Ką jis mąsto per 7 pagrindinius santykius akimirkos

Ką he thinks

Justinas Lewisas / “Getty Images”

…tu vairuoji. Keleivių sėdynėje šalia tavęs aš pabrėžė.
Jūs iš tikrųjų geras vairuotojas, bet jūsų stiprus teisingo ir netinkamo poelgis leidžia pasikalbėti apie automobilius. Jūs klausiate: “Ar galiu jam suteikti pirštą?” Aš sakau: “Ne! Tiesiog pereik prie kito juostos! Tu vairai taip arti jie ketina sustoti trumpai, tada tu juos pulsi, o ne! Tai ne verta!“Kai mes galų gale atvyksime į mūsų paskirties vietą, aš išnaudosiu. Tai yra tik vienas šios problemos sprendimas: aš važiuoju namo.” OREN MILLER, BLOGGERFATHER.COM

…jis žino, kad nori jus vedyti.
“Shawn, aš galiu matyti, kad tu ištekėjusi už šią mergaitę”. Mano draugas Piersis kruopščiai nulemia galvą, nes sakau jam, kad Kalifornijos mergina, su kuria susitiko internete, ateina pas mane aplankyti. “Jei aš, tu būsi mano geriausias žmogus”, atsakau. Ha ha, mes galvojame. Kai jums 18 metų, vestuvės atsitiks su kitais žmonėmis.

Po daugelio dienų laukiu, kol jūs aplankysite Toronto oro uoste atvykstančiųjų duris, norėdami atkurti tai, ką atrodo, remiantis išsiųstomis nuotraukomis. Aš abejoju ir nervina, kol pasirodysi. Aš matau tavo akis ir matai mano akis. Aš matau tavo šypseną, ir tu matai mano. Štai kur tu, Aš manau, kad pats. Aš jus suprasiu bet kur. Pirmą kartą mes pabučiame į Terminalą 1, tik daugiau nei svetimšaliai, ir aš žinau: Tai yra tobulas …. Piers turi tux. – SHAWN BURNS, BACKPACKINGDAD.COM

…esate pristatymo lentelėje.
Aš ne lengvas. Aš stebėjau keturias metų sezonas ER. Tačiau, kai aš matau, kad mūsų sūnus Boone ištrūksta iš jūsų kūno, kurį sukelia nežinomų skysčių potvynis, mano smegenys atskleidžia eilė iššaukimų iš skirtingų šaltinių Scarface ir Skūbis dū. (Taip, aš pradedu nuo “F-bombos” ir baigiasi “Zoinks!”) Iki to laiko, kai jo dvynys, Wyatt, pasirodo, mano protas užpildytas baltu triukšmu. Aš aklai fotografuosiu, nes gydytojas žongluoja keistąsias jų pilingas formas.

Nors įgijau du nuostabius sūnus, aš taip pat praradėjau kai kuriuos dalykus – konkrečiai, mano apetitą. Aš niekada negalėsiu žiūrėti į veršienos tą patį būdą. Aš nebūčiau buvęs bet kur, bet jūsų pusėje, kaip atliktumėte tą stebuklingą veiksmą, bet galiausiai baigiau ligoninės drama. – DAVID VIENNA, THEDADDYCOMPLEX.COM

…tavo tėvai apsilanko savaitgaliui.
“Labai, mama ir tėtis”, aš šypsosi per suspaustus dantis, nes įstatai vilkia maišus į duris. Jie ką tik atvyko į savo dvejų metų patikrinimą, er, aplankyti. Atsižvelgdamas į savo namų namuose, esu geriausias elgesys. Tada komplimentai prasideda. “O, pažvelk į tave, ar praradai svorį? Atrodo, kad daug geriau!” sako mama.

“Ir kaip tai tavo darbas? Tai gėda, kad vis dar nebuvo reklamuojamas”, “Tėtis”.

Aš žinau, kad negaliu paslėpti, bet aš norėčiau paguostyti garaže, kur yra daug, kad mane užimtų, kol … norėčiau padėti valymas mano garažas? Na, tikras, ture. Jūsų rūšis pasiūlyti.

Aš galiu pasakyti, kad taip pat jaučiate stresą. Tada, kai tėvai eina pro duris, jūs morfujate iš ramios, rūpestingos ir protingos moters, kurią vediau į juodai baltos teatro kaukės gyvą karikatūrą, atstovaujančią komedijai ir tragedijai. Kiekviena sąveika pakaitomis tarp jūsų, švelniai susižavėjusi jais, ir jūs, pasisukę į mane, nušlifuosite savo laiko ištęstą akis, tarsi tai mano kaltė jie mūsų namuose.

