Her Yaş ve Boy için En İyi Saç Modelleri

görüntü

Her yaştan kendinize güven duymanız gerektiğini düşündüğünüz, yüzünüze hitap eden, süper seksi saç kesimleri seçerek, kendi özelliklerinizi sahiplenin ve avantajlarınız için kullanın..

görüntü

Getty Images
20 s Kısa

NYC’de Paul Labrecque Salon ve Spas’ın sahibi Paul Labrecque, “Yirmi yaşlarındaki bir kişi için korkak bir bob mükemmeldir” diyor. Yakın zamanda Coachella’da spor yaptığı Taylor’un yeni platin “do” nu seviyoruz. Stilistinize biraz karışıklık sağlamak için kesimi tekstüre etmesini isteyin, Labrecque ekliyor.

görüntü

Getty Images
30 s kısa

New Jersey merkezli stilist Ricky Pennisi, Ginnifer Goodwin’in kırpılmış, ayrık pikselleri ile ilgili her şeyden çok parlak ve sofistike. Labrecque notları gibi, daha şık bir görünüm için bu stili jelleştirebilirsiniz..

görüntü

Getty Images
40 s Kısa

Regina King gibi süper düz, dereceli bir bob ile, sportif bir his verirken gözün boynundan uzaklaşmasını sağlar, diyor Labrecque.

görüntü

Getty Images
50 s Kısa

New York’taki Eliut Rivera Salon’da bir kuaför olan Anita Sun, temiz ve düşük bakım gerektiren bir görünüme sahip olmanın (meşgul kadınlar için bir zorunluluk!) Harika bir yol olduğunu ve yanlarda ve sırtlarda daha da sivrilen kısa bir kesim istemek olduğunu söylüyor. Robin Wright’ın coiff’i gibi, bu tarz kısa üslup bir güven mesajı veriyor.

görüntü

Getty Images
20’li Orta

Mezun olan bob, yirmi bir şey için harika bir stil, Pennisi’nin notları ve Underwood’un omuzları sıyırdığı ek uzunluğun sayesinde aşırı, serin kız vibe var. Köprücük kemiğine dikkat çektiği için, biraz da cinsel çekicilik verir.

görüntü

Getty Images
30s Orta

Sun, “Bu yaşta ve uzunluğundaki kesimler genç ve modern olmalı, aynı zamanda seksi ve sofistike olmalı” diyor. Onun pirzola köprücük kemiği uzunluğu, Labrecque ekler. “Katmanlar ona bir kenar veriyor ve onu sıcak gösteriyor!”

görüntü

Getty Images
40s Orta

Labrecque, “Bu yaşta, biraz daha uzun süren mükemmel yerleştirilmiş kesikleri sevmiyorum” diyor. “Tina Fey katlanmış yumuşak kapak, korumak için muhteşem ve kolay bir stil olduğunu ekler.”

görüntü

Getty Images
50’li Orta

Labrecque, “Courtney Cox sporuna benzer bir kesik, plaj dalgasıyla git,” diyor. “Bu tarzdaki her şey, genel olarak genç görünmeye devam ederken saçlarda hareketi sürdürme biçimi de dahil olmak üzere harika.”

görüntü

Getty Images
20 s Uzun

Labrecque, “Selena’nın kesiği, seksüel çekiciliğin sırrıdır,” diyor. “Orta kısım ve dalgalı doku kafaları dönecek.” Bu, uzun bir boyuta ve dokuya en çok keyif verebileceğin, Sun’ı eklediğin, yani terkedilmişken oynayacağın zamandır..

görüntü

Getty Images
30 s uzun

Uzunluğunu yaşla birlikte tutmanın harika bir yolu, “Victoria’nın Gizli tarzı” dalgasıyla şeyleri parlatmak, diyor Sun. Saldana’nın mükemmel tarzdaki iplikçikleri, cazibenin özüdür. Pennisi, “Biraz da bohem bir his var” diye ekliyor..

görüntü

Getty Images
40 s Uzun

“Penelope Cruz’un sahip olduğu uzun bakış gerçekten çok yönlü” diyor Labrecque. “Dağınık bir tiz olduğu ya da muhteşem, uzun dalgalara sarılacak doğru miktarda dokuya sahip.”

görüntü

Getty Images
50 s Uzun

“Hemen hemen tek uzunlukta bir saç modeli olan Demi bize saçın en basit haliyle yaşla birlikte taşıdığını gösteriyor” diyor Labrecque.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 39