16 Įžymybės, kurios norės taps švelniomis blondinėmis

vaizdas

Getty

Pelenai yra (tiesiogine prasme) nuostabiausia blondine spalva. Nesvarbu, ar jūs pasirenkate eiti į platiną, matyti tamsius šaknys, ar nusileisti kažkur tarp pilkos ir blondinės, turite daug variantų.

vaizdas

Getty Images
Naomi Watts

“Watts” šviesiai pilkos spalvos blondinė jausminga, kai suporuojama su garbanotu bobu. Naudokite tokį produktą kaip “Klorane Acnear Shine” skalauti su ramunėlėmis (18 dol., Sephora.com), kad švelnus paviršius nelygus.

vaizdas

Getty Images
Rita Ora

Ši atvira spalva atrodo nuostabi Ora odos tonas. ir tikrai daro savo tamsias akis pop.

vaizdas

Getty Images
Kate Hudson

Pelenų šviesiaplaukė dažymas iš tikrųjų atranda “Hudsono” pixie pjūvio vilną.

SUSIJĘS: 87 Mielos trumpos šukuosenos – ir kaip juos ištraukti

vaizdas

Getty Images
Mary J. Blige

Vienintelis dalykas, šaltesnis nei Marija J., yra jos parašas, platinos stilius.

vaizdas

Getty Images
Soo Joo parkas

Parko vėsioje tamsioje balta blondinė gražiai demonstruoja savo rausvą veido spalvą ir tamsius šaknius.

vaizdas

Getty Images
Selena Gomez

Tai yra dramatiškesnis tamsių šaknų / šviesos – visur – kitokios spalvų tendencijos. Gomez jį ištraukia, pridedant tam tikrų “tik pasitraukusių iš dušo” bangų. Padėkite tokį stilių, kaip šis blizgesys, apdailosite “IGK” šeimininkės drėkinamuoju plaukų balzaku (29 $, sephora.com).

<p>Taylor Swift “pelenų šviesiaplaukės” versija yra pilkos spalvos, todėl dar labiau elegantiška. </p><p>“title =” Taylor Swift ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/rbk.h-cdn.co/assets/17/24/1497380190-taylor-swift.jpg?crop=1xw:0.9982635120468851xh;center,top&resize=480:*”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Getty Images

Taylor Swift

Swift‘s versija pelenų blondinės sienų daro savo kūdikio blues pop. Išsišakojus bronzą iš violetinių švinų su purpuriniu šampūnu, tokiu kaip “Amika Bust” Jūsų bronzos švelnus šampūnas (20 $, sephora.com).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 14 =