Próbowałem 3 produktów do pielęgnacji skóry, które rzekomo wykonują cuda z dnia na dzień

Moja matka ma niesamowitą skórę. Odkąd pamiętam, był twardy, promienny i pozbawiony przytłaczającej ilości zmarszczek. Dokładnie tak, jak chciałem się zestarzeć – ale po tym, jak dwoje dzieci i wiele bezsennych nocy, blask zdrowej, nawilżonej skóry już dawno wyblakł, a teraz widzę zmęczoną, matową i suchą skórę na jej miejscu. Nie mówię, że wyglądam na totalną katastrofę – moja skóra wisi w tym miejscu – ale czekanie na każdy nowy schemat pielęgnacji skóry, który wymaga (przeciętnego) 6-8 tygodni, aby kopać w czuje się jak wieczność, kiedy chcesz natychmiastowego odwrotu – -sygnatość starzenia się i brak snu, jak teraz.

Dlatego próbowałem nocnych zabiegów, które rzekomo mogły czynić cuda. Są one przeznaczone do pracy ze skórą, która naprawia się podczas snu (gdy komórki dzielą się i powstaje kolagen), więc zawierają wyższe dawki przeciwutleniaczy, substancji nawilżających i witamin, które przenikają do komórek i przywracają blask przez czas dzwonienia alarmu. “Wieczór to czas odpoczynku i naprawy” – mówi Joshua Zeichner, M.D., dyrektor ds. Kosmetycznych i klinicznych badań dermatologicznych w Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku. “Niektóre składniki do pielęgnacji skóry mogą usprawnić ten proces podczas snu.”

To wszystko brzmi trochę zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale z pewnością jestem w stanie je wypróbować – dlatego postanowiłem sprawdzić, jaką różnicę mogą wyrządzić te produkty (i jakie uszkodzenia można usunąć) po każdym użyciu przez kilka dni.

Krem przeciw starzeniu

sok beauty cream
Credo Beauty

Oświadczenie: Zawsze, gdy to możliwe, wolę stosować produkty do pielęgnacji skóry oparte na produktach ekologicznych, które wykorzystują naturalne składniki. Od Juice Beauty Stem Cellular przeciwzmarszczkowy krem ​​na noc (68 USD; credobeauty.com) – od wieku przeciwstawiającego się firmie kosmetycznej Gwyneth Paltrow, nie mniej – pasuje do ustawy. Dodatkowo, ponieważ obiecuje obiecujące produkty do pielęgnacji skóry, w tym polegające na witaminie C, owocowych komórkach macierzystych i supergwiazdowym supergwiaźniku w celu wygładzenia skóry, zwiększenia nawodnienia i pulchności komórek, moim najlepszym wyborem było sprawdzenie, czy może to zrobić drobne linie i zmarszczki znikają.

pedał nover baker tries juice beauty image 1 before

Molly Nover-Baker

Czy to działa? Choć nazywa się to kremem, to naprawdę przypomina bardziej gęsty balsam, który był fantastyczny, ponieważ moja skóra staje się sucha i słaba podczas chłodniejszych miesięcy. Posmarowałem go i zmieszałem obficie na każdym policzku, a następnie nałóż na zewnętrzne kąciki oczu, czoło i brodę. Czuje się trochę ciężko, prawie jak zabieg spa, więc na pewno czuć jak to działa. Po kilku dniach użytkowania moja skóra była niesamowicie miękka, nawodniona i zauważyłam, że linie na zewnętrznych krawędziach oczu i wzdłuż mojego czoła zdecydowanie zaczynają zanikać. Jest oczywiste, że jeśli zauważyłem znaczną poprawę w ciągu trzech krótkich dni, przy dalszym używaniu, ten produkt zdecydowanie przywróci obszar wokół moich oczu, a także sprawi, że moja skóra będzie bardziej gładka, bardziej młodzieńcza (młodsza o pięć lat!) wygląd.

pedał nover baker juice beauty after shot

Molly Nover-Baker

Serum złuszczające

pixi serum

Pixi

Oświadczenie: Jeśli chodzi o oczyszczenie, jestem tak leniwy, jak to tylko możliwe – często polegam na czystych chusteczkach (ponieważ w nocy jestem wyczerpany i chcę tylko, żeby mój makijaż był tak szybki i sprawny, jak to tylko możliwe). I choć kocham je w tym celu, nie dają mojej skórze eksfoliacji, której potrzebuje, aby usunąć martwe komórki naskórka i sprawić, by moja skóra stała się bardziej promienna. Pixi’s Overnight Glow Serum (24 USD, Target.com) było szczególnie kuszące, ponieważ mogło to wszystko … podczas snu. Bez pracy! Wypełnione 10 procentowym kwasem glikolowym i argininą, serum to ma na celu zlikwidowanie plam słonecznych, zeskrobanie martwych komórek skóry i nadanie skórze ogólnego jaśniejszego wyglądu. Ale czy to naprawdę możliwe robić że?

pedał nover baker trying skincare pixi

Czy to działa? Po umyciu twarzy zwykłymi chusteczkami do mycia twarzy, naciągnąłem dwa kropki tej żelowej surowicy na każde policzki i wymieszałem je. Potem upuściłem jedną na czoło, jedną na nosie, a drugą na brodę. Czuł się delikatny i śliski i zapadł się. Pominąłam nakładając krem ​​nawilżający i po prostu pozwoliłam, by serum działało jego magią. Natychmiast zauważyłem czerwony rumieniec na mojej skórze i do rana byłem lśniący. Nawet moja siostra, która odwiedzała miasto, skomentowała, że ​​moje słoneczne plamy zniknęły, a moja skóra była bardziej promienna. W rzeczywistości wygrać.

pedał nover baker after shot pixi

Molly Nover-Baker

Maska zwiększająca promienność

olay mask

Olay

Oświadczenie: Poświęcenie czasu na nałożenie maski i jej wyschnięcie jest luksusem, na który nie zawsze mam czas (pamiętaj: dzieci). Ale moja skóra tego potrzebuje, szczególnie, jeśli coś obiecuje, że wyleję tak potrzebną wilgoć na twarz. Ta maska ​​Olay Regenerist Luminous Overnight (24,19 USD, strona docelowa.com) to żelowa maska ​​bez złuszczeń, która pogrąża się w nocy w skórze, dając komórkom powierzchniowym równomierny, równomierny i nawilżony wygląd rano. Wszystkie rzeczy, o których ta pracowita mama marzyła – do tej pory…?

pedał nover baker olay before

Molly Nover-Baker

Czy to działa? To było fantastyczne. Ma uczucie chłodzenia, żelowa konsystencja jest śliska i nawilżająca, a moja skóra dosłownie miała wrażenie, że nie jest w stanie wypić jej wystarczająco szybko. To jak szklanka wody dla twojej skóry. Po nałożeniu wchłania się jak balsam, ale wysycha, by poczuć się nieco zaciśniętym, jak maska. Rano moja cerę wyglądała na jaśniejszą i bardziej odświeżoną. Dodatkowo, moja skóra była miękka i niesamowicie nawilżona. Czułem się tak dobrze i zrobiłem tak wielką różnicę, że kusi mnie, by używać go każdej nocy.

pedał nover-baker olay after

Molly Nover-Baker

W prawdopodobnie największym cudu wszystkich, wszyscy trzej wykonywali się zgodnie z obietnicą, dostarczając wyniki, chociaż łagodne, w jednym zabiegu na noc. Dla mnie to wystarczający powód, aby zainwestować i dodać je do mojej codziennej rutyny urody. Ponieważ krem ​​Juice Beauty jest przeznaczony specjalnie do przeciwdziałania starzeniu, a maska ​​Olay skupia się na nawilżaniu (dwa priorytety dla mojej skóry), używałbym naprzemiennie użycia i używałam serum Pixi 1-2 razy w tygodniu po oczyszczeniu, więc pozostaję na wierzchołek złuszczający i daje mojej skórze szansę, by świecić. Już prawie tak, jak moja skóra zapomniała o tych nieprzespanych nocach.

Obserwuj Redbook na Facebooku.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 30 =