1

Bu fikirleri daha sonra takmayı unutma!

görüntü

Getty

Daha fazla DIY güzellik ilham almak için Pinterest’te Redbook’u takip edin.

2

Nasıl Gidilir: Kestane

görüntü

Getty

Hazan, “Esmerler renklerini bu sonbaharda daha doğal tutuyorlar” diyor. “Jessica daha tatlı olan uçlarında bal öznitelikleriyle güzel ve ılık bir kahverengiye sahiptir.”

Senin celeb ilham: Jessica Alba

Aramak: vurgulayan bir kit ve başınızı ters çevirin ve eldiven takarak belirli uçlara ağartıcı uygulayın. Hazan, “Onları bu şekilde boyamak, bir leke, leke bırakmaz, bak,” diyor. “Bu renk uçlarında olduğu için, Triple Threat Split End Remedy’i (30 $; sephora.com) kullanmanızı da öneririm çünkü daha çok kullandığınız için saçınızın kırılması daha az olasıdır.”

Bu eğilimi deneyin: Hazan, “Bu gölge gerçekten herkese gurur duyuyor,” diyor. “Özellikle Jessica gibi bir zeytin cilt tonu olan herkes – bu zahmetsiz.”

3

Nasıl Saklanır: Kestane

görüntü

Getty

1. Parlatıcıyı güçlendirirken renginizi koruyan bir ürün kullanın. Ayrıca, farklı tonları ortaya çıkarmak ve solmayı önlemek için tatlı badem yağı ve ezilmiş incileri olan John Frieda Multi-Tone Revealing Günlük Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi (6 $; ulta.com).

2. Sachajuan Leave-In Conditioner (31 $; davidpirrotta.com) gibi bir haftada bir derin kremi deneyin..

3. Kök dokunma ürünü uygulayın. Hazan, “İster inanın ister inanmayın, esmerler oldukça bakım gerektiriyor” diyor. “Gri diğer tonlardan daha hızlı ortaya çıkıyor.” Herhangi bir griyi geçici olarak gizleyen Şişman bir “sihirli işaretleyici” olan Medium Brown’ta ($ 22; colormetrics.com) Colormark TouchBack’i deneyin..

4

Nasıl elde edilir: Çikolata

görüntü

Getty

“Çikolata ve kestane çok ince detaylara sahip. Neredeyse düz bir renk gibi ama boyutta.

Senin celeb ilham: Sophia Bush

Aramak: Kestane tonları gibi, boyut eklemek için bir vurgulama seti deneyin. Bir iki uçlu onarım çözümünü de rutininize dahil ettiğinizden emin olun..

Bu eğilimi deneyin: Bu zengin renk, derin bir yan kısımla birleştiğinde, ince veya ince saçlar daha parlak görünebilir, renkçi Ashley Ferrett diyor ki.

5

Nasıl Tutulur: Çikolata

görüntü

Getty

1. Parlatıcıyı güçlendirirken renginizi koruyan bir ürün kullanın. Zengin bir terbiye vermek için bir AntiFadeComplex’e sahip olan ve hidrasyonla saçları emen Pureology Hydrate Shampoo’yu (28 $, ulta.com) deneyin..

2. Redken All Soft Heavy Cream Süper Tedavisi gibi bir haftada bir derin kremi deneyin. (16 $; amazon.com).

3. Orta Kahverengi renkteki Colormark TouchBack (20 $; ulta.com) gibi, gerektiğinde bir kök dokunma ürünü uygulayın.

6

Nasıl Gidilir: Baby Blonde

görüntü

Getty

Hazan, “Kışın sarışınları ısırmaktan vazgeçme” diyor. Saçlarınız başlayacaksa, sadece vurguları ekleyin. Eğer orta bir kahverengiyseniz, temel renginizi sadece birkaç renkte aydınlatın, sonra da bir altın rengi vurgulayın..

Senin celeb ilham: Taylor Swift

Evde, bakın: Daha doğal sarışın ve daha nötr olan bir kit, bu yüzden turuncuya dönmeyeceksiniz – Light Golden Blonde’da L’Oreal Preference’ı (10 $; lorealparisusa.com) deneyin. Evde vurgulamak istiyorsanız, saçınızı nasıl giyeceğinizi, ardından vurgulanan parçaları çıkardıktan sonra boya.

Bu eğilimi atla: Saçların süper karanlık.

