1

Fiyat ayarlama uygulamaları kullanmıyorsunuz.

görüntü

Getty Images

Açıkçası, tüm mağaza web sitelerini fiyat düşüşleri için izlemek için zamanınız veya enerjiniz yok. Ancak, bizim için şanslı olan, bu “para iade garantilerinden” faydalanmak, zaman alıcı olmak zorunda değildir. Michelle, sizin için tüm çalışmaları yapmak için telefonunuzda Paribus, Nifti veya Slice gibi fiyat izleme uygulamalarını indirmenizi tavsiye eder. Bu şekilde, siyah patik çifti 50 dolardan 50 dolara çıktığında, hemen bilgi edinirsiniz ve geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz..

2

Sepetinizi doldurun ve hemen içinde ne varsa satın alın.

görüntü

Getty Images

Karşıtlık verici geliyor, ama aslında sepetinizde bulunanları saklamanız ve 24 saat sonra geri dönmeniz gerekiyor. Niye ya? Perakendeci bir satın alma işleminde çitte olduğunuzu düşünürse indirim kazanma olasılığınız daha yüksektir. “Sepetinizi doldurduktan sonra, şirketler satın alma hakkında ne düşündüğünüzü görüyorlar ve özellikle de tatillerde, özellikle de tatillerde satın almanız için size özel bir kupon göndermeye çalışacaklar” diyor Michelle.

3

Banka kartınızı kullanıyorsunuz.

görüntü

Getty Images

Kredi mi yoksa banka mı? Kolay: birlways kredi. Kredi kartları sadece bir siparişin yanlış olması durumunda para iadesi yapmaktan daha kolaydır, ancak Michelle, sizi sahtekarlığa karşı korumakta çok daha iyi olduklarını söyler, ki bu da elbette, küçük butiklerden ve çok iyi olmayanlardan çevrimiçi bir şey satın alırken çok önemlidir tanınmış siteler.

4

Şirketin web sitesinde hediye kartları satın alırsınız.

görüntü

Cardpool ve Raise gibi siteler istenmeyen ve kullanılmayan hediye kartlarını satın alıp bunları fiyatın bir kısmı için satarlar. Diğer bir deyişle, 75 dolarlık bir hediye kartı yerine 75 dolar alabilirsiniz (ve hayır, dolandırıcılığı yoktur). Bir arkadaşınız için hediye kartı satın alıp almamanız veya gizlice kardeğinizin duygularını incitmeden nakit para karşılığında ticaret yapmaya çalışmanız, perakendeci ile doğrudan ilişki kurduğunuzdan daha fazla tasarruf etmenizi sağlar..

5

Nakliye ve taşıma ücretlerini ödersiniz.

görüntü

Getty Images

Ne yazık ki, zaman zaman sadece kaçınılmaz olan ağır hizmet S & H ücretleri olacak. Ancak, sürekli olarak, kedi maması ya da çocuk bezi gibi çevrimiçi ihtiyaçları online satın alıyorsanız – Michelle, masraflı alımlarda ücretsiz gönderim ve işlem yapmayı vaat eden Amazon Prime, Shop Runner ya da Jets gibi programlara kaydolmanızı önerir.

6

Facebook’ta sevdiğiniz mağazaları “beğenmediniz”.

görüntü

Getty Images

Kupon web siteleri harika ve hepsi, ancak anlaşmalar yapmanın tek yolu değil. Harekete geçirici satış ve indirim kodları için Facebook, Twitter ve Instagram’daki go-to markalarınızı izleyin. Ayrıca, raflara ulaştığı andaki yepyeni envanter hakkında da bilgi edineceksiniz (bu bülten e-postalarından daha az rahatsız edici bir şekilde).

7

İyi değerlendirmeleri okudun … önce.

görüntü

Getty Images

Pozitifliğin en iyi politika olduğunu biliyoruz, ancak bir şeyden hoşlandığınız zaman, olumsuz yorumlara bakmak her zaman iyidir ilk, Eğer varsa. Michelle, şikayetin önem verdiğiniz bir şey olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmenin en kolay yoludur, boyutlandırma büyük ya da küçük çalışır ya da ürün gerçekten de hamurlara değer. Tabii ki, trollerin internette çalındığını hatırlamak önemlidir, ama sonra tekrar, sahte yorumlar. Kısacası, yorumlar bölümünü okurken ekstra şüpheci olmak ve “satın al” ı tıklamadan önce tüm geri bildirimleri değerlendirmek iyidir.

8

Sen her zaman “görünüşü tamamla”.

görüntü

Getty Images

“Sen de beğenebilirsin” ya da “Tam kıyafet al” öneri sekmeleri, internetin sakız, minyatür losyonlar ve dudak balsamı olan versiyonudur “elverişli” kontrol sayacı tarafından sağa yerleştirilir. Bununla birlikte, bar kolyenizle gitmek için eşleşen altın çıtçıtlara ihtiyacınız varsa, o zaman bunun için gidin, ama Michelle gerçekten neye ihtiyaç duyduğunuzu ve bu tür hilelere dikkat etmenin önemli olduğunu söyledi..

9

Çevrimiçi faturalarınızı silersiniz.

görüntü

Getty Images

Onun soo Bir klavyenin arkasına sipariş verirken taşınması kolay, bu nedenle, Receipts by Wave, OneReceipt veya SmartReceipts gibi akıllı telefon uygulamaları, büyük can kurtaranlar. Onları doğrudan telefonunuza veya tabletinize indirin ve her ay gerçekten ne kadar harcadığınızı ve bütçenizi aşmaya ne kadar cazip gelmeyeceğinizi çok daha fazla fark edeceksiniz..

10

Telefonunuzda ayarlanmış fiyat uyarıları yok.

görüntü

Getty Images

Evet, biraz rahatsız edici olabileceğini biliyoruz, ama bu konuda bize güvenin: tatil sezonu geldiğinde, perakendeciler sol ve sağ fırsatları teklif ettiğinde, size sahip olduğunuz için şükran duyacaksınız. Favori fiyat izleme sitenizde bir hesap oluşturun, takip etmek istediğiniz ürünleri girin ve ne kadar harcamak istediğinizi belirtin. Bu öğe hedef fiyatınız için satışa sunulduğunda metin veya e-posta ile işaretlenirsiniz. Rahatsız edici ve aşırı vızıltıyı sınırlamak için sadece favori mağazalarınız ve markalarınız için uyarılar oluşturun.