Wiem, że faceci mają reputację, że chcą uprawiać seks 24/7, bez względu na to, jak nieodpowiedni jest czas i miejsce. Ale spoiler – ta cała koncepcja jest po prostu przestarzałym esencjalistycznym nonsensem genderowym (moja siostra nauczyła mnie tego wyrafinowanego wyrazu twarzy). Czasami mężczyźni po prostu nie mają nastroju. Więc próbując zniszczyć “narracje o tematyce genderowej” i zmęczone stereotypowe tropy, skompilowałem 10 najczęstszych powodów, dla których faceci odmawiają seksu.

Bagienny tyłek
Powiedzcie, że wasi faceci mają projekt do zrobienia na podwórku. Jest gorąco i wilgotno, a projekt wymaga dużego nakładu pracy (na przykład na przykład rozerwanie bruku). Więc wstanie z łóżka i opuści zwykły prysznic, bo wie, że będzie spocony i brudny. Możesz obserwować, jak twój koleś rozrywa kamienie na podwórku i staje się przytłaczająco podniecony tym, co widzisz. Jest spocony; jest półnagi; jego mięśnie falują; i wygląda męsko. Kiedy przychodzi na krótką przerwę i szklankę wody, możesz zobaczyć, że jest to szansa na zbliżenie się z nim – z wyjątkiem tego, że wzdryga się z przerażenia, gdy sięgasz po suwak.

Nie obrażaj się, prawdopodobnie chce tego, co oferujesz bardzo źle, ale on cię kocha i chce, żebyś miał jego pozytywny i seksowny wizerunek. Uważa, że ​​obraz byłby zniszczony na zawsze, gdybyś był narażony na to, co działo się w jego spodniach po tym, jak przez cały ranek nie brał prysznica i nie rozrywał bruku w wilgotną pogodę. To jest jak przegrzany ludzki śmietnik.

Nie jesteśmy naszymi nastoletnimi ja
Od czasu do czasu nasza miłość jest przekraczana. Uważamy, że nie jesteś w nastroju, więc zajmujemy się naszym własnym biznesem (czasami więcej niż raz) w dobrowolnej próbie zostawienia cię w spokoju. Och, tragedia, że ​​wtedy odkryjesz, że naprawdę byli w całym nastroju, a teraz nic już nie mamy. To może nie być wielki problem dla młodych mężczyzn, ale kiedy chłopaki trafią 35, naprawdę musimy zacząć myśleć o “budżetowaniu naszych humorów”.

Po prostu ucztowaliśmy, jakby to była nasza ostatnia noc na Ziemi
Żaden facet nie jest zainteresowany tym, że ktoś po nim je po kolacji. Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że nikt nie chce podrywać brzydków z jedzeniem i winem wlewającym się w brzuchu.

Gry wideo
Nie jestem graczem, ale kilku znajomych opowiedziało mi o tym zjawisku. Dudes tak bardzo koncentruje się na nowych grach wideo, że ignorują swoje żony i odrzucają seks. Ostatnią grą wideo, którą grałem poważnie, była Super Mario Brothers, i tak jak uwielbiam te skoczne, małe etniczne stereotypy, miałem inne potrzeby, których nie mogli spełnić. Czy gry wideo są teraz naprawdę tak dobre? Szczerze mówiąc, myślę, że gdybym został odrzucony za superszybkiego antropomorficznego jeża, być może będę musiał dokonać ponownej oceny mojego związku.

Stres związany z pracą
Długa dojazd i dzień z szefem, który używa słów takich jak “synergia”, “zakłócenie” i “zwolnienia” zabiłoby wiele libidos ludzi. Jeśli praca twojego mężczyzny zabija jego popęd seksualny, musisz go zachęcić do znalezienia nowej linii pracy, która uczyni go szczęśliwszym – nawet jeśli nie jest tak finansowo satysfakcjonująca. Pieniądze i 401 (k) to nie wszystko. Zawsze możemy nauczyć się żyć z mniejszymi, o ile jesteśmy w pokoju mentalnie i jesteśmy w stanie osiągnąć erekcję.

Piłka nożna
Podobnie jak w grach wideo, oglądanie piłki nożnej może stać na drodze do tworzenia miłości. Uwielbiam baseball, ponieważ jest to sport, który jest całkowicie zbudowany na dłuższe przerwy w stosowaniu.

Jest zbyt gorąco
Pod koniec lipca lub na początku sierpnia bez klimatyzacji i temperatury oscylującej powyżej 95 stopni ze 100% wilgotności, będziesz miał szczęście, że twój facet podzieli się z tobą pokojem … nie mówiąc już o łóżku.

Musiał położyć swojego psa
Kochał tego psa. Wiem, że próbujesz go pocieszyć, ale po prostu tracisz czas. Czy pamiętasz, jak wyglądały zdezorientowane i przerażone Marbles, kiedy robiliście to na kanapie, kiedy był w pokoju? Nikt nie chce pamiętać takich marmurów.

Mogliśmy bardzo mocno uderzyć w nasze głowy
Trudno jest skupić się na romansie, gdy jesteś lekko lub mocno skonsternowany. Musisz znaleźć szczęśliwą pośrednią płaszczyznę między nie pozwalaniem mu zasypiać a robieniem tego. [Wyd. Uwaga: Mam nadzieję, że nie zdarza się to zbyt często.]

Problemy zdrowia psychicznego i fizycznego
Zgadza się! Ten cały wpis był wielką sztuczką, która przypominała ci, że nadszedł czas na roczne sprawdzenie twojego kolesia. Jeśli zauważyłeś znaczny spadek popędu twoich facetów, który nie może być przypisany bagnistemu tyłowi (na przykład), to może mieć coś złego psychicznie lub fizycznie, i ważne jest, aby wprowadzić go do gabinetu lekarskiego w celu szybkiego dostrojenia . Nieprawidłowe działanie aparatu i spadek pożądania mogą być sygnałami ostrzegawczymi o większych, poważniejszych problemach, więc jeśli jest to uporczywy problem, porozmawiaj ze swoim facetem i popchnij go, aby jak najszybciej został wyewidencjonowany. To może sprawić, że będziesz szczęśliwsza i zdrowsza.

Śledź Aaron na Twitterze.