vaizdas

Getty Images

Santuoka yra ilgalaikis žaidimas. Ir paskutinės poros nepadarė sėkmės – jie nori išbandyti naujus dalykus, kad jų santykiai būtų nauji. Jei ieškote šiek tiek įkvėpimo, čia yra keletas paprastų, bet seksualių būdų pridėti kai kurių prieskonių į savo meilės gyvenimą.

vaizdas

Getty Images
Investuokite į foreplay.

Jei atsidursi nuolat, skubiai įsimenate – pabandykite lėtėti. “Pasivaikščiok laiko foreplay. Negalima eiti per antrą bazę, ir jūs rasite sau nori daugiau”, sako Ian Kerner, Ph.D., autorius Sekso įkrovimas.

vaizdas

Getty Images
Virkite kartu.

Tai neturi būti penkių patiekalų. Paimkite šviežią daržovę ir pradėkite sautéeing ar pykininės tešlos nuplauti rankomis. Tol, kol praleisite laiką kartu, visa tai svarbu.

vaizdas

Getty Images
Siųsk kvailas žinutes.

Kažkas, kas gali kilti, gali nutildyti. “Technologija yra puikus būdas palaikyti ryšį ir sukurti iš anksto”, – sako Kerneris. Keletas ne taip smulkių patarimų, susijusių su jūsų miegamojo planais, kai vaikai užmiega, norės su jumis praleisti laiką – ir atvirkščiai!

laimingas marriage

Getty Images
Hibernate per dieną.

Kai jūs galite pajusti savo kaulus, kad jums du kartus reikia nepertraukiamo, kokybiško laiko kartu, paimkite darbo dieną. Praleisk tai lovoje, arti ar pasimatysi. Tiesiog, kas duos jums arčiau.

laimingas marriage

Getty Images
Padėkok.

Kiekvienam reikia raginimų, įskaitant jūsų partnerį, raginimų. Bet taip lengva leisti dalykus atsisakyti. Lisa L. Payne, autorė Ką jie sužino: įspūdingos moters paslaptys rekomenduoja, kad kiekvieną dieną jūsų partneris suprastų, ką jūs vertinate ar pastebėjote.

laimingas marriage

Getty Images
Atsijungti nuo technologijos.

Nešveskite savo prietaisų į miegamąjį vakarą. Palikite nešiojamus kompiuterius, mobiliuosius telefonus ir ausines kažkur toli nuo pasiekiamumo, taigi vienintelis dalykas tarp jūsų ir jūsų partnerio yra lapai.

laimingas marriage

Getty Images
Būk geriausias draugas.

Sunku ne kartais būna sutuoktinio režime, kalbame apie vaikus, darbo grafikus ir artėjančius sąskaitas. Bet jūs grįšite atgal į geriausią draugo teritoriją, kai eisi ir daryk kažką įdomus (ir kvailas!), Pavyzdžiui, kelionę į arkadą ar spontaniškai vykstant į beisbolo žaidimą.

laimingas marriage

Getty Images
Eik į dvigubą datą.

Dvigubos dainos yra puikus pasiteisinimas, kad apsirengti. “Kartais poros ilgalaikiuose santykiuose nustoja bandyti gerai atrodyti vieni kitiems”, – sako Kerneris. “Tačiau kai jūs einate kartu su draugais, jūs linkote šiek tiek daugiau apsirengti. O jei atrodysite geriau, būsite labiau primesti seksui”.

laimingas marriage

Getty Images
Atsitraukite kartu.

Pabėgti ilgą laiką – tik du iš jūsų. Patikrinkite namo paplūdimyje arba galbūt tiesiog viešbutį gatvėje. Jūs negalėsite patikėti, ką gali padaryti dekoracijos pakeitimas.

laimingas marriage

Getty Images
Suderinti.

Tiesiog todėl, kad jums patinka verpimas ir jis mėgsta svorio kėlimo nereiškia, kad esate pasmerktas. Pasiekti sporto salę tuo pačiu metu ir tada suskaidyti. “Tuo pačiu metu” [Working out] “užtikrina, kad abu žmonės būtų laikomi atskaitingais. Tai neištrauks ir iš kito” kartu laiko “, kaip tai būtų, jei kiekvienas partneris parengtų atskirai”. Dr. Jane Greer Niujorke ekspertas ir autorius Kaip apie mane? Sustabdykite savivalenybę, kad sugadintumėte savo santykius sako.

laimingas marriage

Getty Images
Nustatykite sekso datą.

Gerai, kad jūs abu yra užsiėmę žmonės. Padarykite savo darbotvarkės gyvenimo būdą ir pradėkite nustatyti sekso datas. Tiesą sakant, užsirašykite juos naudodami kodą tarp dviejų jūsų, o vidinio dienos susitikimo metu jums laukia seksualus priminimas!

laimingas marriage

Getty Images
Perjungti miegamojo pozicijas.

Dabar, kai jūs turite pakabinti iš jo, galvokite už langelio ribų, kai kalbama apie seksą. “Poros dažnai klijuoja su tuo, kas veikia”, – teigia Kerneris. “Bandymas sukurti naują poziciją sukuria naujumą ir padeda jums sužinoti, kas įjungia jus.”

laimingas marriage

Getty Images
Švęskite mažus dalykus.

Jei žinote, kad jūsų partneris turėjo didelį pristatymą darbe, turite ką nors pasiruošę, kai jie grįš į namus, kad pagerbtų pasiekimus. Net tik šiek tiek burbuliukų padarys juos ypatingus.

Pora in dining room sitting on table talking

Getty Images
Aptarkite viena kitos stipriąsias puses.

Galbūt jūs norėtumėte, kad jis sulenktų kojines arba kad jis kalbėtų su savo draugais be raginimo. Bet jo nesugebėjimas tai daryti gali atsirasti nuo neatsargumo asmenybės, kuri jus pirmiausiai įvedė į jį. “Vienas iš dalykų, kuriuos matome su linksmais poromis, yra tai, kad jie žino savo partnerio skirtumus ir beveik nustoja bandyti pakeisti kitą asmenį”, – sako Darrenas Wilkas, patvirtintas Gottmano poros gydytojas Vankuveryje, Britų Kolumbijoje. “Užuot stengiantis kovoti su savo partnerio asmenybės stiliumi, jie savo ruožtu sutelkia dėmesį į vienas kito stipriąsias puses”.

laimingas marriage

Getty Images
Praleisti laiką vieni.

Sunku suteikti meilę kitiems, kai neturite daug laiko sau. Paimkite asmeninę dieną, kad atsipalaidavote, susitvarkytumėte ar praleidote šiek tiek laiko, tiesiog galvojat apie jus. Tai nėra savanaudis, tai savęs rūpinimasis.

laimingas marriage

Getty Images
Atnaujinkite savo miegamąjį.

Kur jūs miegate, turėtų būti oazė dviems dalykams: miegui ir seksui. Tačiau sunku būti nuotaika, kai grindų viduryje yra šunų lovelė, o batai išsibarstę po grindimis. Paimkite laiko, kad pertvarkytumėte savo erdvę, kad šiek tiek daugiau seksualiai atrodytų.

laimingas marriage

Getty Images
Dėvėkite kažką iš jo.

“Daugelis moterų teigia, kad jie įjungia savo kaklo kvapą”, – sako Kerneris. Taigi mesti ant apykaklės mygtuką. Jūs nustebsite, kiek jis patinka išvaizdą.

jaunas couple walking in forest in summer

Getty Images
Pasitraukite ir kalbėkite.

Atsisiųskite savo “FitBit” ir pasistenkite, kad jūsų partneris gautų kokybišką ir kokybišką laiką. Tai galėtų rimtai atsipirkti. “Imk bent vieną savaitę vaikščioti kartu – net ir tik 30 minučių – pasivyti savo gyvenime ir dalintis informacija apie šeimą, socialinius planus ir tt”, – sako Greeris. “Pasitarkite apie tai, ko laukiate ir ištverite gyvenimo stresą su savo partneriu”.

laimingas marriage

Getty Images
Kalbėk apie savo fantazijas.

Nors iš pradžių tai gali būti baisi. “Atverdami vienas kitą, jūs kuriate intymumą ir įrodo abipusį pasitikėjimą”, – sako Kerneris. Ir kitą kartą, kai skrisite 10 000 pėdų danguje, tiksliai žinote, ką daryti, kad išlaikytumėte laiką. Nebijokite tapti kažkuo kitu naktį: – vaidmenų žaidimas leis jums pabėgti iš savo darbų sąrašų ir tiesiog smagiai bendrauti.

Laimingas couple using laptop at patio table

Getty Images
Atkreipkite dėmesį į atminties juostą.

“Laimingos poros linkę perrašyti istoriją, blizgančios blogus dalykus ir sutelkiant dėmesį į laimingus laikus”, sako Wilk. Išlaikydamas prisiminimus garsiai savo partneriui, jis iš tikrųjų keičia jūsų mąstyseną ir kaip jūs jį matote ir galvojate apie savo santykius. Išbandykite šį pratimą kiekvieną kartą, kai jaučiate, kad jūsų santykiai turi paskatinti: eikite į svarbiausius momentus, kada susipažinote pirmą kartą, arba pakartokite geriausius jūsų santykių momentus, kad atskleistumėte palaidotas prisiminimus.

Šypsosi couple embracing in doorway of kitchen

Getty Images
Vocalize savo dėkingi.

Suteikiantis tavo partneriui teigiamą sustiprinimą skamba kaip nieko blogo, bet poros dažnai pamiršta tai padaryti. “Santykių ekspertas Jonas Gottmanas savo tyrime pastebėjo, kad kasdieniniame gyvenime laimingoms poroms yra 20 teigiamų akimirkų – bendras išvaizda, komplimentas arba, pavyzdžiui, meilės ryšys”, – sako Wilk. Papasakok jam kažką teigiamo tris kartus per dieną ir būk būdinga. Užuot sakęs: “Tu esi geras tėtis”, pasakyk jam, kodėl. “Tu esi geras tėtis, nes padėjote mūsų dukrai tą įspūdį, kurį niekada neturėjau kantrybės”.

Moteris kissing girlfriend with daughter in living room at home

Getty Images
Ar mažai pritaria.

Laimingos poros žiūri į tuos mažus žingsnius, kuriuos jų partneriai atlieka dėmesį. Kai “Gottman” komanda savo Meilės laboratorijoje studijavo 120 jaunavedžių, jie atrado, kad šešiasdešimt metų susituokę poros atkreipė dėmesį į šiuos pasiūlymus 86% laiko tarpsnių, palyginti su 33% laiko, skirtu tiems, kurie vėliau išsiskyrė. Taigi, atkreipkite dėmesį į mažus dalykus ir atsakykite į jo poreikį prisijungti. Panašiai, jei esate maisto prekių parduotuvė ir jis atsitiktinai paminėjo, kad neturėjo vaisių kilpų, nes jis buvo vaikas, mesti juos į krepšelį, kad parodytų, jog jums rūpi.

Meilė couple cuddling, reading book and drinking coffee in morning bedroom

Getty Images
Kurti naujus ritualus.

“Tai ne tik dėl datos nakties, bet ir laimingos poros, atrodo, daro daugybę žemiškų dalykų”, – sako Wilkas. “Jie turi mažai įpročių, kad jie nuspręstų kartu, nesvarbu, ar jie sėdėtų mokėti sąskaitas kartą per mėnesį, ar skalbyklę”. Mes sakome, kad nieko, kad ši purvo drabužių krūva atrodytų labiau valdoma.

Laimingas couple on the sofa

Getty Images
Konfigūruoti vieni kitus.

Viena svarbiausia laimingos santuokos paslaptis? Neturite paslapčių. “Tai didžiulė problema išlaikyti paslaptis, nesvarbu, ar tai yra pinigai, sprendimai tėvystės klausimais, emocinis slaptumas ar nieko, ko išlaikysite iš savo sutuoktinio, nes bijo jų reakcijos. Tai neleidžia jums plėtoti gero santuokos pasitikėjimą ar intymumą. , “sako Mindy Utay, psichoterapeutas ir santuokos patarėjas. Taisyti Tiesiog atviras ir sąžiningas su savo partneriu. “Paimkite atsakomybę už savo jausmus ir veiksmus ir paprašykite supratimo iš savo sutuoktinio. Paslaptys yra vaikiškos konflikto vengimo būdai.”

pora dancing

Getty Images
Niekada nepaleisk dienos nakties.

Žinoma, “Hangout” ir “Netflix” žiūri yra smagu. Žinokite, kas dar smagiau? Pasimėgauti kažką naujo … toli nuo sofos. “Kad tai būtų taškas, kad galėtumėte turėti savaitės nakties datą, jums suteiks laiko, kad vėl susiesite, linksminkitės ir susikoncentruosite”, – sako Sarah Mandel, R.N., psichoterapeutas ir “Imago Relationship Therapist”. “Jūsų santuokos laiko priėmimo svarba yra ryšių ir intymumo dovana”.