20 žodžių, kuriuos niekada neturėtumėte sakyti savo partneriui

vaizdas

Getty

Net ir jūsų angriest, bet kokia kaina vengiama šių žodžių ir frazių.

vaizdas

Getty
Nepamirškite pridėti šios galerijos vėliau!

Ir sekite “Redbook” apie “Pinterest” daugiau sekso ir santykių patarimų.

vaizdas

Getty
Skyrybos

“Kai išmesti” D “žodį, ypač pykčio metu, jis skamba kaip varpas, ir jūs negalite jo atmesti”, – sako santykių ekspertas ir patarėjas columnist April Masini. “Išsiveržęs” skyrybų “yra panašu į trečiojo geležinkelio išmetimą, neturėtumėte jo paliesti, neturėtumėte tai pasakyti, nebent tai reiškia, ir jūs tikrai neturėtumėte jį naudoti kaip priemonę, kad įvertintumėte savo partnerio dėmesį.”

SUSIJĘS: Visų laikų “Top 100” dienos nakties idėjos

vaizdas

Getty
Visada arba niekada

“Absoliučius niekada neturėtų būti pasakyta savo partneriui,” sako ikimokyklinis patarėjas ir vestuvių pareigūnas Hope Mirlis. “Žodžiai” visada “ir” niekada “retai būna tikri, ir jie dažniausiai pasakoja iš pykčio ar nusivylimo. Kaip” jūs visada skiriate pirmenybę savo draugams per mane “arba” niekada nesiūpsite pietauti “. Vietoje to ji siūlo tvirtai laikytis faktų, kurie suteikia jums galimybę būti sąžiningi dėl to, kas tau kelia nerimą, nedelsdamas kitam asmeniui į gynybinę padėtį. “Aš naudoju techniką su poromis, kuri prasideda fakto pareiškimu, o ne pirštu,” aiškina Mirlis. “Taigi,” pastebėjau, kad šią savaitę tu pamatėme savo draugus keturis kartus, bet mes nesuorganizavome nakties dienos “. Arba “aš paruošiu vakarienę šią naktį kiekvieną naktį”. “

vaizdas

Getty
Užsičiaupk

“” Uždaryti “linkęs išsipleisti kovos viduryje arba kai partneris yra nusiminęs ar sutrikęs”, – sako santykių ekspertas ir “CupidsPulse.com” įkūrėjas Lori Bizzoco. “Bet sakyti, kad” uždaryti “yra labai agresyvus.” Ar galite būti ramus? ” gali pateikti tą pačią žinią ramiau, kad nejaučia toks smurtinis “.

SUSIJĘS: 21 dalykai, kuriuos jūsų partneris niekada neturėtų prašyti

vaizdas

Getty
Tu ne mano mama

“Paprastai tai pasakyti, kai kažkas jaučiasi taip, tarsi jų partneris per daug puoselėja, užvaldo ar kontroliuoja”, – sakė “Bizzoco” sako. “Tačiau paskutinis asmuo, kurį nori palyginti su savo partneriu, yra jūsų tėvas. Jų jausmai greičiausiai bus sužeisti, ypač jei jie turi gerų ketinimų”. Prieš leisdami tuos žodžius paslysti, pabandykite leisti jiems sužinoti, ko norėtumėte, jie nesiims, o ne norėdami jaustis, kad jie atrodo per stiprūs.

vaizdas

Getty
Tu esi toks idiotas

“Bet koks asmeninis įžeidimas yra emocinio smurto aktas”, – sako “ModernMarried.com” gyvenimo ir santykių trenerio Maggie Reyes. “Belitlling yra ypač griaunamas, todėl niekada niekada nekreipkite dėmesio į tokias frazes kaip” jūs toks idiotas “arba” jūs neturite supratimo, ką jūs darote “.” Blogi žodžiai, pavyzdžiui, sukelia įtampą trumpuoju laikotarpiu, bet jie taip pat gali sutrumpinti ryšį, kurį dirbote, kad taip sunku statyti ir sunku vėl prijungti kelią.

SUSIJĘS: 10 būdų pasakyti, kad tu myli jį be žodžių

vaizdas

Getty
Tu blogai

“Jūs visada turėtumėte vengti ženklinti savo partnerį, kai esate nepatenkintas jo elgesiu”, – sako Karolina Pasko, registruotoji santuoka ir sekso terapeutas. “Kai mes ženkliname asmenį, jie iš karto gauna gynybinę apsaugą”. Vietoj to pasakykite apie savo S.O. elgesį. “Tokiu būdu jūs atveriate pokalbį apie tai, kaip jie gali pakeisti tai, ką jie daro.”

vaizdas

Getty
Jūs turite tai padaryti

“Jūs neturėtumėte niekada kalbėti su savo partneriu autoritariniu būdu, skirtu nepaklusniems vaikams ar naminiams gyvūnėliams”, – sako “ThreeMatches.com” įkūrėjas Margaux Cassuto. “Šie žodžiai išsiskiria pusiausvyros porų santykiais, kuriuos be galo bando pasiekti. Sveiki suaugusieji yra pagrįsti tarpusavio pagarba ir klestėti, kai kiekvienas žmogus jaučia, kad jie ir jų nuomonės yra vertinamos”.

SUSIJĘS: 15 ženklai, jūs esate nepatenkinti – ar nepaklusni – santuoka

vaizdas

Getty
Tu esi tokia nesėkmė

“Šių žodžių išklausymas yra kaip prekės ženklo trūkumas jūsų sieloje”, – sako santykių ekspertas Audrey Hope. “Jūs negalėsite grąžinti jų, net jei jie buvo ištvirtieji pykčiu ir pykčiu, jie tęsis ir taps savaime įvykdomomis pranašysmis”.

vaizdas

Getty
Norėčiau, kad aš niekada nesielgčiau su jumis

“Arba” aš norėčiau, kad aš vis dar buvo [užpildyti tuščią] “. Buvusio mylėtojo ar santykių sugalvojimas yra apie blogiausią dalyką, kurį galite padaryti “, – tikiuosi. Net jei tai nėra tiesa, “tavo partneris visada tiki.”

SUSIJĘS: Savaitė atviro santuokos gyvenime

vaizdas

Getty
Tu niekada nevesk mane.

“Tokios frazės kaip” Tu niekada nevesk manęs “dažnai būna tik emocionalūs, turėdami mažai pagrindo”, sako licencijuota santuoka ir šeimos terapeutas Mercedes Coffman. Net jų teigiami partneriai – “Aš visada būsiu čia už jus”, arba “Aš niekuomet jums meluosiu”, – įspėja Coffmanas, nustatydamas jus ir jūsų partnerį dėl pasitikėjimo praradimo. “Ateis laikas, kai partneris nebus prieinamas arba pasakys melą, nepaisydamas savo ketinimų”.

vaizdas

Getty
Nevartokite to netinkamu būdu, bet …

“Visiškas sąžiningumas santykiuose dažnai gali rimtai atsigauti,” sako Julienė Derichs, licencijuota santuokos patarėja. “Santykiuose, intymumui, komfortui ir artimumui dažnai painiojama su “neapibrėžta saviraiška”, kuria asmuo atveria potvynio vartus. Kartais girdžiu, kad žmonės sako “aš tiesiog bandau būti atviri ir sąžiningi”, kad gintų savo elgesį. Bet atvirai ir sąžiningai tai nereiškia, kad neatsižvelgiate į savo partnerį, nesupranta minčių ir jausmų. “

SUSIJĘS: Mano vyras ir aš laimingas vedęs – bet norime turėti lytinių santykių su kitais žmonėmis

vaizdas

Getty
Tavo mama yra tokia….

“Kai esate išprotėjęs, palikite savo arbatą iš jos”, – sako Masini. “Tas pats pasakoja ir apie vaikų žingsnius. Sunku atsigauti nuo nusiminančių tėvų ir vaikų, net jei tai buvo įkyrėjusio argumento karštis”.

vaizdas

Getty
Jums nerūpi manęs

“Gali būti išvengta bet kokios natūralios kaltinamosios kalbos”, – teigia Erin Wiley, licencijuotas klinikinis psichoterapeutas. “Aš patariu poroms kalbėti apie savo jausmus nesaugiai, daugiausia dėmesio skiriant tik savo patirčiai konflikte, o ne jų partnerio elgesiui”. Pavyzdžiui: “Užuot sakydamas:” Tai daro mane toks piktas, kai paliekate skalbinius plovyklėje kelioms dienoms, nes akivaizdu, kad manęs nerūpi “, galite sakyti:” Aš jaučiuosi toks piktas, kai bandau paleisti apkrovą skalbinių ir negaliu to padaryti, nes plovyklėje vis dar yra drabužių. Man atrodo, kad man daugiau darbo, ir tai yra didžiulė. “”

SUSIJĘS: 9 ženklai, jūs turite emocinį reikalą – ir ką apie tai padaryti

vaizdas

Getty
Nusiramink

“Yra keletas dalykų, labiau nusileidiančių nei kažkas, kuris jums ramina dėl argumento vidurio, – sako pripažintas gyvenimo ir pažinčių vedlys Shawnda Patterson. “Pasakojimas, kad suaugusysis gali nusiraminti, gali būti vertinamas kaip atleidžiantis, jis taip pat gali parodyti, kad jūsų partneris neturi pagarbos, kai kalbama apie jūsų jausmus. Niekas nenori būti santykiuose su asmeniu, kuris traktuoja savo jausmus, kaip jie yra negaliojantys.”

vaizdas

Getty
Tu įgijo svorį

“Tai kenksminga, nes ji susijusi su kažkieno savigarba ir amžinai paskatins jas jaustis savimonė miegamajame ir iš jos”, – sako santykių ekspertas Esme Oliveris. Jei esate pagrįstai susirūpinęs dėl partnerio sveikatos, “geriausias būdas tai spręsti yra tai, kad galėtume pasiūlyti tokius dalykus kaip valgyti sveikesnes kartu arba ilgai važiuoti dviračiais savaitgaliais. Tai skatins abiejų šalių svorį, nesukeliant žalos partnerio jausmams”.

SUSIJĘS: 11 Ženklai Jūsų vyras vis dar yra beprotiškai su tavimi

vaizdas

Getty
Atsiprašau, bet…

“Atsiprašome, gali būti nepaprastai reparatyvi poroms – bet kaip tai sakoma, yra svarbiausia”, – aiškina Oliveris. “Kai”, bet “eina” aš atsiprašau “, jis paneigia” Atsiprašau “.

vaizdas

Getty
Ką aš padariau dabar?

“Klausia savo partnerio” Ką aš dabar darau? ” taip pat yra labai nusivylęs “, – sako Pattersonas. “Ji siunčia pranešimą, kad žinote, kad visada esate blogas vaikinas ar mergaitė”. Niekam nepatinka jausti, kad jie nuolat kyla ar skundžiasi, todėl tai gali sukelti kito asmens uždarymą. “Tokiais atvejais tipiškas atsakymas yra” niekada nesvarbu “, arba” kodėl aš net nerimauja? “, – pažymi P. Pattersonas. “Tai yra jų kelias iš karto išvengti galimo argumento, tačiau tai neišsprendžia problemos.

SUSIJĘS: 40 Saldūs būdai sakyti “Aš tave myliu”

vaizdas

Getty
Tu neteisi būti piktas

“Niekada nepasakykite savo partneriui, kaip jie turėtų arba neturėtų jausti. Juk negerai ar netinkami jausmai”, – sako gyvenimo treneris Tomas Gagliano. “Jaustis kaip žmogus, kuris jaučia, kad jų jausmai nesvarbūs savo partneriui jie nesvarbu. ”

vaizdas

Getty
Jūs daugiau neužverti manęs

Tai dar vienas atotrūkis poroms tuo metu šilumos. “Kai būsi ramus, jūs tikriausiai bandysite pasakyti savo partneriui, kad, žinoma, jūs to tikrai nesuprantate”, – sako Wendi L. Dumbroff, licencijuotas profesionalus patarėjas. “Bet laikui bėgant tokie nesąmoningi komentarai kaip jie gali pradėti sunaikinti pasitikėjimą”. Ne tik tavo partneris pradeda abejoti, ar tau vis dar rūpi “, tačiau jis taip pat gali sunaikinti emocinio saugumo prielaidą santykiuose, jei išmesti tokius piktus žodžius kaip tuos”, – sako Dumbroffas. “Jei to neturite, sunku išlaikyti jį kartu”.

SUSIJĘS: 50 nefiltruotų garsenybių kolekcijų apie jų santuokos nutraukimą

vaizdas

Getty
Man nerūpi

“Tariant, kad jums nerūpi, daugumoje žmonių stimuliuoja primityvią apleidimo baimę ir gali padėti jūsų partneriui būti beverčiais,“sako seksologas Sunny Rodgers.” Meilingų santykių reikšmė visada rūpinasi jūsų partneriu, nesvarbu, kas “.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =