Norite paskatinti darbą? Štai ką jūs turite žinoti

1

Metodas: sėdi ant kavos puodelio

vaizdas

Getty Images

Tiesioginė “Google” paieška leis jums pateikti neribotą skaičių pasiūlymų, kaip geriausiai tęsti procesą. “Dauguma šių namų dalykų nedaro didelės įtakos, jei bus sąžiningas”, – sako Minkinas. “Aš girdėjau, kad sėdi prie puodelio pagamintos kavos”. Jei tai padarysi? “Negalima to padaryti”, – sako ji.

Kaip sakė dr. Patrickas O’Brienas, Karališkojo akušerių ir ginekologų koledžo atstovas, “Netmums” teigė: “Nėra visiškai jokių įrodymų, kad” kavos porcija “būtų naudinga pradedant ar paspartinti darbą. Šis metodas gali būti kenksmingas su moterimi ir jos kūdikiu. “

2

Metodas: seksas

vaizdas

Getty Images

Jei girdėjote, seksas gali sukelti darbą, yra kai kurie mokslas grįžti į viršų. Šio principo teigimu Minkinas sako, kad ejakuliatas yra prostaglandinas (riebalų rūgštis, naudojama medicininiam darbui sukelti). “Smegenų skystis yra turtingas,” sako ji, “ir ejakuliuoti su prostaglandinu gali nukentėti jūsų gimdos kaklelis”. (Viena iš įspėjimų: ji neleidžia žmonėms, kurie perplėšė membranas nuo sekso.)

Tad sakant, daugybė pasakojimų plaukioja aplink poras, kurios bandė lytinį gyvenimą gaminti natūraliai – ir nieko neįvyko. Richard-Davis priduria, kad nors seksas gali sukelti susitraukimus, tai nėra darbo.

3

Metodas: ricinos aliejus

vaizdas

Getty Images

Galbūt girdėjote apie moterį, kurią žinote, naudojant ricinos aliejų, kad paskatintumėte darbą. (Ricinos aliejus yra stimuliuojantis vidurius).

Naudodamas šį metodą “Jūs galite pajusti, kaip einate į darbą”, – sako Richardas Davisas. Bet tai nebūtinai reiškia tu esi. Tačiau gali sukelti uždegiminį procesą.

SUSIJĘS: kaip prognozuoti, kai esate ovuliacija

4

Metodas: branduolių modeliavimas

vaizdas

Getty Images

Smegenų stimuliacija padidins oksitocino gamybą, teigia Minkinas. Oksitocinas gali sukelti susitraukimus – o oksitocinas iš tikrųjų naudojamas norint paskatinti darbą medicinos įstaigose.

Visgi, viena vertus, toks oksitocinas gali sukelti padidėjusią gimdos masę, dėl ko susidaro per daug susitraukimų, teigia Minkinas. Tai nesuteikia kūdikiui laiko kvėpuoti. “Mayo Clinic” pažymi, kad net esant griežtai prižiūrint gydytojui, viena iš darbo indukcijos pavojų yra ta, kad tiek oksitocinas, tiek prostaglandinas gali sukelti “neįprastus ar pernelyg didelius susitraukimus”, kurie sumažina kūdikio deguonies pasiūlą ir sukelia širdies susitraukimų dažnį.

5

Metodas: praturtinti aliejus

vaizdas

Getty Images

Nors kai kurios moterys prisiekia, kad rausvųjų aliejų buvo raktas į jų sėkmę, Richard-Davis sako: “dar kartą niekas nereiškia, kad tai iš tiesų skatina darbą”.

SUSIJĘS: 8 nėštumo mitai, kurie yra iš viso Bullsh * t

6

Metodas: valgyti aštrus maistą

vaizdas

Getty Images

“Richard-Davis” apima aštrus maistą pagal dalykus, kurie gali būti ne žalingi, bet nebūtinai naudingi, kai jūs bandote įsitraukti į darbą.

Jei girdėjote istorijas apie tai, kad kažkas ieško aštrus maistas ir eina į darbą, pamąstykite apie tai: “Ar kas nors ką tik pradėjo dirbti ir anksčiau susižavėjo aštraus kinietiško maisto?” Minkinas klausia.

SUSIJUSIOS: 7 dalykai, apie kuriuos žmonės pasakoja apie visiškai negerą vaisingumą

7

Metodas: vaikščiojimas

vaizdas

Getty Images

Richard-Davis taip pat įtraukė šią dalį į ne žalingus, nebūtinai naudingus dalykus.

Iš tikrųjų, jei jūsų dokumentas jums davė gerą rezultatą, pratimas gali padėti lengviau dirbti, kai ateis laikas, sako Minkinas.

“Kiek jūs žinote sportininkus, pabandysite paleisti maratoną be mokymų?” ji sako. Apsvarstykite savo asmeninį maratoną, ji siūlo – ir mokykitės.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 45