Czy jesteś Total TwiMom?

Więc, Zaćmienie został właśnie wydany, i desperacko próbując nie stać się całkowicie nieświadomym popkultury, kilku z nas tutaj w biurze w końcu dostało się do oglądania pierwszego Zmierzch film na DVD, i byliśmy zaskoczeni, że nam się to podobało. Lub, przynajmniej, byliśmy mile zaskoczeni, że go nie nienawidzimy. Biorąc pod uwagę wszystkie hiperwentylacyjne relacje prasowe i manię wokół serii, jest to triumf.

Wygląda na to, że nie jesteśmy jedynymi, którzy mają ponad 13 lat, aby zatopić nasze zęby w serii. Po obejrzeniu Nów (cóż mogę powiedzieć, jestem absolwentem), przypomniałem sobie, że widziałem artykuł na temat “Twilight Moms” w New York Magazine w zeszłym roku, zanim zdążyłem się pozbierać z Bellą i Edwardem. Co to jest “Twilight Mom” ​​(lub “TwiMom”), o które pytasz? Właściwie to brzmi: mama, która sama siebie określa jako hardcore Zmierzch fanatyk. Istnieją grupy na Facebooku i całe strony internetowe, gdzie podobnie myślące mamy mogą zjednoczyć się w serialu.

Podczas otwarcia NYMag utwór jest trochę mniej niż rodzaj demograficzny, dotyka pewnych powodów, dla których inteligentne matki w średnim wieku mogą mieć obsesję na punkcie sagi. Po pierwsze, bohaterowie nie są typowymi nastolatkami z “Gossip Girl” / “The O.C.” / “Dawson’s Creek”. Bella jest przedstawiana jako miła, dojrzała opiekunka, a Edward ma ponad sto lat, z dworskim sposobem dopasowania. Po drugie, historia jest wypełniona tego rodzaju intensywną, namiętną emocją, która wydaje się wyrastać z twojej pierwszej miłości. Wiele matek zgłasza, że ​​czytanie książek lub oglądanie filmów sprawia, że ​​znów czują się młodzieńczo – szalejące hormony i wszystko inne.

To, co osobiście najbardziej lubię w filmach, to to, że zapewniają wygodne wymówki, by spędzać czas z przyjaciółmi, pić dorosłe drinki, a jednocześnie chichotać, jakbyśmy byli na nocnym spacerze. Które chyba nie jest tak daleko od punktu artykułu. Nie myśl, że będę walczył z hojnymi uczniami, żeby zobaczyć nowe, ale zawsze jest Netflix.

Co z Tobą? Widziałeś filmy lub czytałeś książki? (Można się spowiadać – widziałem mnóstwo kobiet w moim wieku i starszych w metrze, próbujących ukryć się z nimi na Kindlach.) A co z dziećmi? Czy wolno im oglądać filmy i czy im się podobają? Czy jesteś “mamą Twi”, czy też jesteś zakłopotany przez całe szaleństwo wampirów? (Jeśli jesteś tym ostatnim, nasi przyjaciele w Seventeen.com – repozytorium wszystkich rzeczy Zmierzch – dał nam elementarz, który pochłonie cię na tym zjawisku.)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 38