10 T.J. “Maxx” pirkinių hakes, kurios padės sutaupyti daug pinigų ir laiko

Su atostogų apsipirkimo sezonu greitai artėjant (baisu, tiesa ?!), mes pastebime, kad bandydamas surasti puikius dovanas jūsų komandai gali prireikti ištraukti savo plaukus kartais, jau nekalbant apie tuščias kišenes. Bet jei sužinosite šiuos patarimus, kuriuos patvirtino ekspertai, ir apsipirkite parduotuvėse tinkančiose parduotuvėse, pvz., T.J. “Maxx” – viena iš pirmaujančių šalies mažmenininkų mažmenininkų, pagal “Forbes”, ir “REDBOOK” mėgstamiausias mažmeninės prekybos ženklas – tikrai nėra priežasčių pabrėžti … gerai, kad bent jau daug.

1. Sekite savo “Twitter”, “Facebook”, “Instagram” ir “Youtube” puslapius kartais nemokamai.
Taip, net jų “Youtube” kanalas yra vertas prenumeratos. T.J. “Maxx” ne tik reguliariai atnaujina savo socialinės žiniasklaidos puslapius naudodamiesi naujausiais produktais, pasiūlymais ir patarimais dėl mada, tačiau taip pat galite pritraukti keletą puikių dovanų kortelių ir nuolaidų parduotuvėje, jei naudosite savo maišytuvus. Jie nuolat reklamuoja ir parduoda dovanų, todėl tikrai verta “patinka” ir “laikykitės”. # ��

2. Neleiskite tvirtinti T.J. “Maxx” kuponai tave apgauti.
“Aš niekada nematė fizinės T.J. Maxx kupono,” – sakė Kyle Džeikas, populiari interneto kuponų svetainės Rather-Be-Shopping.com įkūrėja. Tai tikriausiai todėl, kad jie tikrai nėra, sako T.J. Maxx atstovas spaudai. Žinoma, jei atsitiktų, kad atsigręžtumėte į vieną iš šių mitinių kuponų, plūduriuojančių aplinkui, tai nepakenks išbandyti, bet nenaudokite lapo su kuponais ir tikitės sutaupyti papildomo banko.

3. Keista, galite nusipirkti gražią maistas dovanos visose parduotuvėse.
Haris ir Dovydas yra puiku ir viskas, negerk mus. Tačiau pirkėjai dažnai pamiršta, kad “Maxx” taip pat gali rasti kepimo ir dovanų krepšelių, įskaitant importuotus alyvuogių aliejus, rankų darbo pintus, nerūdijančio plieno gaminimo prietaisus ir dar daugiau. T.J. Atostogų metu “Maxx” išleidžia net dar didesnį dovanų krepšelio idėjų asortimentą, todėl būtinai atlikite greitą kelionę į parduotuvę, kad apsipirktumėte maisto, kepyklos ar virėjo savo gyvenime.

4. Pažiūrėkite į palyginimo kainą.
Kaip nurodyta jų interneto svetainėje, T.J. “Maxx” palyginimas kainų sąraše yra apskaičiavimai kokių kitų markių parduoda tie patys produktai, nebūtinai tikslūs kiekiai. Taip, taip, kainos vis dar yra mažos, bet ne visada yra didžiulės procentinės dalys, kurias galėtumėte iš pradžių galvoti, teigia Mary Hunt, įsteigta Skolų iš tikrųjų gyvenimo ir kelių knygų autorius, įskaitant Gyvenk savo gyvenimą už pusę kainos. Istorijos moralė: nepamirškite pasikalbėti su nuolaidomis, kai kitą kartą būsite pasiruošę naujai apsirengti suknele ar pora siurblių. Pirkite pirmenybę, o ne pasiūlymus.

5. Sužinokite, kada ateina naujas inventorius ir parduotuvė tą dieną.

Kaip mama visada sakė: “Klausk ir gaus”. Nors Kyle ir Marija prisiekia, kad trečiadienis yra geriausia diena T.J. “Maxx” naujiems produktams – dėl naujos siuntos – prekės ženklas sako, kad parduotuvės nuolat kaupia lentynos su naujais daiktais kasdien. Vertimas: paprašykite savo parduotuvės vadybininko, kai jie gaus kitą gaminių partiją, kad užtikrintų, jog jūs perkate iš didžiausio ir madingiausio pasirinkimo.

6. Mados į priekį “Maxxonistas” privalo Parduotuvė “Kilimo takas” internete.
“Kilimo eismo departamentas, kuriame galite rasti Europos, šiuolaikinės ir madingos mados, aksesuarų ir batų”, – teigia T.J. Maxx atstovas spaudai. Tai iš esmės reiškia, kad galite pasirinkti iš dar labiau madingų, aukščiausios klasės variantų ir sutaupyti didžiulę mulą proceso ehemoje, Diane Van Furstenberg už 100 dolerių, ponios! Prekės ženklas turi pasirinkti “Runway” parduotuves visoje šalyje (tiems, kurie nori pamatyti, ką iš pradžių pirkite asmeniškai), ir jis taip pat prieinamas internete. Kuris atneša mus į mūsų kitą tašką…

7. Jei kyla abejonių, palauk 24 valandas ir eik pirkti internetu.
T.J. “Maxx” turi nemokamą pristatymą ir tvarkymą daugeliui daiktų savo tinklalapyje ir nemokamai grįžta parduotuvėje … taip, kodėl neleiskite toms seserims sumokėti 50 USD už sekundę po to, kai sugausite keletą z? Žinoma, jūs visada rizikuojate išparduoti daiktą, tačiau Mary sako, kad laukia mažiausiai viena diena, kad įsigijimas ant tvoros būtų protingiausias būdas pirkti. Kas žino, galbūt kitą dieną jis bus žymimas dar daugiau…

8. Nepamirškite pasukti grožio skyriuje.
Nes tai daro egzistuoja ir, pagal T.J. “Maxx” stiliaus ekspertas Carmenas Ordonezas, daugelis pirkėjų lengvai pamiršta apie nuostabų grožio pirkimą, kurį galite įsigyti parduotuvėje. “Maxx” galite pakartotinai panaudoti visą savo vonios kambarį su muilu, kvepalais, aliejumi ir nagų laku, o taip pat apsipirkti visiems, kurie yra jūsų sąraše. Dabar, ponios, yra daug užduočių.

9. Gaukite “Naujos atvykimo įspėjimus”.
Gerai, gerai, mes žinome, kad nuolatiniai parduotuvės el. Laiškai gali būti labai erzina, bet laikas čia yra: jei jūs tikrai norite sužinoti apie geriausias nuolaidas ir naujausią prekę svetainėje, turėtumėte apsvarstyti galimybę prisiregistruoti prie šių perspėjimai. Tokiu būdu gausite pranešimą savo telefone, “iPad” ar kur nors pasakysite apie naujausius pasirinkimus ir nuolat atnaujinsite tendencijas. Verta itty bitty vargo? Tai manome.

10. Jei iš pradžių jums nepavyks … apsilankykite tinklalapyje dar kartą bandydami parduotuvę.
Pasak “Carmen”, internetinėje parduotuvėje, kuri yra internete, neįmanoma turėti kiekvieno bluetooth dydžio ar batų spalvos. Taigi, jei girdite apie nuostabų pirkimą, bet nematote jo, kai sustojote parduotuvėje, pabandykite naršyti tinklalapį, o ne praleisti kelią per daug laiko, paimdami jį kitose parduotuvėse. Jūs sutaupysite juokingą laiką, jau nekalbant apie stresą, kurį jau esame įsitikinę, kad jau pakankamai.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 81 =