Džiaukitės, “Ciara” gerbėjai: The labai nėščia dainininkė ką tik paskelbė naujų žetonų nuotraukas. Ir jie yra neįkainojami.

Ciara ir jos vyras Russell Wilson tikisi savo pirmojo vaiko kartu. (Dainininkė jau yra berniuko sūnus Future Zahir su savo buvusia sužadėtinio “Future”). Spalio mėn. Paskelbus antrąjį nėštumą, 31-erių metų vyras nesirengė įrodyti, kad jis vis didėja – jis buvo paskelbtas kai kurie Glam nėštumo savigarbos įsivaizduoti (deja, Beyoncé).

Tačiau, atrodo, kad “Ciara” susižavėjimo savimonių laikas baigsis – dainininkė nepranešė apie jos datą, tačiau ji turi būti netrukus artėjama, atsižvelgiant į laiką, kada ji patvirtino savo nėštumą. Taip pat ji yra super kaip rodo paskutinė nuotrauka, kurią ji pasidalijo praėjusią savaitę.

Naujose nuotraukose pasirodė netrukus buvusi dviejų mama, rodanti nuo savęs apibūdinto “didžiojo pilvo”, dėvėdama juodą suknelę ir dygliuotos “Gucci Stacks” pėdkelnes, kurios, atrodo, yra teniso kortos.

Čia aš einu ant galo ir manau, kad ji nežaidė teniso, dėvėjusios tą suknelę ir tuos batus. Ei, mes negalime būti Serena Williams ir laimėti Grand Slams nėštumo metu.

Dainininkė taip pat pasidalino keletą nuotraukų, kerinčių tiesiai prie teismo, juokaujanti, kad “Mama vis dar gali ją sumažinti”.

Aš net negaliu įsivaizduoti, kaip ji atsistos nuo šios pozicijos. Lėtas gėlė.

Tada vėl tai ne taip pat stebina. Galų gale, tai yra ta pati nėščia moteris, kuri prieš du mėnesius atliko “Eko” choreografuotą šokį “Aš esu kiekviena moteris”.

Tačiau dainininkė taip pat lengviau įsivaizduoja, kokių daugelio minčių yra paskutinės nėštumo savaitės (ar dienos!). Sekmadienį ji dalinosi savo nuotraukomis į tradicines nėštumo drabužius – plūduriuojančią moterišką drabužį su polka duota motina ir plokščias Yves St. Laurent sandalus.

Tuo metu norėčiau pasakyti, kad Ciara ir Beyoncé tvirtai laikosi kaklo ir kaklo šiais metais labiausiai Glam nėštumo stiliumi.

(h / t E! Online)

Sekite Redbook Facebook.