görüntü

Getty Images
Daha hızlı hazırlanmak, güveninizi arttırmak ve büyük bir etki yaratmak için kendi gerçek stilinizi nasıl ortaya çıkarabilirsiniz?.

görüntü

Getty Images

Kabul etmekten nefret edebileceğimiz kadar, önemli görünüyor. Kıyafetler sadece kıyafet değildir, çünkü kim olduğunuz hakkında bir izlenim yaratırlar. The Daily Connoisseur’daki moda blog yazarı ve gelecek kitabın yazarı Jennifer Scott, “Kendinizi dünyaya görünmek istediğiniz gibi gösterirseniz, hayatınızı değiştirecektir” diyor., Madam Chic’tan Dersler: Paris’te Yaşarken Öğrendiğim 20 Şık Sır (Simon & Schuster Kasım 2012). “Kendi gerçek tarzınıza gelmek, duruşunuzdan insanlarla konuşma biçiminize kadar her şeyi değiştirir çünkü daha güvenli hissedersiniz. Jennifer’ın hazırlanma rutini basitleştirmek ve gardırobunuzu en iyi kendinize daha iyi yansıtması için ipuçlarını deneyin.

görüntü

Getty Images
Görünümünüzü yeniden değerlendirin

“İlk izlenimler sadece bir kez gerçekleşir, bu yüzden kim olduğunuzu anlatan kıyafetler bulmak için zaman ayırmalısınız” diyor Jennifer. Bu nedenle, görünümünüzü düzenli olarak yeniden değerlendirmek çok önemlidir. Jennifer, “İstasyonunuzu hayata daha iyi yansıtmak için her beş yılda bir görünümünüzü ayarlamanız gerekiyor” diyor. Yirmilerinizde giydiğiniz mini jean etekleri, otuz yaşından sonra istediğiniz görünümü iletmenize yardımcı olmayacaktır. Giysilerinizi ve genel görünümünüzü güncelleyin, böylece tarzınız yaşam aşamasına uyar..

görüntü

Getty Images
Tarzını etiketle

“Bakın ne ‘bak’, alışveriş kolaylaştırır, bu yüzden hiçbir şey gerçekten bir araya gelmez şizofren bir gardıro sahip olmayacak,” Jennifer, iki yaşında iki çocuk onun tarzı “geri çağrı” diyor iki yaşındaki bir anne luxe.” Sık sık kot pantolon ve tişört giyse de Jennifer, güzel küpeler, bir el çantası ve renkli bale daireleri ekleyerek stil katsayılarını artırıyor. Kendi tarzınızı etiketlemek için kendinize sorun: Sabah hazırlanmak için ne kadar zamanım var? Günümü nasıl geçiririm? Yaşadığım yerdeki hava nasıl? En çok hayran olduğum stil ikonları kimler? (Jennifer, Alexa Chung, Sofia Coppola ve Kirsten Dunst’ı isimlendirir).

görüntü

Getty Images
Dolapınızı De-Clutter

Aşırı kalabalık bir dolabı temizlemek için, yanlış nedenlerle kullandığınız eşyaları belirleyin ve bunları hayır kurumlarına bağışlayın. Takıldığınız pantolonlar pahalı oldukları için olabilir, ancak bu doğru değildir. Ya da kayınbiraderindeki kazak sana cilt tonunun yanlış rengi verdi. Veya otuz bir şeyden ziyade yirmi bir şeyi daha iyi yansıtan bir bluz.

görüntü

Getty Images
Temellerinizi bulun

“Her kadın 10 kapsül gardırop ürününe sahip olmalı – yüksek kaliteli, değiştirilebilir ve kendinize verdiğiniz stil etiketini yansıtan çekirdek parçalar” diyor Jennifer. “Modaya uygun bir kıyafet seçmeyi çok daha hızlı ve kolay hale getirecek.” Kapsül parçalarınız yaşam tarzınıza bağlı olacaktır – Manhattan’daki bir avukat Atlanta’daki bir evde kalmaktan çok daha farklı bir çekirdek gardırobuna sahip olacaktır. Yine de, temel ürünlere genellikle koyu renkli bir kot pantolon, bir eldiven gibi takılan siyah yünlü pantolonlar, beyaz bir tişörtün veya bluzun üzerine atmak için donanma bir blazer, özel bir trençkot, bazı takılan kazaklar, ve nötr kalem etek.

görüntü

Getty Images
Gitme renklerinizi belirleyin

Bireysel cilt tonunuz için doğru tonları giymeniz sizi daha uyanık ve ulaşılabilir kılabilirsiniz. “Bu renkleri gardırobunuza ekleyin, böylece kendinizi harika hissedin ve başkalarına daha büyük bir etki yaratın” diyor Jennifer. Sizin için en iyi olanı belirlemek için yüzünüze farklı tonlarda kumaş tutun. Hangi renklerin gözlerinizi açtığını ve cildin parıldadığını unutmayın – ki bu sizi solgun veya yorgun görünmenizi sağlar. Örneğin, sıcak tenli bir mavi gözlü sarışın, kobalt mavisi, limon sarısı ve mercan pembesi gibi parlak renklerde en iyi görünebilir. Zeytin alt tonlu kahverengi gözlü, siyah saçlı bir kadın, altın, sonbahar kırmızısı ve zeytin yeşili gibi toprak tonlarında en iyi görünebilir. En iyi renklerin hangisi olursa olsun, bunları aksan parçalarıyla gardırobunuza eklemeye başlayın..

tıknaz bracelets

Ben Goldstein / Stüdyo D
Bildiri aksesuarları var

Aksesuarlar temel gardırop parçalarınızı tamamlamanıza yardımcı olur ve kıyafetlerinize çeşitlilik katar. Kate Middleton’dan kıyafetleri tekrarlayan bir ipucu alın, ancak onun ekstralarını değiştirir. “Aksesuarlar gardırobunuzdan sıkılmanıza engel olur” diyor Jennifer. Cesurca gitmekten korkma! Koyu sıska kot pantolon ve beyaz tişört ya da vardiya elbise ve topuklu ayakkabılar giyiyor olsanız da, tarzınıza uygun aksesuarların eklenmesi, bir kıyafeti birbirine bağlamak ve mükemmel bir şekilde parlatılması için anahtardır..

görüntü

Getty Images
Makyaj rutininizi ölçeklendirin

“Her zaman hazır bir şekilde görünebildiğinizden emin olmak, hazır olduğunuz rutininizin yüksek bir bakım gerektirmesi anlamına gelmez” diyor Jennifer. Programınıza bağlı olarak iki dakikalık, beş dakikalık ve 15 dakikalık bir makyaj rutini. Sizin için doğru ürünleri bulmak, doğal ve parlak bir görünüm elde etmenin anahtarıdır. Zaman kazanmak için, çok görevli kozmetik kullanın. Yerleşik, kullanımı kolay fırçalar, doğal görünümlü kapsama alanı sağlayan lezzetli kokulu maddeler ve güneş koruması sayesinde Sun Savunma Mineralleri SPF 30’u seviyoruz..

görüntü

Getty Images
Her zaman elinden geleni yap

Hayat kısadır, bu yüzden en sevdiğiniz parçaları özel günler için saklamayın. Devam et ve dişçiye tak! “Her gün elinden gelenin en iyisini yapman gerektiğini Paris’te yaşamayı öğrendim,” diyor Jennifer. “Fransız kadınları trendleri değiştirir, nasıl göründüklerine takılıp kalmaz ve hazırlanmak için çok fazla zaman harcamazlar. Daha ziyade kendilerini iyi hissettiren yüksek kaliteli giysiler giyerler.”