iš tikrųjų, mano nuolankioje nuomonėje, ji išgelbėjo pirmąjį filmą, kad jis buvo visiškai pasibjaurėjimas, o gal net uždirbo 14 dolerių už Penkiasdešimt atspalvių tamsiau. (MY ARM PABAIGA IŠ VISŲ DIDELIŲ.)

Aš sužinojau, girdama Johnson’ui draugams, kad ji yra polarizuojanti aktorė, ypač sunki Penkiasdešimt atspalvių gerbėjai. Jie mano, kad, kadangi Dornanas yra toks seksualus pobūdis, jų chemine problema buvo jos kaltė. “Ar tu niekad nesate matęs? Krioklys?!”Jie klausia, ne, aš neturiu, bet aš tai gaunu. Manau, kad Dornanas yra seksualus. Aš turi akių obuolius.

Pagal apibrėžimą chemija priklauso nuo abu dalyvaujantys žmonės. Dornanas ir Džonsonas tiesiog nespauskite, o ne jų kaltė (šalta akis tau lieka, liejimo režisierius). Tačiau, skirtingai nuo Dornano, Johnsonas iš tiesų pritraukia savo svorį filme. Ar tu vaikinai žiūri tą patį filmą, kurį buvau? Ji nailuoja Anastasijos Steele vaidmenį: ji atrodo išties nervinga, nepatogi ir nekalta, tinkamai pasitraukianti ir dar tinkamai įjungta idėja pasirašyti sutartis būti vaikinu budus paklusnus.

Tai įspūdingai sunkus vaidmuo – Johnson turi pristatyti svaiginančias linijas, tokias kaip “Aš sutinku, nes aš turiu žaisti tikrai blogai”, bet ne tik ji ištraukia ją, ji iš tikrųjų juokinga. Jos spektaklis yra iš juoko, priminantis auditoriją apie tai, kaip visa tai kvaila. Ji nailuoja esminį skirtumą tarp blogo filmo ir įdomus, blogo filmo, ypač toje pačioje scenoje, kur ji eina per sutarties liniją pagal eilutę: “Genitalijų gnybtai, visiškai ne”.

Norėdami išstumti šį išjungimą, tai yra didesnis veikiantis iššūkis nei jos amžininkai Emma Stone ir Jennifer Lawrence susidūrėme, aš norėčiau lažintis, nors tikriausiai buvo sunku J.Law išlaikyti tiesą veido metu Keleiviai taip pat.

Penkiasdešimt atspalvių nebuvo vienkartinis. “Johnson” buvo vienintelis praėjusių metų “Galentine” dienos filmo išperkamasis aspektas Kaip būti vienišam (ji valdo antrąją vasario savaitę) ir ji sugebėjo būti įsimintina vienos nakties stovykla Socialinis tinklas. Tačiau mano mėgstamiausias jos vaidmuo yra Penkerių metų dalyvavimas. Ji vaidina Jasoną Segelą, super jauną atsitraukiančią viščiuką, ir daro charakterį daug daugiau nei bimbo:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =