10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuoka yra bendro

vaizdas

Namie Genkin
Skaityti ir išmokti.

vaizdas

Namie Genkin

Šiandien 28 procentai ištekėjusių amerikiečių moterų uždirba daugiau pinigų nei jų partneriai, remdamasi Census Bureau duomenų duomenimis JAV šiandien. Kai kuriems vyrams ir moterims tai gali būti sunku priimti, bet jei tai yra jūsų tikrovė, yra keletas būdų, kaip padėtumėte santuokai dirbti. Pradėk nuo gilaus įkvėpimo, sėdėdami kartu ir atidžiai ištirkite, kur esate, ypač jei jūsų vyras yra tarp darbo vietų. “Jūs turite santuoką, šeimą ir bent vieną pajamų, kad padėtumėte sunkiai išgyventi, – ir tai taip pat turi praeiti”, – sako santykių ekspertas Paulette Kouffman Sherman, Ph.D. Tai skamba drąsiai, bet teiginiai taip pat gali padėti. Pavyzdžiui, “Mes esame komanda, ir dabar aš padeda mums klestėti. Kitais laikais jis tai padarė. Ir mes ir toliau palaikysime kitą “.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – Puslapis 2

Matt Coppolecchia, 38 m., Ir jo 10 metų žmona Andrea, važiuoja dviračiu ir kartu varžosi. “Mano žmona yra mano pagrindinė paramos komanda”, – sako jis. “Tai, kad ji supranta, kiek laiko aš turiu skirti asimiliuojantiems auskarams, padeda man pasiekti savo tikslus.” Spartos lenktynėse negalima nuskaityti anglies, bet jei tas kažkas jūsų vyras gali tilpti neprarandant per daug laiko su tavimi ir vaikais, verta jį paskatinti. Ir jei jūs galite rasti kažką, į kurį atsižvelgiama tiek į jūsų aistras, tarkim, vyno degustacijos klasę ar “CrossFit” dar geriau. “Pasidalijant maloniomis veiklomis išleidžiama dopaminas, jausmas gerai cheminės medžiagos smegenyse,” sako Laurie Puhn, poros tarpininkas ir autorius Kova mažesnė, meilė daugiau: 5 minučių pokalbiai pakeisti savo santykius be puvimo ar suteikti.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 3 psl

Eik į priekį ir suplanuokite mergaičių naktį ir paskatinkite savo vyrui planuoti vieną laiką kartu su savo draugais. “Vien todėl, kad susituokiate, nereiškia, kad tavo pasaulis turi žlugti ant abiejų”, – sako balandžio mėn. Masini, autorius Pagalvok ir datą kaip žmogų. Iš tiesų, likusio jūsų gyvenimo ir santykių palaikymas yra toks pat svarbus, kaip ir bet kokia apatinio trikotažo kolekcija ar bikinio vaškas, sako ji. “Mano žmona žinojo, kad ji išteka iš didžiojo Niujorko” Rangers “ventiliatoriaus, todėl, kai nusprendžiau eiti į žaidimus su savo vyresniuoju broliu, ji niekada nepasiekia mano bylos”, – sako Joey Catalano, 32 metų. “Aš parodžiau jai tokią pačią pagarbą, kai ji kabosi su savo merginomis. Be to, malonu sužinoti, kad kažkas turi grįžti namo “.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 4 psl

Ilinojaus universiteto tyrimas parodė, kad netolygus namų ūkio darbų pasiskirstymas neigiamai paveikė sutuoktinių santuokų pasitenkinimą, tačiau tai nebuvo ir vyrams. Taip yra todėl, kad vyrai žiūri darbą kaip būdą padėti, o moterys linkę laikyti juos antrosios pamainos dalimi, sako Leah Klungness, Ph.D. “Jo požiūriu, indai buvo arba nuplauti, ar ne – jis nesugeba išlaikyti rezultato ir jis tiesiog neregistruojamas kaip svarbus.” Kadangi bendri namie darbai paprastai rodo, kad esate gerbiamos partnerystės, Andrea Syrtash, autorius Cheat apie savo vyru (su tavo vyru), siūlo labiau sutelkti dėmesį į savo vyro palaikymą ir mažiau vienodą padalijimą. “Laimingos poros yra tarpusavyje, taigi, jei kas nors iš jūsų turi rimtą savaitę, perimti šiukšlių rinkliavą yra geras priminimas, kad esate toje pačioje komandoje”.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 5 psl

Jei manote, kad planuojant seksą, jis bus toks nuobodus, kaip perkelkite kažką iš savo darbų sąrašo, vėl galvok. “Tai suteikia jums kažko laukti”, – sako pažinčių ir santykių ekspertas Barbie Adler. “Net ir tuomet, kai tau pasibaigė, intymumas tave įpareigoja”. Ir tai neturi būti ilgas, išplėstas reikalas. Kad seksas jaustųsi įdomus ir, atrodytų, mažiau išgirstų apie netvarką, parinkti neužterštą, kvailą kodo frazę, pavyzdžiui, “Aš trokšta” tacos “. Tokiu būdu jūs galite jį paryškinti priešais draugus ir, žinoma, netgi per šeimos vakarienė. Seksualinė ar ne, dalijantis vyrų pokštas su vyru jaučiasi linksma, ypatinga ir beveik vaikiška – geru būdu.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 6 psl

Ir tai neturi būti tarp lapų. “Iš visų mūsų jausmų liestis yra vienintelė, kuri vystosi, kol mes dar gimdome”, – sako Ava Cadell, autorė NeuroLoveology: galia pamiršti meilę ir seksą. “Tai taip pat vienintelis būdas, kad naudoja visą kūną nuo galvos iki kojų”. Štai kodėl 36 metų Edas Nazarkas inicijuoja laikyti savo žmoną visą devynerius metus. “Tai lengviausias G-rated būdas bet kuriuo metu susisiekti su savo žmona.”Arba pasidalink pabučiavimu – žmogus perduoda testosterono jo partnerio burnoje, kai jie užrakina lūpas bent 10 sekundžių. Be to, naujas tyrimas parodė, kad vienas kitą liečiantis padidina vyrišką oksitocino lygį, kuris yra susijęs su poros sujungimu.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 7 psl

Brigham Young universiteto tyrimas parodė, kad poros pranešė apie mažesnį sutuoktinių santuoką, kai vienas sutuoktinio žaidimų trukdė įprastai. Septyniasdešimt penki procentai moterų, ištekėjusi už žaidėjus, norėjo, kad jų vyrai įstotų į jų santykius taip pat, kaip ir užsieniečiai, ir įveikti įsivaizduojamus atsilikimus. Bet įdomu, kad iš tų porų, kurios žaidė kartu, 76 proc. Pranešė, kad veikla buvo naudinga jų santuokai. Tai nereikia “Call of Duty”, bet ten yra visas Wii sporto pasaulis.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 8 psl

Kiekvienas kramtymasis, ar jis viskas baigia, paliekant dantų pastą, kriaukle kiekvieną prakeiktą dieną ar nuolatinį konfliktą su jūsų įstatymais. Ir nors tai gali būti nepatogiai, svarbu jausti savo jausmus ir išreikšti savo nuomonę, net jei tai atsitinka kaip konfrontacinė. Pasak “Baylor” universiteto psichologo atlikto tyrimo, svarbus argumentas yra ne tik blogas dalykas, bet ir gynybinis ir raudonas veidas, nes tai gali paskatinti didesnę, labiau patenkinamą rezoliuciją. “Garbink viena kitos kovos stilius”, – sako Adleris. Jei jūsų vyras nori turėti tam tikrą laiko galvoti prieš puolant problemą, svarbu jam tai duoti, net jei tai padarys jus šiek tiek nepatogiai. Norint įsitikinti, kad viskas nepadarė negražus, nuspręskite saugų žodį, kuris, kai jis skambės, reikalauja, kad abu jus atsipalaiduotų.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 9 psl

Nereikia nugramzdinti, bet turėtumėte stebėti vieni kitus, kai kalbama apie bendrą sveikatą, net jei tai reiškia, kad tiek savo vitaminus reikia išmesti savaitės dienomis, ar pasiūti po pietų pėsčiomis. Remiantis Čikagos universiteto atliktu tyrimu, žmonos, kurių vyrai buvo blogoje fizinėje sveikoje, pranešė apie didesnę santuokos konflikto lygį nei tie, kurių vyrai buvo geros sveikatos. Tyrime taip pat nustatyta, kad našta, susijusi su ligonio sutuoktiniu, yra didesnė našta žmonėms nei vyrams, nes moterys dažniau įsitraukia į svarbų vaidmenį.

vaizdas

Namie Genkin
10 dalykų, kurių kiekvienas laimingas santuokos pasikeitė – 10 psl

Pagal naująjį tyrimą, paskelbtą 2007 m Kompiuteriai žmogaus elgesyje, visą tą laiką skelbia būsenos atnaujinimus ir kalbasi su seniai praradimais draugais socialinėje žiniasklaidoje gali sugadinti santuoką. Tyrėjai nustatė, kad valstie, kur “Facebook” buvo 20 proc. Daugiau žmonių, santuokos nutraukimo lygis buvo apie 2 proc. Didesnis, netgi pritaikius kitus kintamuosius, tokius kaip amžius, rasė ir užimtumo statusas. Išnagrinėję 2011 m. 18-39 metų sutuoktinių tyrimo duomenis, jie nustatė, kad tie, kurie nesinaudojo socialine žiniasklaida pranešė, kad jų santuokos yra 11,4 proc. Laimingesni nei sunkūs vartotojai. Jei nesate pasirengęs atsisakyti savo naujienų kanalo, būk atviras su savo vyru, apie ką jūs esate, kad jis nebūtų, tarkim, pernelyg per daug išgirskite, kad esate priskirtas nešvarioms #TBT nuotraukoms.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 55 = 56