3 Meilės šalutinis poveikis

Pora in the grass

Uygar Ozel

1. Sveikesnės krūtys

Dėmesys, kurį jūsų vaikinas moka jūsų porai, gali būti naudingas jums daugeliu būdų nei vienas. Daugelis moterų krūtų gabalėlių iš pradžių pastebėjo partneriai, teigia Donnica Moore, M.D., autorė Moterų sveikata gyvenimui, kuris taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad ankstyvas nustatymas yra pagrindinis veiksnys krūties vėžiui plakti. Žinoma, jūsų vaikinas neturėtų būti tavo vienintelis tikrintuvas – būtinai patikrink save, ir pasitarkite su savo gydytoju apie klinikinius krūties egzaminus.

2. Plonesni plaukai

Jis retkarčiais gali jus nuplėšti, tačiau laimingai susituokusioms moterims plaukai yra 2,3 karto tokie stori, kaip tie, kurie prarado partnerį arba išgyveno išsiskyrę, rodo nauji “Case West” universiteto tyrimai Klyvlendas. Skirtumas yra tikėtina dėl padidėjusio streso, teigia mokslininkai. Jei pastebėjote šiek tiek dilgčiojimą, pasitarkite su gydytoju apie nerimą ir kitus galimus kaltininkus, pvz., Vitaminų trūkumus ar skydliaukės ligas.

3. Geresnis miegas

Tai vienas vertas jūsų svorio teniso apyrankėse. Moterys, kurios yra stiprios santuokos, yra 50 proc. Mažiau linkusios atsidurti ar miegoti, palyginti su nesėkmingai susituokusiomis ponios, teigia Pitsburge universiteto tyrimas. Akivaizdu, kad saugumo ir saugumo prasme jūs gaunate iš “pagrindinio žodžio” laimingas jungtis leidžia jums pailsėti lengviau. Miegoti atskirai? “Visoms moterims gali būti naudinga nuosekli miego ritmas”, – teigia tyrimo autorius Wendy Troxel, Ph.D..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 5