Bir kadın olarak, fikrinizi söylerseniz, orospu denirsiniz. Kimseden bir şey almazsan, orospu denir. İstediğin şey için gitmekten korkmuyorsan, orospu deniyorsun. Paranız ve istediğin hayat hakkında yetkilendirilmiş iseniz, orospu denir. Saygı istersen, orospu denir..

Ve erkekler için, bu şeyleri yaparlarsa? Şey … onlar sadece bir “adam”. Aslında erkek.

o ne lan??

Ne zamandan beri hayalini kurduğu hayatı yaratmanın sorumluluğunu üstlenen akıllı, sinsi, dürüst, güçlü bir kadın olmak kötü bir şey mi? Ne zamandan beri mali açıdan gözünüze bakmak kötü değil.?

O halde “orospu” kelimesinden bahsedelim. Ve paranıza geldiğinde neden büyük biri olmanız gerekiyor?.

“Kaltak” kelimesini kullanıyor musunuz? Sen “sürtük” deniyor muydun?

Belki de baraklarına “orospular” olarak bahsetmeyi seviyorsunuzdur ya da belki sadece “B” kelimesi olarak biliniyor olmalısınız; “B 23. Daireye Güvenmiyorum” gibi. Belki de caddede bir katlayıcıya cevap vermeyi reddettiğinde ya da sınırı aşan bir çalışan tarafından reddedildi..

Erkeklerin “orospu” ve kadınlar aynı şeyi (pozitif ya da negatif) kullandığı zamanlar arasındaki farklara girmeden, neden benim kitabımı denediğimi açıklamak istiyorum..

İlk bakışta, Rich Bitch gibi bir başlık, jet ayarını ve tüm o bling-bling’i düşünmenizi sağlayabilir; ve eğer çantan ise, kız olsun! Ancak başlığın arkasındaki mesaj, öz-farkındalık, güven, güçlendirme ve bir Zengin Kalbin’in ikisinin de olmak zorunda olmadığını bildiği fikridir. Bu, etrafında dönen değil, parayla beslenen zengin, dolu bir hayat yaşamak..

Haydi devam edelim ve kabul edelim: insanlar iddialı kadın için gerçekten kötü olabilirler. Kadınlar kendinden emin ve saldırgan olduklarında, bela olarak görülebilirler. Ama, bu özelliklerden dolayı (aslında oldukça harika olan) bizi çağırırsak, “orospu” nun bizi üzmesine izin vermenin zamanı geldi..

Zengin Kaltak kitabımı başlıklıyorum çünkü mali görüşmede geride kalmaktan sıkılan diğer kadınlara, ‘erkek’ ile birlikte mi, üstünde mi, yoksa olmadan mı çalıştıklarına inanan diğer kadınlara sesleniyorum. para dilini konuştuğunu bilen diğer kadınlara, hayatlarının her bir parçasını da etkileyen finansal hayatlarından gerçekten sorumlu olmak için atılan ilk adımlardan biridir..

Zengin Kaltak dürüst bir orospu. Faturalarını parça parça olarak ayırmaktan korkmuyor ve eğer bir şey eklemiyorsa, onun bir problemi olduğunu itiraf ediyor. Bir Zavallı Orospu, bir yerlere başlamanız gerektiğini anlar; ve sürekli finanse olan ilginin sadece düz olduğu.

Bir Zengin Orospu, parasıyla akıllıdır – ama cimri değildir -. Ona hizmet etmek için orada olduğunu anlıyor – onu cümle değil. Parayı saygılı bir şekilde ele alıyor ve fatura ödeme zamanına girmiyor. Proaktif bir planı var ve her ay parasının nereye gittiğini tam olarak biliyor. Her ödeme hayatında olumlu bir değeri yansıtıyor, ister evde eğlencenin tadını çıkarmak için bir tekme işine sponsor olsun, ister inanç nedenlerine destek olsun..

Bir Zengin Kaltak, genel olarak yaşam hakkında bir go-getter tutumuna sahiptir. Zor zamanlar yaşayacağını biliyor, ancak ihtiyaç duyduğu zaman cevapları ve desteği de bulabileceğini biliyor. Bir liderlik pozisyonu almanın ve hayatının her alanının en üstünde olmanın gerçekten eğlenceli ve muhteşem bir hayatın başlangıcı olduğunu anlıyor..

Evet, sana bir “Bitch”, “Zengin” diyorum. Çünkü senin içinde olduğunu biliyorum. Bunun bir hakaret olmadığını biliyorum. Sohbete başlamak demek. Muhteşem bir hayat yaşamak istediğini biliyorum. Ama bunun için paraya ihtiyacın olacak.

İşte sana, Zengin Kaltak. Bu başlığı gururla iddia et. Sahip olun. İşte nasıl:

İlk adım, bir para sorununuz olduğunu kabul etmektir. Orada sen söyledin. BİR PARA PROBLEMİNİZ VAR. Ve sen yalnız değilsin! Bu makbuzları çantanızın alt kısmına bırakın; Vergi formlarının ayakkabı kutusundan yatağınızın altından çekin; İnternet bankacılığı portalınızı kurmak için “yetkilendirme” bağlantısını doğrulayın ve bugün gidin. Tek gereken, bir araya getirmeye başlamak için biraz ileriye doğru bir harekettir – ve hepsini elde etmek.

Daha fazla bilgi edinmek için, çok zengin biches ile yaptığım bu güzel vid’e göz atın 🙂 ve sonra, buraya git ve bugün bir kopyasını al.!

NICOLE LAPIN, anlayabileceğiniz bir sözlüğe ihtiyacınız olmayan tek finans uzmanıdır. İlk onbir yaşında Maliye Ticaret Borsası’nın Chicago Ticaret Borsası’nın katından haber alarak başladı. CNN’de en küçük çapa olmak için gittikten sonra CNBC’de aynı ünvanı almayı başardı. Burada CNBC’de, dünyadaki tek küresel finans fuarı olan Worldwide Exchange, MSNBC ve TODAY’a mali raporlar ekledi. Nicole ayrıca Bloomberg Television için bir iş çapası ve özel muhabir olarak da hizmet vermiştir. The Wendy Williams Show’un para kazandıran muhabiridir ve The Insider için Hollywood’un işine dair bir rapor hazırlar. Aynı zamanda AOL Originals şovunun yaratıcısı ve sunucusudur. İlkini Unutmayacağım.