Kai apsilankymas baigiasi iki galo, o jų automobilis stovi prie važiuojamosios dalies, jūsų tėvas sustoja ir nuleidžia jo langą. Jis pasiekia ranką ir traukia mane arti. Žvilgsnis į akis, kad telegrafai Taip, aš turiu ir įstatymus, Jis sako: “Pakabink ten, sportas. Mes grįšime per šešis mėnesius”. Oi, aš negaliu laukti. – TROY PATTEE, DADVENTUROUS.COM

…tu jį paversi seksu.
Taip yra todėl, kad kvapu, ar ne? aš tikiu tu buvo tas, kuris pasiūlė vegetarišką tako naktį! Bet kokiu atveju, norėčiau, kad jūs tiesiog būtų sąžiningas ir pasakytumėte, kad vietoj to, kad kalbėtumėte apie tai, kaip esate pavargęs. Aš žinau, norėčiau anksčiau pasakoti jums, kad šiandien noriu turėti lytinių santykių, bet kažkaip pajutau, kad vakarienė priešais vaikus pasirodys blogai. Po to, kai jie ėjo miegoti, norėjote srovės epizodą Šeimos ryšiai apie “Netflix”, ir aš supratau, kad, nes jūs skundžiatės dėl manęs, kad esate per visą tave ir niekada neduosite laiko pailsėti, norėčiau leisti jums mėgautis Keaton šeimos ramybe. Bet dabar, kai epizodas baigėsi, būsite pasirengę miegoti. Aš taip pat nužudau. Oh, hey! Jūs žinote, kas būtų puikus būdas užtikrinti ramią naktį? Turi seksą prieš eidami miegoti! Rimtai, viskas, kas atsitiks, jei nebūsime, kad aš išmesiu ir pasisuksiu per kitas tris valandas, kuri jus tave palaikys, o tada, kai aš pagaliau nustosiu, aš mieguosiu. Tuomet tu pasuksi ir pakelsi mane, todėl mes abu budsime pusę nakties ir rytoj pakilsime supuvę nuotaikų, kitą dieną pakartosime šį konkretų scenarijų. Jūs žinote, kad esu teisus. Ir tik tu gali pertraukti ciklą. – “AARON TRAISTER”, “REDBOOKMAG.COM” / “WHYSGUY”

…Jūs paliekate jį kartu su vaiku į savaitgalį.
Ar prisimeni filmą Vienas namuose? Kai pasakysi, kad esu solo tėvelis savaitgaliui, aš Kevinas McCallisteris: abi rankos ant mano skruostų, burnos atvira tyliai šaukiant. Bet kai tai praeina, aš žinau, kad bus gerai. Mažoji ir aš galėtume gerti pieną iš kartoninės dėžės ir “Bob Seger” dainų lūpų sinchų, slydamos mūsų valgomojo kambario grindimis mūsų kojose ir sagomis, tačiau tai nieko, apie ką anksčiau nematėte. Mes gerai.

Greitai pereikite prie valandos 47 iš šio 48 valandų koncerto. Namas yra katastrofa. FEMA reaguoja, garsenybės steigia “telethons”. Drabužių valymo grindys. Indai užpildo kriaukle. Geras, pusiau pastovus snukio sluoksnis įklijuoja viršutinę mūsų vaiko kaklą. Tai netvarka, kokio niekada nematėte, ir jūs niekada to nematysite, nes kai skambinate iš automobilio po to, kai jūsų skrydis nusileido, p. Mama tampa p. Švarus. Paruošta gėda, leidžianti jums nusižeminti ir kovoti su lengva virškinimo traktacija nuo liudijinių kaltės bausmių. Viena ranka dulkinau su kitu, su mano kojomis linksminasi mūsų berniuką. Aš išsiveržiau ožkas ir viščiukus atgal ir išmesiu šiukšlių į rūsį. Atsiveria durys, ir jūs matote savo mylimąjį vyriškį ir angelišką dukrą, laukiančią atvirų rankų. Atrodo, kad “Hallmark” kortelės dangtis liudija išnykimą.

“Oho,” sakai. “Maniau, kad tai bus beprasmis”. Na, tu manai neteisingai. – IAN, DISTRACTEDDADDY.COM

…kai jis mato, kad esate “Facebook” draugai su savo kolegija ex

Aš nepamiršiu daug dėmesio jūsų “Facebook” profiliui, nes esu įsitikinęs, kad jūsų skaitmeniniai draugai neturės jokio poveikio gyvenimui, kurį mes sukūrėme kartu. Po to, kai mes buvome perėję – namą, kurį pastatėme su mūsų krauju, prakaitu ir greitai mažindavome teisingumą; mūsų persileidimas; ir tada du gražiai vaikai, kurie davė mums naują apibrėžimą įsimylėti – aš žinau, kad ši “Facebook” draugystė nėra grėsmė mums.

Tiesa, tai gali būti šiek tiek naivus. Socialinis tinklas leido mums vėl susieti su žmonėmis, kurie galėtų atgaivinti ramybės jausmus. Vis dėlto, aš nesu pavydus, kad esate draugai su savo ex. Tai yra priežastis, dėl kurios jūsų santykiai neveikė, ir nuo to, apie ką man papasakojo apie jį, jis tikriausiai vis dar gyvena su savo tėvais.

Tai sakė, jei jis “apkabina” jus, tai yra. – PJ MULLEN, REALMENDRIVEMINIVANS.COM

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =