12 “Celebrity Couples”, kurie sugrįžo kartu po to, kai buvo sugadinta

vaizdas

Getty Images

Šios garsiosios poros buvo romantiškai įtrauktos vieną kartą ir vadinosi, kad jos palieka – bet ilgai negalėjo išsilaikyti.

vaizdas

Getty + Instagram / @ emmaroberts
Evan Peters ir Emma Roberts

The Amerikietiška siaubo istorija aktoriai pradėjo susipažinti 2012 m. po susitikimo rinkinyje Suaugusiųjų pasaulis. 2014 m. Kovo mėn. Jie įsitraukė, tačiau suskilo iki 2016 m. Gegužės mėn. Jie vėl susivienijo vėliau ir, kaip pranešama, vėl užsiima.

SUSIJĘS: [link href = “/ love-sex / relationships / g4087 / celebrity couples-not-wedded /” target = “_ blank” 0 = “data-tracking-id =” recirc-text-link “” link_updater_label = “internal_full” ] 12 garsenybių porų, kurių nežinote * Nebuvau * Vedęs

vaizdas

Getty + Instagram / @ jilliandempsey
Patrick ir Jillian Dempsey

Pirmasis širdies susitraukimas vadinamas Grey’s Anatomija“McDreamy” paskelbė, kad 2015 m. sausio mėn. jis bus išsiskyręs su savo 15 metų žmona Jillian Fink. Iki 2016 m. Sausio mėn. Jie skambino ir susivienijo.

vaizdas

Getty + Instagram / @ kristincavallari
Kristin Cavallari ir Jay Cutler

Buvęs Laguna Beach žvaigždė pradėjo susipažinti su NFL Quarterback Cutler 2010 m., užsiimdama jais 2011 m. balandžio mėn. Jie atšaukė dalyvavimą kelis mėnesius vėliau, tačiau vėl susivienijo vėliau tais pačiais metais, galiausiai ištekėjusi 2013 metais ir turėdami 3 vaikus kartu.

vaizdas

Getty + Instagram / @ sharonosbourne
Sharon ir Ozzy Osbourne

“Black Sabbath rocker” ir jo 35 metų žmona viešai suskirstyti į 2016 m. Gegužės mėn., Tačiau iki metų pabaigos vėl susivienijo.

vaizdas

Getty + Instagram / @ gabionas
Gabrielle Union ir Dwyane Wade

The Būdama Mary Jane žvaigždė Vaidas pradėjo susipažinti 2009 m. Jie suskaidomi 2013 m. pradžioje. Tais pačiais metais Wade įsivaizdavo vaiką su kita moteris, bet tai nesustabdė Sąjungos ir Wade sugrįžti kartu – jie vėl susivienijo ir įsitraukė į 2013 m. gruodžio mėn. mėnesį po gimimo, ir dabar yra laimingai vedęs.

SUSIJĘS: [link href = “/ love-sex / g3981 / secret-celebrity-weddings /” target = “_ blank” 0 = “data-tracking-id =” recirc-text-link “” link_updater_label = “internal_full”] 17 “Celebrity Couples” Kas atleido slaptus vestuves

vaizdas

Getty + Instagram / @ pink
Pink ir Carey Hart

Ilgametė pora pirmą kartą susibūrė 2001 m. Jie trumpai atsiskyrė 2003 m., O dainininkė 2005 m. Hartui pasiūlė jam susituokti. 2008 m. Jie buvo atskirti, tačiau iki 2010 m. Jie sugrįžo kartu. Dabar jie yra tėvai dviem vaikams, dukra Willow (5) ir sūnus Jameson Moon, kuris gimė gruodžio pabaigoje.

vaizdas

Getty Images
Prince William ir Kate Middleton

Keista, kad šie du ne visada turėjo vaizdą – tobulą pasakų meilės istoriją. Jie pirmą kartą pradėjo susipažinti 2003 m. Po susitikimo koledže, tačiau suskilo 2007 m. Jie galiausiai susivienijo, ištekėję 2011 m. Gausiuose karališkuose vestuviuose ir kartu turėdami du vaikus.

vaizdas

Getty + Instagram / @ jessicabiel
Justinas Timberlake ir Jessica Biel

Buvęs 7-asis dangus aktorė pradėjo susipažinti su “Timberlake” 2007-aisiais, galų gale jam susituokti 2012 m. ir gimdydama sūnų Silą Randallį 2015 m. Tačiau tarp visų, Biel ir buvęs * NSYNCer buvo viešai suskaidyti tam tikrą laiką 2011 m..

vaizdas

Getty + Instagram / @ arent_you_that_guy
Brian Austin Green ir Megan Fox

The Nauja merginaaktorė išsiskyrė iš savo buvusio Beverly Hills, 90210 alaus vyras 2015 m. Jie niekada oficialiai nepatvirtino, kad sugrįžta kartu, tačiau Fox gimė savo trečiosios sūnaus kelionė 2016 m. Rugpjūtį.

vaizdas

Getty + Instagram / @ kourtneykardash
Kourtney Kardashian ir Scott Disick

Garsiai “on-again” / “off-again” realybės žvaigždės yra tėvai iki 3 vaikų. Jie dar turi patvirtinti savo naujausią susivienijimą, bet gandas (ir įtartinai pora paskutinių “Instagram” pranešimų) yra tas, kad jie vėl dar kartą. Akivaizdu, kad Kardašianas tiesiog negali palikti savo babydaddy.

SUSIJĘS: [link href = “/ life / friends-family / g760 / unique-celeb-baby-names /” target = “_ blank” 0 = “data-tracking-id =” recirc-text-link “” link_updater_label = “internal_full” ] 33 Celeb poros, kurios pasirinko unikalius vaikų vardus

vaizdas

Getty + Instagram / @ mileycyrus
Liam Hemsworth ir Miley Cyrus

Susitikime, kurį praktiškai niekas nematė, buvęs “Disney” žvaigždė sugrįžo kartu su “Hemsworth” 2016 m. Pradžioje. Nuo 2009 iki 2013 m. Pora anksčiau buvo įjungta ir išjungta ir buvo trumpai užmegzta, kol jų santykiai nebuvo išjungiami.

vaizdas

Getty Images
Rea Perlman ir Danny DeVito

35 metų susituokusi pora ir 3 tėvai nustebino visus, kai 2012 m. Paskelbė apie jų atskyrimą, prieš kelis mėnesius vėl susibūrę 2013 m. Pradžioje.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =