Tu subtiliai jį bosai.

vaizdas

Everett

Jo barjerai visoje vonios kambario grindyse yra erzinantys, tačiau tai nesuteikia jums leidimo jam skambinti. Kritikai yra grubus pobūdžio numušimas, ir jie gali rimtai pakenkti jo savigarbai. “Aš nesu ginčijau, kad jūsų sutuoktinis gali būti erzina”, teigia Guy Winch, Ph.D., psichologas ir autorius Emocinė pirmoji pagalba. “Tačiau turi būti neigiamos pusiausvyros teigiamų dalykų”. Nes jei kritika ar peradresavimai (“padaryti tai, kaip tai”) yra didžioji dalis jūsų pokalbių, tikėtina, kad jis pasitraukia, o tai gali tapti dar kritiškesniu, paleidžiant piktybinį ciklą. “Winch” pasiūlymas: rasti 80 proc. Teigiamų komentarų pusiausvyrą iki 20 proc. Neigiamų. Arba už kiekvieną dalyką, kurį sakote, sekite penkis puikius dalykus. Tai verčia jus pasirinkti savo svarbiausias kritiką, kad ji būtų atskleista, o ne susibūrė į visišką b * tch-fest.

Jūs įneškite įtampos santykius.

vaizdas

Everett

Būkime sąžiningi: kai jūs susidursite su tūkstančiu darbų atlikimo terminų ir susirūpinę, kad jūsų vaikas niekada neišmokys, kaip vaikščioti pamišęs, jūs tikriausiai ne geriausias (o ne nė vienas iš mūsų). Gary Lewandowski jaunesnysis mokslų daktaras, vienas iš “Ryšių mokslo” įkūrėjų, sako, kad kai tik pradedate jausti įtampa, jis tampa egocentrine patirtimi. “Jūs nustojote rūpintis tiek pat kuo daugiau, bet ir sutelkti dėmesį į jūsų pernelyg didelę paklausą ir neefektyvius išteklius”, – sako jis. Jis taip pat gali sukelti klajojančias akis, sako jis ir tendencija imtis to, kas jau yra savaime suprantama. Ir kadangi mes jau žinome, kad emocinis reikalas gali būti toks pat kenksmingas kaip ir fizinis, nulupkite jį ir raskite įdomų būdą, kaip sušvelninti stresą, ar tai patikrins šią naują Buti šokių studiją mieste (pakratykite, ką jūsų mama davė jums!) arba galiausiai suprasti visą meditacijos dalyką.

Tu elgiatės su juo, kaip jis yra tavo vaikas.

vaizdas

Everett

Tiesiog todėl, kad esate namo mama, nereiškia, kad turėtum elgtis taip pat, kaip ir jo. “Kalbėdamas su savo vyru nuo pranašumo padėties, kyla nusivylimas”, – sako Kathy McMahon, klinikos psichologas ir “Couples Therapy Inc.” prezidentas Kathy McMahon. “Tai ne tik žaloja jo savigarbą, bet ir fiziškai jį kenkia ir padidina jo rizika susirgti infekcine liga “. (Rimtai.) Galbūt manote, kad padedate, klaida, skatinti jis, kai jis važiuoja vėlai, tačiau pagrindinė yra tai, kad jis padidina nepasitenkinimą, sako McMahon. Jis sako jam, kad jis turi būti geriau; jis turi būti labiau tarsi tavo. “Jūsų vyras gali nuspręsti, kaip gyventi savo gyvenimą,” sako McMahon. “Jei jis pakartotinai daro kažką, kuris jus nuliūdo, išsiaiškink, kodėl tai jus kenkia, o tada pasikalbėk su juo, o ne bandydamas” ištaisyti “ar nubausti jam, kaip tavo vaikai”.

Jūs niekada nesibaigėte per “Instagram”.

vaizdas

Everett

Štai jūsų šokiruojanti statistika: poros su vaikais maždaug 35 minutes per savaitę bendrauja viena su kita, teigia Johnas Gottmanas, psichologijos profesorius, žinomas dėl savo darbo dėl santuokinio stabilumo. Mes pastebime, kad esate užsiėmęs, skuba dirbti ir vaikams pristatyti futbolo praktiką, tačiau jei jūs sėdite greta vienas kito, svarbu su juo susisiekti, o ne iš telefono. Gottmano tyrimai parodė, kad poros, kurios teigiamai reagavo į savo partnerio pasiūlymus, skirtus atkreipti dėmesį (žibintai, pokalbių pradininkai, šypsenos), 86 proc. Laiko išliko, o išsiskyrę tik 36 proc. Laiko. Trūkstant šių bandymų įsitraukti gali būti, kad jūsų vyras (ar jūs) jaučiasi nesvarbus, todėl pasitarkite su technologijomis ir nustatykite technologijas. “McMahon” siūlo pasikalbėti apie dabartinius įvykius arba nusišvilpti į jo miegamąjį. “Trumpas dėmesys gali būti ilgas kelias investuoti į jūsų santykius”, – sako ji.

Jūs manote, kad jis bus ten amžinai.

vaizdas

Everett

“Manau, kad jūs ir jūsų vyras” visada vėl gali prisijungti vėliau, kai vaikai yra vyresni “, – sako” McMahon “. “Jūs abu keičiasi per šį procesą, o daugelis porų savo vaikus palieka tik suvokti, kad dabar jie gyvena su svetimu”. Vietoj to, Dr. Anjali Bhagra, medicinos mokslų daktaras Mayo klinikos medicinos koledže, siūlo dvi ir dvi taisykles. “Praktyk dvi ankstyvo ryto dėkingumo minutes, galvoja apie (ir galbūt net pasakoja jam) tai, ką vertina, o tada nieko nedaro kritikuojant apie jį per pirmąsias dvi minutes, kai pamatysite jį vakarą (ne” jūsų marškinėliai atrodys geriau prisirišęs prie “pastabų”), – sako ji. Ji sukurs glaudesnį ryšį tarp jūsų dviejų, sako ji, nes, kaip mama visada sakė, tai yra mintis, kad skaičiuojama.

Jūs niekada nekalbate apie savo purvinas skalbinius.

vaizdas

Everett

Pažodžiui Kai susitinka poros, dažniausiai suprantama, kas kas daro, sako Winch (vienas iš jūsų gravituoja į indą, o kita – rankšluosčių išmetimą). Tačiau darbo pasidalijimas turi būti persvarstomas kiekvieną kartą, kai keičiasi gyvenimo poreikiai (gimsta kūdikis, jis gauna reklamą, reikalaujančią daugiau laiko biure). “Priešingu atveju partneriai gali susierzinę ar pernelyg didelę įtaką, o tada jie pradeda piktnaudžiauti”, – sako Vinchas. Jei praėjo, kai pažvelgėte į tai, kaip kasdien veikiantys dalykai veikia, perkelkite jį į kalendorių (rimtai, tiesiog suplanuokite jį, kad iš tikrųjų būtų padaryta). Tada galite perskirstyti užduotis, kad jūs abu būtų jausmas laimingas ir kad darbas yra sąžiningas.

Jūs visada išjungiate seksą.

vaizdas

Everett

“Nei du žmonės nejaučia nuotaikos tuo pačiu metu visą laiką, o tai reiškia, kad visada vyks derybos”, – sako Vinčas. “Tačiau jei jūs reguliariai atstatysite savo sutuoktinio pažangą, jis galų gale nustos bandyti ir tampa emociškai atsiskyrus”. Tai gali būti ne jūsų sąmoningas sprendimas vairuoti jį (kartais jūs tiesiog tikri, kad pavargęs), bet jis bus susierzinęs, painiojamas ir manys, kad jis jums netinka. Winch taip pat sako, kad reikia tiksliai bendrauti, kodėl jus nesidomi. Jei jis padarė kažką, kad jus nuliūdintų, jis net negali žinoti, nes, taip, vaikinai tikrai reikalauja, kad moterys išsiaiškintų, ką jis sako, sako jis..

Jūs pamiršote švęsti laimėjimus.

vaizdas

Everett

Jo sveikinimas per gerus laikus yra toks pat svarbus, kaip jo palaikymas perdarbio atleidimo ar rimtos kovos su šeimos nariu metu. “Mūsų džiovos gyvenime yra lengva blizgus dėl teigiamų pasiekimų, nes jie rodo, kad viskas gerai”, sako Shelly Gable, Ph.D., psichologinių ir smegenų mokslų profesorius ir “Emotion”, “Motyvacija, elgesys” direktorius ir ryšių (EMBeR) laboratorija. Tačiau kapitalizuojantis gyvenimo laimingus momentus – ir tikrai švenčia juos – parodo tavo vyrui, kad jūs suprantate, kas jam svarbu, ir užtikrinsite, kad būsite ten, kai kažkas nepasileidžia, sako ji. Dabar tai nereiškia, kad kiekvieną kartą, kai jis pasiekia tikslą, turite mesti vakarėlį. Bet paprašykite jo pasakyti vieną gerą dalyką, kuris įvyko tą dieną, tada aptarkite išsamią informaciją. “Jūs jį gerai pažįstate, todėl išsiaiškinkite, kodėl ir kaip tai jam naudinga,” sako Gable. “Tai gali padidinti jo savijautos jausmą, kuris jam yra puikus ir jūsų emocinis ryšys “.

Jūs nesijaudinkite kovoti.

vaizdas

Everett

Kova tarsi kažkas, ko nenorite daryti, teisingai? Klaidinga. Kalifornijos valstijos universiteto santuokos ir šeimos terapijos profesorė Dianė Gehart teigia, kad atsisakymas kovoti paprastai reiškia, kad jūs atsisakote energijos į santykius ir emociškai patikrinote. Vietoj to, kad išvengtumėte kovų, juos apims: “Kovos gali sukelti didesnį intymumą, jei pora kovoja ir remontuoja santykius”, – sako poros terapeutas Carrie Cole. Taigi pradėkite dėti pastangas į tuos mažus argumentus: kuo jie čiulpia, jie taip pat parodo jums rūpesčius.

Tu jo nekreipei į prioritetą.

vaizdas

Everett

Kai pradėsite savo draugams, bendradarbiams ir netgi tavo gailestingam senajam kaimynui perduoti savo santykius, žinai, kad laikas atlikti tam tikrą žalos kontrolę. Norėdami grįžti prie to, kaip jūs manote, kai sakote “Aš”, – kai jūsų partneris buvo pirmasis, su kuriuo įvyko bet kokios įdomios naujienos, nusivylimai ar problemos, kurių reikia, kad galėtumėte dirbti, – pradėkite stengtis pirmiausia susikurti savo santykius. . Kai atstatysite savo partnerio vietą savo gyvenime, galėsite vėl susieti ryšį.

Jūs nerodote dienos nakties.

vaizdas

Everett

Gyvenimas tampa užimtas, ir lengva įeiti į įprastą. Tačiau jei negalėsite prisiminti, kada buvo jūsų paskutinė nakties naktis, tai visai nėra naudinga jūsų santykiams, sako gydytojas Jane Greer. Ir tai neabejotinai laiko praleisti daugiau laiko, kai kalbama apie kokybiško laiko praleidimą kartu. Tai neturi būti nieko ekstravagantiško, bet vienintelis laikas gali labai sustiprinti jus ir jūsų partnerį, nesvarbu, ar jis vyks į vieną iš jūsų senų mėgstamiausių restoranų, ar pasidalins didžiuliu kukurūzų maišeliu kino teatre.