14 būdai, kaip mesti vieni suaugusiesiems skirtą Halloween partiją

vaizdas

Nepamirškite pridėti šios istorijos vėliau! Norite daugiau Helovinas įkvėpimo? Sekite Redbook Pinterest!

Kodėl vaikams turėtų būti įdomus visų švenčių vakarienėje? Pasivaikščiokite naktį, prieš apgaudinėjant ar gydydami, ir išmeskite suaugę tik vakarėlius, kai vaikai eina miegoti. Čia yra viskas, ko reikia pasakiškam Halloween grožiui:

Pasirinkite spalvų paletę

“Stick į ką nors lengva pasiekti”, sako Abby Larson, “Style Me Pretty Living” įkūrėjas. “Be to, paprasta paletė – kaip elegantiška juoda ir balta – užtikrina, kad dienos ieškojimas ir detalių nustatymas tampa daug paprastesnis ir lengvesnis.”

Halloween party ideas from style me pretty living

Rebecca Hansen

Halloween party ideas from style me pretty living

Rebecca Hansen

Pasirinkite temą

“Nesvarbu, ar jūs einate į prancūzų glamą, ar į bauginamą Naujojo Orleano prižiūrimą namą, tema yra raktas, kad jūsų šalis atrodytų darni”, – sako Larsonas. “Man patinka stiliaus temos idėja vietoj tradicinės įvairovės. Pavyzdžiui,” Paryžiaus-šiks “maskurate yra” suaugusiųjų “versija, skirta paaugliams”.

Halloween party ideas from style me pretty living

Rebecca Hansen

Sukurkite elegantišką lentelę

Tiesiog todėl, kad tai yra Helovynas, nereiškia, kad negalite turėti šiuolaikiško stalo. Jei vakarienė yra įtraukta, eikite viską, sukuriant sudėtingą išvaizdą. Čia įtraukite savo spalvų schemą – neleidžiama oranžinė spalva.

vaizdas
Ciao! Newport Beach

Įtraukti už temą sėdimų vietų paskirtis

Rimtai, jei formalus yra jūsų dalykas, nėra jokios priežasties Helovinas negali būti toks pat gražus. Pirkite mažų moliūgų ir dažykite juos baltos spalvos sėdynių tvirtinimams, kurie jaučia tik tinkamą sūrio kiekį.

vaizdas
Cukrus ir audiniai

Gauti “Creative” su savo meniu

“Jūsų Halloween meniu yra vieta, kur jūs tikrai įgyjate savo kūrybiškumą,” sako Larsonas. Nesvarbu, ar pasirinksite Halloween tematiką, ar ne, tai padaryti 100 procentų. “Jūsų svečiai yra švęsti įdomus, kvailas, visiškai vaikams įkvėptas atostogas”.

Halloween party ideas from style me pretty living

Rebecca Hansen

Padaryk žaismingus desertus

Vaikai gali nepripažinti valandų, kurios sukuria puikiai baisus slapukus, pavyzdžiui, tokius beveik visiškus pirštus, tačiau suaugusiesiems tikriausiai bus.

vaizdas
Padaryti pasakiškus pyragus

Eiti didelis su kokteiliais

Didžiausia “suaugusiųjų” Helovino vakarėlio raktas yra “booze”, ir tai yra viena sritis, kurioje turėtumėte išplėšti. Pabandykite kokteilį, panašų į šią “Verkiančią moterį”, papildytą sausu ledu, kad būtų dar labiau įžeidžiamas.

vaizdas
Muy Bueno viryklė

Išbandyk teminius stiklo dirbinius

Jei nenorite, kad svečiams atneštų puikų gėrimą, pasiimkite pigius stiklo dirbinius, kurie aiškiai atrodo kaip “Halloween”, pvz., Stiklainiai.

vaizdas

Nelaimingas mentelė

Vienas žodis: moliūgai

Moliūgai yra rankos žemyn, vienas iš pigiausių dalykų, kuriuos galite padaryti jūsų vakarėliui, ir nėra jokios priežasties, dėl kurios jie negali atrodyti labiau suaugusiems nei tie, kurie yra jūsų slenksčio vietoje. Kitas dalykas, kurį kiddos tiesiog nesupranta? Šių spalvingų variantų spalvos.

vaizdas
Studio DIY!

Nebijok blizgučių

Jei juokingas požiūris neatitinka jūsų temos, šie metaliniai moliūgai yra dar vienas padidintas išvaizdas. Dažai moliūgai yra baltos arba pilkos spalvos ir lašinamas iš metalo.

vaizdas
Taryn Whiteaker

Padaryk savo sieną savo paletę

Šie “pasidaryk pats” šikšnosparniai yra labai pigūs ir gali apimti daug teritorijos bet kurioje patalpoje, kurioje nusprendėte surengti savo vakarėlį.

vaizdas
Made kasdien

Nebijok gėlių

Rudenį gėlės gali būti ypač elegantiškai, net jei atrodo, kad pasibaigęs gėlių sezonas. Suraskite putų kaukolę, dažykite ją juodai ir iškirskite galvos dalį, kad pasiektumėte šį išvaizdą.

vaizdas

Persija Lou

Pasirinkite kažką kitokį

Pagalvokite ne dekoro dėžutėje, kuri gali būti laikoma “tradicine”, kaip šis spalvingas cukraus kaukolės vainikas.

vaizdas
Kleinworth & Co.

Planuoti veiklą

“Suaugusiose šalyse geriausia veikla yra tęstinė, tai reiškia, kad jie nepertraukia pokalbio ir juoko srauto”, – sako Larsonas. “Trick-or-treat” susižavėjimas skatina svečius pasirinkti “apgauti”, kuris jiems paveda žaisti kitam svečiui pažymėtą šurmulį arba “gydyti”, kuris prašo juos rasti kažką ypatingo, paslėptą namuose “.

Halloween party ideas from style me pretty living

Rebecca Hansen

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 50