7

Nasıl Tutulur: Buz Sarışın

görüntü

Getty

1. Oribe Bright Blonde Şampuan / Güzel Renk için Saç Kremi ($ 46; oribe.com) gibi, aydınlatmanın zarar görmesini önlemek için bir şampuan ve saç kremi kullanın..

2. Mango Tereyağı ile Klorane Yoğun Beslenme Onarım Maskesi ($ 26; amazon.com) gibi iki haftada bir derinlemesine tedavi uygulayın..

3. Tresemme Thermal Creations Isı Tamer Sprey (6 $; ulta.com) gibi bir ısı koruyucu olarak ikiye katlanan hafif bir parlatıcı sprey uygulayın.

8

Nasıl Gidilir: Ice Blonde

görüntü

Getty

“Aydınlık ve aydınlık kalsın. Sunkissed bebek sarışın, ağartıcı beyaz buzlu sarışın.

Senin celeb ilham: Cara Delevingne

Aramak: Bu mutlak platin tonu gibi bir buz sarışın ev renginde (10 dolar), lorealparisusa.com).

Bu eğilimi atla: En azından sarışınların daha hafif bir gölgesi değilsin. Koyu saçlarınız varsa ve platin yapmak istiyorsanız, profesyonellere bırakın..

9

Nasıl Tutulur: Buz Sarışın

görüntü

Getty

1. Joico Renk Dengesi Mor Şampuanı ($ 34; ulta.com) gibi, özellikle sarışınlar için yapılan mor renkli bir şampuan ve saç kremi kullanın..

2. Blondes için 10’luk Beş Dakika Saç Onarımı gibi bir derinleştirme tedavisi deneyin (21 $; ulta.com).

3. Moroccanoil Glimmer Shine spreyi gibi bir parlatıcı sprey uygulayın (14 $; sephora.com).

10

Nasıl Gidilir: Derin Espresso

görüntü

Getty

Hazan, “Böyle bir renkle, boyut sahibi olmanıza gerek yok çünkü kendi içinde bir açıklama” diyor. “Seksi ve çok fazla gerek yok. Açık bir parlaklık kullanın, çünkü bu anında parlaklık katacak.”

Senin celeb ilham: Kerry Washington

Aramak: Espresso veya kahve renginde yarı veya kalıcı bir renk kiti – Nice’n Easy ton veya renk seçeneğine sahiptir, fakat siyahı seçmeyin, bunun yerine en koyu kahverengiyi seçin, Hazan’ı uyarır. “Siyahtan geri dönüş yok, ama yavaş yavaş derin bir kahveye daha fazla katılabilirsiniz.”

Bu eğilimi atla: Gerçekten solgun bir cildiniz var ya da 40 yaşın üzerindesiniz. Bu sizi yıkayacak ve süper siyah saçlı ve soluk cilt arasındaki kontrast çok aşırı olurdu..

11

Nasıl Tutulur: Derin Espresso

görüntü

Getty

1.SheaMoisture Jamaikalı Siyah Castor Yağı Yenileyici Şampuanlı Şampuan (8 $; target.com).

2. Parlaklık ve renk parlaklığını korumak için saçınızı her yıkadığınızda Rita Hazan Ultimate Shine Gloss (26 $; sephora.com) gibi net bir parlaklık kullanın.

12

Nasıl Gidilir: Auburn

görüntü

Getty

“Kırmızılar için, kumral, zencefil ve bakır gibi zengin tonlar.”

Senin celeb ilham: Christina Hendricks

Aramak: Bu ışık kumral gölgesi gibi bir renk arayın (10 $, lorealparisusa).

Bu eğilimi atla: Bu saç rengi daha hafif tenli insanlar için en iyisidir, bu yüzden zeytin cilt kategorisine girerseniz veya koyulaşırsanız, bu görünüm sizin için olmayabilir..

13

Nasıl Tutulur: Auburn

görüntü

Getty

1. Kırmızı saçlar özel bir dikkat gerektirir, bu nedenle Pureology’nin Yeniden Canlandırıcı Kırmızı şampuanı ve saç kremi gibi renkle işlenmiş kırmızı saçlar için özel olarak yapılmış şampuan ve saç kremi kullanın (her biri 29 $, pureology.com)..

2. Bu John Frieda gloss (13 $, ulta.com) gibi, daha cansız görünmeye başladığında renginizi canlandırmak için bir saç perdesi kullanın

3. Saç randevuları arasında olduğunuzda ve kökleriniz göstermeye başladığında, Jonathan Product Awake Color Root Touch Up’ı kırmızı olarak deneyin ($ 19, walgreens.com).