5 Kıyafet Adamı Gizlice Umarım Giyersiniz

Kadın wearing sexy sweats

Matthew Hranek
Neden bu güzel model sweatpants giyiyor? Çünkü ilk defa, onu giymeden önce REDBOOK 50 kişilik bir odak grubuna başvurdu. İlk olarak, çocuklar bize giydiğimiz kıyafetler hakkında en çok neyin onları soyduğunu anlattılar (vay, erkeklerin kotundan hiç nefret etmiyorlar), sonra görünüşleri değiştirdik, böylece ikinizi de seveceksiniz. (Modelimizin rahat ve seksi olduğunu unutmayın.) Böylece, kendiniz ve erkeğiniz için giyinebilirsiniz. Herkes mutlu!

Kadın wearing sexy sweats

Matthew Hranek
Saldırgan terler ve dokunma tişörtü

Bir erkeğin kabul edeceği tek zaman önemli midir? Evin etrafında ne giydiğin söz konusu olduğunda. Josh, 32, “Bir WWE güreşçisine uyan terekler rahat – ama gurur verici mi? Çok fazla değil.” Yani bu biraz daha beden-bilinçli görünüm büyük bir hit oldu. “Bu form-uydurma ama dışarı atmak için hala kolay görünüyor,” diyor Cecil, 40. “Ben öğleden sonra zevk düşünüyorum!”

Kaşmir üst, Smitten, 158 dolar. Sweatpants, J.Crew, 49.50 dolar. Üçlü bileklik bileklik (kolye olarak giyilir), Narin Raymond, 89 dolar. Spike yüzüğü Nicky Hilton, 90 dolar..

Kadın wearing a sexy dress

Matthew Hranek
Sadece seksi elbiseler

Görünüşe göre çocuklar çanlar ve ıslık çalarlar (ya da bunlardan biri gibi, “bir müzik videosu için seçmelere katlanmak üzere olduğu gibi göz kamaştırıcı ve ışıltılı olan her şey). Ve her neyse, bir hayır fırlatmadan daha iyi ne olabilir, ve dolayısıyla sonsuza dek-ve-asla, elbise için daha iyi olabilir? Lou’dan iyi tavsiyeler, 27: “Temel tutun ve eğrilerinizin konuşmasını sağlayın.”

Elbise, Mackage, 425 dolar. Kolye, Jane Basch, 135 dolar. Bilezikler, Sarah Chloe, her biri 129 dolar. Topuklar, Kors Michael Kors, 225 $.

Kadın wearing leather jacket white tee shirt and jeans

Matthew Hranek
Kot pantolon ve beyaz bir tank

Rahatsızlık, denim söz konusu olduğunda anahtardır: Erkekler sadece jeggings, funky washes ve superhigh bel çizgilerine hitap etmemektedir. Ama “çok sıkı olmayan, çok moda olmayan kotlar, bunlar gibi, mükemmel,” diyor Aram, 30. “Ve bir tank top ile, onlar rahat ve Sıcak.”Gabriel ekler, 33:” Onun kıyafeti ‘denemeden harika görünebilir’ diyor. Doğuştan gelen bir cinsellik var. “

Deri ceket, Andrew Marc, 495 dolar. Tank, Splendid, 44 dolar. Kot pantolon, Gap, 70 dolar. Belt, Joe’nun 78 doları. Küpe, Herndon Heald, 175 dolar. Bilezikler, Sisco Family Jewels, her biri 40 ila 88 $ arasında.

Kadın wearing pencil skirt and heels

Matthew Hranek
Bir kalem etek ve klasik topuklu

Şaşırtıcı bir şekilde, bir çok erkek minis’in bu kadar seksi olmadığını düşünüyordu. “Kısa etekler hayal gücüne yeterince yer bırakmıyor,” diye özetliyor Joel, 27. Platform topuklarına gelince? “pejmürde,42, “Bu sembolik seksi kütüphanecilik bakışının bir yumruk attığı yer neresidir?” diyor, “Saygın ama çapkın ve davetkâr görünüyor” diyor Josef, 28. “Onu Annem’e götüreceğim!”

Kaşmir hırka, beyaz + Warren, 240 dolar. Dantel tunik, Charles Henry, 322 dolar. Etek, Ann Taylor, 108 dolar. Pompalar, Kate Spade, 298 dolar. Gümüş kolye kolye, Nicky Hilton, 98 dolar. Kuvars kolye kolye, Ippolita, 695 $. İzle, Skagen Danimarka, 275 dolar. Gözlük, Tory Burch Eyewear, $ 299.

Kadın sitting on counter in matching bra and panties

Matthew Hranek
Oldukça iç çamaşırları (natch)

Tamam, belki de erkeklerin bir beyefendinin “yaşlı bayan külotu” dediği şeyden ne kadar nefret ettiğini duymuşsunuzdur. Ama nihayetinde, erkeklerin dantelli altını sevdiği kadarıyla, en önemli faktör, bir posta pulu büyüklüğü değil, sizi hissettirmesidir. güzel. 33 yaşındaki Eric’in dediği gibi, “Onun anlatabileceğim her şey onu harika hissettiriyor. Bir şey iç çamaşır ise daha da iyi.”

Hanky ​​Panky sütyen, 57 dolar ve yenilikçi, 39 dolar..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 4 =