Iskra Lawrence açık bir şekilde ölü-ölü muhteşem, ama – spoyler uyarısı – onun kum saati şeklini almak için spor salonunda köle yok.

Her şeyin büyükelçisi olarak vücudun pozitifliği (eğik çizgi, Aerie’nin resmi sözcüsü), son zamanlarda kendi çalışma programı hakkında şaşırtıcı bir gerçeği paylaşmak için Instagram’a götürdü. değil her gün çalışmak.

Beklediğiniz gibi, egzersiz konusunda etkileyici bir tutum var..

“Ben DIY diyeceğim” diye yazıya yazdı. “[Çünkü] kimse sizin için bunu yapamaz. Bir bedenimiz var ve bu bizim yaşamımız için evimiz, bu yüzden sağlıklı ve mutlu olduğundan emin olmak istiyorum. Her şey ılımlılık içinde. Her gün egzersiz yapmıyorum Ne öğrendim zevk aldığım egzersizleri – dün yoga yaptım ve bugün bir bodur gibi düşürdüm. Ve şimdi benim otelde [patlamış mısır lol yemek] döndüm.

Aynı, Iskra.

Daha sonra en sevdiği egzersizlerden birini paylaştı – tıp topunu tutarken bir bankta çömelme atlar.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

Son gece spor salonu sesh .. egzersiz başarısız squ çömelme 10lbs tıp topu tutan 12 3 set bir tezgah üzerine atlar. Ganimetinin her çömelme tezgahına çarptığından emin olmak. So tüm @aerie #iskralawrence #everyBODYisbeautiful s / o için @ging_mau filme beni & spor salonunda yolculuğunuzda tebrikler şimdiye kadar gurur duyuyorum kız

İ s k r a (@iskra) tarafından paylaşılan bir yayın

Lawrence antrenman takvimi hakkında gerçek oluyor, aslında kadın için harika bir haber, çünkü bir limuzide bir kadına sahip olmaktan daha iyi bir şey yoktur. dürüst fitness gibi görünen resim.

Öyleyse, beden eğitimi dersinde uyuyarak veya atıştırmalık dolabınızı başka bir çılgınlık videosundan daha cazip bulmanız için kendinizi suçluluk kaynaklı bir komaya sokmaya gerek yok. Dışarıda çalışmak sizin için iyi bir şeydir ve kimse kimseye serseriyi eğlenmek için koltuğa lastik yapıştırmasını söylemez, egzersizle ilgili gerçekçi olmak ve hayatınızı bir spor zombi haline gelene kadar almamak en iyisidir. Denge iyi bir şey! Ve patlamış mısır da öyle. Patlamış mısır harikadır.

Facebook’ta Redbook’u takip et.