görüntü

Getty

Mutfak masanızı köşe ofisine dönüştürmeye hazır mısınız? Bu kadınlar size kendi para programınızda nasıl ciddi para kazanacaklarını gösteriyor. Artı, ek para için bir yan iş nasıl yetiştirilir.

görüntü

Getty
GIG: UZAKTAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ REP

“Kızım bir bebekken, e-posta yoluyla ve çevrimiçi bir canlı sohbet sistemi aracılığıyla bir Web şirketi için çalışmayı destekledim, böylece arka planda ağlıyorsa işitme konusunda endişelenmem gerekmedim,” diyor Dee Murphy, 37 yaşındaki kızı, şimdi 7 yaşında. “Ben bir akşam vardiyasını 4 ila 10 pm arasında seçtim, böylece günü onunla geçirebilirim. Okula gitmeye başladığında, teknik problemleri gidermek için işe girdim Ayda birkaç yüz dolar daha fazla şampiyon olmanıza gerek yok – çoğu şirket yeni başlayanlar için eğitim sunuyor.

görüntü

Getty
GIG: BAKER

Charlotte, NC’den 30 yaşındaki Mandie Miller, mutfağından dışarı çıkmasını istediklerini söylüyor. “Facebook sayfamı reklam vermek için kullanmaya başladım. Word yayıldı, ve şimdi ben ayrıldım. İki kızım okuldayken ya da uyuduktan sonra yaptığım bir çok şeyi yapıyorum. teslimatlar boyunca etiketleyin. “

görüntü

Getty
GIG: ORGANİK ÜRÜNLER SATIŞ REP

“İlk hamile kaldığımda, kimyasal içermeyen temizleyiciler ve güzellik ürünleri araştırdım ve bir zamanlar sadık bir kullanıcı olarak, diğer anneleri eğitmek istedim” diyor, 4 yaşındaki Charleston, 37 yaşındaki Alison Price -old kızı ve 22 aylık bir oğlu. “2009’dan beri, organik cilt bakım şirketi Miessence için evimde komşularıma ev sahipliği yapıyorum ve organikglow.com ürünlerini satmak için kendi sitemi başlattım.”

görüntü

Getty
GIG: DİJİTAL DÖNÜŞÜM TECHIE

“Yerel kütüphanem için CD’leri CD’lere dönüştürdüğümden sonra, diğer müşterilerle buluşmak için el ilanları hazırladım” diyor Allison Park, PA’dan 37 yaşındaki Leslie Michielli. “Çoğu, VHS kasetlerini, slaytlarını ve fotoğraflarını DVD’lere dönüştürmemi istiyor. Dosyalar bilgisayarıma aktarılmaya başladığında, çocuklarımla oynamaktan veya işleri halletmekten çekiniyorum.”

görüntü

Getty
GIG: GÜZELLİK VE LIFESTYLE BLOGGER

Jessica Lewis, 29
Colorado Springs, CO

“Saçımı rahatlatmak için herhangi bir kuaför veya ürün bulamadığım zaman, her zaman en kolay şeyin hepsini kesmek ve doğal olarak büyümesine izin vermek olduğunu düşünmeye başladım. Bu yüzden saç yolculuğumu belgelemeye karar verdim. YouTube’da, “Colorado Springs, CO’dan Jessica Lewis, 29 diyor.” Dizüstü bilgisayarımı kullanarak videolarımı kaydedip MahoganyCurls adı altında internete yükledim. Beş kişi beni izledi, sonra 10, 20, sonra 1000. para kazanıyordum, ama kocam beni destekledi, ve kanal benim kaçışımdı, mutluydu. 100.000 takipçiye isabet ettiğimde sigorta şirketi için ev işlemlerinden dolayı çalışıyordum ve YouTube onlarla ortaklık kurmamı istedi. Reklamları videolarıma koyup para kazanmalarını sağlayın (Artık herkes videolarından para kazanabilir, ancak o zamanlar bir ortak olmanız gerekir.) Kanalı sürdürmek için videonun ilk saatlerine kadar videoda kalıyorum. herşeyi dengeleme, ben sanki fr olarak MahoganyCurls’dan çok para kazandığımı fark ettim benim sigorta işim, bu yüzden YouTube’u tam zamanlı işim yapmaya karar verdim. Kolej’i geleneksel şekilde bitirmediğim için suçluluk duydum, ama şimdi bir derecem, bir işletme ve bir markaya sahibim ve geçen sene dokuz yaşındaki basketbol maçlarımın her birine gittim. Daha iyi bir hayat düşünemiyorum – hepimiz için. ”

görüntü

Getty
GIG: OLAY PLANI

“2013 yılında hamile kaldığımda büyük bir otel zinciri için satış yapıyordum ve en çok satan satıcılardan birisiydim. Onu çok sevdim, ama saatler gerçekten uzundu ve zaman harcayamayacağımı biliyordum. kızımla istedim, “diyor Lisa Baxter, 38, Burke, VA. “Şu anda çalışanların komisyonda çalıştıkları bir şirkete, düğünler kadar küçük gruplara veya kongre organizasyonlarına kadar etkinlik salonları keşfe çıktım. Daha sonra bunu bilmedim, ancak hamile kaldığım zamanlarda iş değiştirdim. 20 haftalık muayenemizde bebeğin kalbinin geriye döndüğünü öğrendik ve sonunda karın organlarının bebeğin göğsüne girdiği ciddi bir durum olan konjenital diyafragma hernisi (CDH) tanısı kondu. Kalbinin ve akciğerinin ötesinde kalarak evimizi Güney Carolina’da terk etmek zorunda kaldım ve bir ay boyunca Cincinnati Tıp Merkezi’nde kısmi yatak istirahati geçirdim, daha sonra da çocuk hastanesinde iki ay daha NICU’dayken Lindsey de NICU’daydı. Çalışmaya devam edebildim ve işim bir rahatlama oldu, kızım için ne kadar korktuğumun yanı sıra bir şeylere odaklanmama izin verdi, şimdi Lindsey’in 2 yaşında ve gelişiyor.Genellikle onun şekerlemeleri sırasında çalışıyorum ve iyi bir yaşam kuruyorum. kocam değişti Son zamanlarda işler, aynı maaşı yaptık. Tüm bu esnekliğe sahip olduğumu seviyorum. “

görüntü

Getty
GIG: EL YAPIMI ANALİZİ

Carol St. Clair, “Kimsenin kişiliğini el yazısıyla nasıl analiz edeceğimi öğretebileceğini söyleyen bir süpermarket kasada küçük bir kitapçık gördüğümde lise son sınıftaydım. Aldım ve takılıyorum” diyor. , Belleville, OT. Erken, bir hobiydi; El yazısını analiz edebilseydim herkese ve herkese sorardım. Sonra, sonunda şarj etmeye başladım. Kızım doğduğunda, 2000 yılında babamla ikimiz de tam zamanlı çalıştık ve master graphologist olarak sertifika almaya çalıştım. Ayrıca, adli el yazısı analizi yapmak için sertifikam var, bu da avukatların beni polis için el yazısıyla yazılmış bir bildiriyi okumasına ve stres noktalarının nerede olduğunu söylemesine neden olabileceğini söyledi. En az üç saat, saatte 100 dolar aldım. Kızım üç yaşındayken, koruyucu ebeveynler haline geldik ve iki özel ihtiyaçlarımın çocukları geldiğinde, babası ve ben ayrıldık. Bir gece, çocuklarımdan biri, sığınağımda geceleme kaymam sırasında hastalandığında, o gün işimi bırakmanın doğru zaman olduğunu anladım. Emekli olmak en iyi karardı. Çalışmam bizi rahat bir yaşam tarzı sürdürüyor ve çocuklarım okuldayken müşterilerle randevular ayarlayabilirim. Bir kar günü veya okul gezisi varsa, iş programımı ayarlayabilirim. Son teslim tarihlerine ulaşmak için çok disiplinli bir çalışma yürütüyor ve bazen de çocuklar yatakta yattıktan sonra gece çalışmak zorundayım. Ama bu programa ihtiyacım var – çocuklar o kadar dolu ki, hatta günlük şakalarım sırasında aramamalarını bildiği ana şakalar bile. ”