Tai yra metų laikas, kai gilinasi į savo partnerio akis ir įdomu, Ką gi aš turėčiau jam atostogauti?? Niekada nesijaudink, galiu tiksliai pasakyti, ką jam duoti. Štai užuomina: tai įdomus, prieinamas, ir jums nereikės daryti jokių “durų išstūmimo”, kad jūsų rankos į jį. Tiesa, tai seksas! Važiuokite tiesiai iš šių ryšių ir golfo lazdų bei vaizdo žaidimų. Žodžiu, visa, ko norime Kalėdoms šiais metais, kitais metais, ir kas metai yra seksas. Ir tu taip pat nori (tiesa?). Jausmas jaustis ir dėkingas – tai dovana, kurią galėsite mėgautis, taigi patikrinkite šiuos nuostabius paprastus D.I.Y. idėjos, kurios išstumia savo elfą iš lentynos, pašildys seną “Yule” žurnalą ir apskritai užfiksuos bet kokį atostogų teminius eufemizmą. Ho, ho, ho, ir toli mes einame!

Siųskite vaikus toli 36 valandas

Žiūrėk, aš myliu savo vaikus, kaip ožkas myli šiukšles, ir, žinoma, aš noriu praleisti Kalėdas ir Kalėdas su jais ir dalintis jų džiaugsmu, blah blah blah. Tačiau, kaip ir dauguma modernių tėčių, aš praleidžiu beveik kiekvieną laisvą akimirką su jais, kasdien liudija saldumą ir stebuklą. Kai mano žmona, Karel, iš darbo grįš namo, ji taip pat nori sutelkti dėmesį į vaikus (suprantama). Taigi tai reiškia, kad yra daug šeimos laiko, palyginti su labai mažu Aarono ir Karelio laiku. Pasidalijimas privataus interlidu yra kaip laukinių briedžių lankymas, ypač jei jūs gyvenate Arizonoje – neįprastas ir gana įdomus. Taigi, kalbant apie Kalėdas, viskas, ko Karel turi padaryti, yra klestėti per pusę per dabartines šventes ir šnabždesys mano ausyje: “Rytoj vaikai eina į savo pusbrolių namus visą dieną, o tada jie miega Tai yra jūsų dovana: 36 valandos tik man, be vaikų “. Aš pradėjau verkti – pažodžiui verkiu ašaros iš druskos, vaikiškos, vienos su manimės džiaugsmo. Man nereikėtų jokio kito dovanos. Ir jai yra ir papildomos palūkanos už tai, nes kas mama nenori šiek tiek laiko kitam nei “Mama”? Mes galime praleisti pusę dienos atvira lovoje lovoje, vaikščioti ir skaityti. Aš galėčiau gerti kavą šalia mano karšto plika žmonos, ir mes turėtume tik atsikelti, kad pagamintume daugiau kavos ir šunį išleistume! Būtų kaip ir mes vėl 22, tik mes dėkingi už mūsų laisvę milijardą kartų daugiau, nei tuomet.

Erotinė atostogų kortelė? Taip prašau.

Per sezoną, kai mūsų pašto dėžutėse yra įdaryta žmonių nuotrauka, apie kurią net nepagalvojo netyčia džemperiai, manau, kad tai būtų gražus tempų pasikeitimas, norint gauti atostogų nuotraukų kortelę su asmeniniu pranešimu, kurį aš manau apie daug, kai ji nešioja negraži džemperį. O, palauk, galbūt yra kažkoks negražus megztinis, bet … niekada nesvarbu. Aš nekalbu apie seksingą greitą selfie čia: aš kalbu apie elegantišką ir seksualų fotografavimo save save, mažiau aprengtas, nei pasaulis paprastai mato jus. Taip, jūs turite kūną už tai, ir tai yra puiki proga susikurti savo seksualinį pasitikėjimą, tuo pačiu padarant savo dude labai, labai, labai, labai laiminga. Aš niekada nepasiekė vieno iš šių, tačiau tai nereiškia, kad aš to nenoriu. Klausau, Karel? Jūs perskaitėte tai, tiesa?

Padaryk mums sąrašą

Jūs žinote, kaip mes niekada nežinome, ką tave gauti? Prašome pateikti sąrašą romantinių norų, kurias esate prieglobstis, kuriuos galime įvykdyti per kitus kelis ilgus, tamsius žiemos mėnesius. Viskas vyksta Įsivaizduokite, kiek jausmingiau jis jaučia vasario pradžioje, kai grįšite namo iš darbo, kad jūsų vaikinas užsiėmęs numerį 3 savo atostogų pageidavimų sąraše: “Ar vyras pasiruošti ramią vakarienę dviem, nešioti nieko, išskyrus sijoną ir” Hamburglar ” kaukė. ” (Aš čia ne teisti.)

Pasiruoškite, tada atsipalaiduokite

Per pastaruosius penkerius metus Karel ir aš padarėme tam tikrą naktį artimą Kalėdų vakarą, kai mes išleidome išmintingus (arba, mano atveju, švarius) drabužius ir išeikite patys. Mes renkamės gražaus restorano, geriame vyną, valgome jūros gėrybes, o tada išeiname iš booze ir duonos, patikriname žibintus ir vitrinas. Ir mes baigsime vakarą kaip ir mes, kai atvykome pirmą kartą: “Honda” galinėje sėdynėje. Tai vienas iš dalykų, kuriuos labiausiai laukiu per atostogų sezoną. Tai ne tik apie seksą, nors tai gana kietas. Ieškote taip gerai, kaip galite už savo partnerį, o ne todėl, kad esate RSVP’d taip vakarėliui – svarbu, o atostogos – tai pasiteisinimas, kad vakarą gerai išgirstų. Atsitiktine gruodžio nakties naktį yra ta prasme, kad jūs švęskite kažką be gimdymo ar Valentino dienos spaudimo. Tai naktis, kai mes suteikiame tai, kas labiausiai vertinga konkuruojančių pareigų sezono metu: 100 procentų dėmesio vienas kitam dovana.