Karščiausias vyras Amerikoje, 2011

Kyle Dubey

Jeanas Smithas
Šie vaikinai yra laimingas gerų išvaizdų ir puikių pasakojimų derinys: todėl už juos balsavo 17 000 žmonių. Susipažinkite su super seksualiu nugalėtoju ir kitais nuostabiais vyrais, kuriais mes šimtmečiais įsimylėjome (platoniškai tikrai!).

Kyle Dubey

Jeanas Smithas
Nugalėtojas!

Kyle Dubey, 29

Gimtasis miestas: Ročesteris, MI

Profesija: registruota seselė

Šeima: Vedęs 5 metus Džulijai; tėvas Lukui, 2 ir Kalebas, 1; tikisi trečiojo rugsėjo mėnesio

Jis ištaiso savo vaikus “boo-boos”, rašo meilės laiškus ir leidžia jo žmonai miegoti. Mmmm, mums patinka ir jūs taip pat darote. Susipažinkite su Kyle Dubey, mūsų 2011 m. Čempiu.

vaizdas

Viskas apie Kyle

Jo žėrinčios akys, ta žudikas šypsena, tie gražūs plati pečiai … gerai, dabar mes sustosime. Bet visa tai cuteness gavo tūkstančius – taip, tūkstančiai – jūs balsuojate už Kyle Dubey, o jo žmona, Julie, prisipažįsta, kad tai taip pat ir jai sukūrė. “Kyle turi šį patvarų išvaizdą apie jį, – sako ji, – bet jo šypsena yra tokia šilta ir kviečianti. Jis iš karto privertė mane jaustis patogiai.” Tie yra vienas iš tų, kurie yra tokie teisingi, tiesioginiai romanai. Po to, kai kalbėjo ir juokėsi per vakarienę fondiu restorane, pora paliko vidurį liūties. “Mes turėjome savo pirmąjį bučinį lietaus metu”, – sako Kyle. “Tai buvo, kai aš žinojau, kad norėjau praleisti savo gyvenimą su ja, ir tai buvo tik mūsų trečioji data”. (Pastaba vaikinams: niekas nugalėjo moters širdį, kaip aistringas bučinys po kaulo iš lydyto sūrio. Rimtai.)

Po pusantrų metų Džulija iš darbo grįžo į arbatos žvakių, rožių žiedlapių ir meilės pastabų kelią. Pasibaigus jai, ji surado Kyle viename kelyje, žiedu rankoje. Ir romantika nesibaigė. “Aš vis dar rašau Džulius meilės laiškus”, – sako Kyle. “Tas, kurį praėjusiais metais parašiau už savo gimtadienį, nurodė visas priežastis, dėl kurių aš myliu ją”. Tačiau Džulijai jo romantiškiausias žingsnis yra rytais, kai jis atsibunda su savo dviem berniukais – Luko ir Kalebo – ir leidžia jai miegoti. “Tėvas yra Kyle mėgstamiausias vaidmuo ir didžiausias džiaugsmas gyvenime”, – sako ji..

vaizdas

Viskas apie Kyle

Antroji užduotis: jo karjera ligoninės slaugytojai. “Buvau dirbęs stalo darbą krovinių gabenimo kompanijoje, bet aš ieškojau prasmingesnės karjeros”, – sako Kyle. “Aš žinojau, kad norėjau padėti žmonėms”. Taigi 2008 m. Jis įstojo į slaugos mokyklą ir kitais pusantrų metų metais praleido visą dieną dirbančio darbo, sunkios klasių apkrovos ir visiškai naujo kūdikio beprotybės namuose. “Buvo dienų, kai jis paliko, kol mes prabudome ir grįžome namo, kai miegojome”, – sako Džulija. “Bet jis norėjo daugiau tikslo”. Ji priduria, kad “slaugytoja yra puikiai tinka jam, nes jis yra toks rūpestingas ir puoselėjantis” – įgūdžius, kurie pasirodė naudingi su dviem mažais munchkins. “Aš ledo savo išpuolius ir atneša savo karščiavimo žemyn su drungna vonia,” sako Kyle. Bet ne visi jo geriausi triukai buvo paimti į slaugos mokyklą: “Kai vaikai yra krabai, aš įjungiu 80-ąsias muzikos ir šokio greitai ir beprotiškai, kad juos juoktis”, – pripažįsta jis..

Kyle laimėjo mūsų konkursą, bet ji yra Džulija, sako jis, kuris nusipelno apdovanojimo: “Ji yra gražus žmogus iš vidaus ir išorės. Ne tik ji yra nuostabi, bet ir ji yra nuoširdžiai ir rūpestinga. Aš nebūčiau tas žmogus, kurio aš esu be jos “. Štai kodėl jis taip džiaugiasi savo didžiojo prizo perspektyva: romantiška septynių naktų kelionė į dvi Valentino imperatoriaus Maya kurorte Meksikoje. Kaip jis sako: “Aš tiesiog negaliu laukti, kol praleis šiek tiek laiko kartu su savo žmona!”

vaizdas

Runner Up: Gary Warner

Labai pilna namo tėvas

Amžius: 40

Gimtasis miestas: Wooster, OH

Profesija: Seržantas pirmoji klasė JAV kariuomenėje

Šeima: 19 metų susituokė su Shannon; Tėvas Justinui, 19, Kaylynne, 17, Shelbie, 13, Emilee, 11, Rebecca, 9, Jokūbas, 6, Londinas, 4, Joshua, 2, ir Aylah, 8 mėnesiai

Turime pradėti klausdami apie savo devynis vaikus. Kaip jūs ir jūsų žmona visa tai daro?
Mes stengiamės, kad laikas, skirtas mums, net ir tuo atveju, jei kartu su vaikais būtų nusipirkti drabužių. Mes mėgstame savo vaikus, tačiau norint, kad mūsų santuoka būtų stipri, mums taip pat reikia laiko. Aš tiekiu jo kavą kiekvieną rytą ir naktį. Tai yra mūsų laikas kalbėti, tik du iš mūsų.

vaizdas

Runner Up: Gary Warner

Girdime, kad esate labai praktinis tėtis – jūs padėsite vakarienei, išvalysite ir suteiksite vaikiškas pirtis.
Aš niekada neturėjau psichologijos, kad tas vaikinas gali sėdėti ant jo ir nieko nedaryti. Nėra taisyklių, kurios sako, kad žmogus negali išardyti skalbinių, išbandyti patiekalų ar pakeisti vystyklus. Šiuo metu aš esu pro vystyklų keitiklis; Aš galiu tai padaryti per 10 sekundžių butą. Aš matau, kaip sunku veikia Šenonas, ir niekada nenori, kad ji jaustųsi tokia, kaip ji daro viską. Ypač su devyniais vaikais mes turime būti komanda.

Kokie dalykai jums patinka daryti kaip šeima?
Mums patinka lankytis boulingo. Paprastai užpildome dvi juostas. Aš pripažįstu, kad esu geriausias šeimininkas. Mano trys seniausi vaikai bando mušti mane. Justinas, kuris 19 metų, mušė mane vieną kartą, bet vis dar tvirtinau titulą.

Kokia geriausia susituokti dalis?
Grįžta namo į mano geriausią draugą.

LINKSMAS FAKTAS:
“Aš turiu Supermens tatuiruotę. Mano vaikai vadina Superdadu!”

vaizdas

Runner Up: Shaun Corimer

Visada ten yra rėmėjas

Amžius: 35

Gimtasis miestas: Fairhaven, MA

Profesija: Rangovas / dailidė / meistras

Šeima: Vedęs 5 metų iki Aušros, 33; tėvas Noahui, 5 ir Lucas, 2

Kaip manote, kad esi finalistas?
Aš buvau gana nesmagus, nes nemanau, kad aš pats karštas. Bet aš taip pat buvo labai girtas. Tas faktas, kad mano žmona tokiu būdu manęs jaučiasi, yra saldus.

Apie ką kalbėjosi vaikinai?
Aš būdamas statyboje, todėl laukiau, kad vaikinai švilpotų ir apkabino mane. Bet tai nebuvo taip blogai. Tik šiek tiek erzina. Ir jie balsavo už mane!

Kada tu žinai, kad nori tuoktis Dawn?
Devynis mėnesius mes susipažinome su manimi, kaip ir plytos, kad ji buvo tokia. Viskas, ką galėjau galvoti, buvo tai, kad turėjau jai pasiūlyti kuo greičiau. Bet po to jos tėtis buvo diagnozuotas vėžiu, ir tai buvo nelogi, todėl turėjau atidėti dalykus. Kai jis išsiveržė, aš pakėliau klausimą.

vaizdas

Runner Up: Shaun Corimer

Taigi jūs turite būti gana kantrūs.
Tai vienintelė kokybė, kurią sako Dawn. Mes papildome vieni kitus. Aš drovus ir linkęs galvoti apie dalykus. Ji yra labiau išeinanti ir impulsyvi. Bet kartu mes puiki komanda. Mes esame stipriausi ir laimingiausi, kai mes kartu.

Aušra sakė, kad, kai tavo jauniausias sūnus susirgo, tu buvo jos uola.
Kai Lucas buvo 6 mėnesių amžiaus, jam buvo diagnozuotas Beckwith-Wiedemann sindromas, augimo sutrikimas, padidinantis jo vėžio riziką. Tai buvo sunkus, kaip pragaras, bet aš bandžiau jai pasilikti. Mes nuvykome į visus savo gydytojų susitikimus kartu, ir “Dawn” atliko daug tyrimų savo, todėl norėčiau stebėti berniukų, kol ji tai padarė. Dabar Lucas yra tipiškas, beprotiškas 2 metų vyras. Mes vis tiek imamiesi už kraujo darbą ir vertinimus kas tris mėnesius, ir turėsime tai padaryti, kol jis bus 9 metai – kai jis to amžius, jo vėžio rizika iš esmės išnyks. Mūsų protuose visada būna “kas, jei”, tačiau mes stengiamės ne tokiu būdu galvoti ir mėgautis kiekvieną akimirką, kai turime kartu.

Jei norėtumėte suteikti “Dawn” apdovanojimą, kas tai būtų?
Tik vieną? Tai turėtų būti kelių apdovanojimų: labiausiai apgalvotos, mylinčios, kūrybingiausios, karščiausi žmonos Amerikoje.

LINKSMAS FAKTAS:
“Paskutinis dalykas, kurį aš perskaičiau, buvo Apsistoti žurnalas. Tai suteikia man dizaino idėjas! “

vaizdas

Runner Up: Corey Christopher

Jis parodo savo meilę, tolimojo

Amžius: 34

Gimtasis miestas: Kolambusas, OH

Profesija: Oro pajėgų seržantas, aktyviai dirbantis Afganistane

Šeima: Vedęs 6 metus Bretanui; tėvas, Cayden, 6, ir Cillian, 5

Bretanė mums pasakė, kad, kai ji pirmą kartą įžvelgė tave, ji pasakojo savo draugams: “Tai vaikinas, apie kurį ketinu tuoktis”. Kada jūs supratau, kad ji buvo viena?
Penki mėnesiai į pažinčių tarnybą mane įdarbinta į Vokietiją. Aš ją praleidau, taigi aš sutaupiau pinigų ir atostogų laiką ir išskridau ją, o mes dvi dienas vykdavome Europoje. Būtent tada aš žinojau, kad norėčiau su ja praleisti visą likusį mano gyvenimą.

vaizdas

Runner Up: Corey Christopher

Jūs esate dislokuotas Afganistane nuo sausio mėn. Kaip palaikai ryšį, kai esate toli?
Prieš palikdamas, įkėliau savo “iPod” nuotraukas į nuotraukas, o “Brittany” siunčia mano “flash drives” su vaizdo įrašais apie vaikus, kurie atlieka karatę ar gimnastiką. Ir mes siunčiame el. Paštu tris ar keturis kartus per dieną, net jei tai kažkas kvaila, pavyzdžiui: “Čia yra Caydeno Justino Bieberio šukuosena” nuotrauka ar “Aš norėčiau, kad ten būtų su jumis gerti kavą”.

Jūs taip pat radote būdų, kaip nustebinti Britaniją, palikdami pastabas jai į kalendorių ir pasirūpindami, kad kažkas ateitų ir arčiau sniego.
Štai ką mes, vaikinai, esame čia, tiesa? Mes esame geriausi draugai, todėl aš tiesiog bandau ją klausytis ir pagalvoti apie tai, ko ji turi. Ji su vaikais visą dieną, kiekvieną dieną, taigi, kai aš buvau namuose, aš maudytis ir miegoti. Man tai labai patinka, ir tai suteikia Britanijai kelias valandas.

Ką norite, kad moterys žinotų apie vyrus??
Vyrai yra paprasti tvariniai. Mes nesame tokie sudėtingi, kaip manote. Sekmadieniais padėkite mums palaikančią žmoną ir futbolą, ir mes esame laimingi!

LINKSMAS FAKTAS:

“Mano žmona ir aš mėgstu valgyti ledus ir stebėti Didžiausias nevykėlis.”

Wayne Rhatigan

Dalyko dovana
Herojiškas vyras: Wayne Rhatigan

“Times Square” gelbėtojas

Amžius: 48

Gimtasis miestas: Holbrukas, NY

Profesija: Niujorke įsteigtas pareigūnas

Šeima: Vedęs 22 metai Tinamarie, 45 metai; tėvas Kyle, 17, Dylan, 13, ir Hailey, 10

Saulėtą vakarą praėjusį pavasarį NYPD pareigūnas Wayne Rhatigan patruliavęs Times aikštę, kai gatvės pardavėjas nurodė rūkydamas visureigius. “Variklis važiuoja, o raktus uždega”, – sako Wayne’is, – ir dūmai pūlėdavo kaip gunpower. Jis sukrėtė mane: automobilis ketino smogti “. Jis paragino ugniagesių skyrių ir tada pradėjo evakuoti teritoriją. “Aš žinojau, kad turėjau ribotą laiką, bet jis buvo supakuotas su turistais, kurie nejudėtų, kai kurie iš jų fotografavo automobilį.” Taigi jis pažymėjo keturis pareigūnus, kurie padėjo jam uždaryti bloką; Vėliau bombų būrys atvyko. Tai buvo tik tą pačią naktį, kai Wayne sužinojo, kad jis suardė teroristinį išpuolį. “Aš tiesiog galvoju, kaip mes galėjome mirti tą dieną”, – sako jis. Tačiau Wayne neapsiribojo nusiraminti save ant nugaros; jis grįžo namo nuo jo pamainos 7 val., tik laiku, kad treniruotų jo dukters lakrusą.

vaizdas

Herojiškas vyras: Jeffas Hartas

Minerių viltis

Amžius:

Gimtasis miestas: Arvada, CO

Profesija: Operacijų vadybininkas, Layne Christensen Gręžimas

Šeima: Vedęs 8 metus Dorai, 36 metai; tėvas Morganui, 17, ir Dylanas, 8

Praėjusį rugpjūtį, kai Jeffas Hartas išgirdo, kad gali užtrukti keturi mėnesiai, kad gelbėti 33 gubernatorius Čilės kalnakasių, kurie buvo palaidoti po žeme, jis buvo nuliūdintas. “Aš žinojau, kad tai gali būti padaryta anksčiau,” sako jis. Tada jo kompanija gavo telefono skambutį iš Čilės, prašydama išsiųsti savo geriausią gręžiklį – ir jie paėmė Jeffą. Jis surinko komandą, o vyrai dirbo 18 valandų dienų daugiau nei mėnesį. “Paskutinės dvi dienos buvo žiaurios”, – prisimena jis. “Mes pabudome 48 valandas tiesiai”. Tada, vienas po kito, atsirado kalnakasiai. “Tai buvo vienas iš labiausiai emocinių mano gyvenimo momentų. Mes buvome apkabinti ir linksminti”. Jeffą suprato tie sutuoktiniai ir vaikai, kuriuos jis išgelbėjo. “Jie negalėjo kalbėti angliškai, bet jie uždėjo savo rankas į savo širdį, o paskui mano”, – sako jis. “Buvo aštuonerių metų berniukas, kuris, pamačiusi savo tėtį, sumušė ašarų. Aš taip pat esu aštuonerių metų sūnus, ir, regis, šis susibūrimas gerai, tai ir kas yra gyvenimas”.

vaizdas

Herojiškas vyras: David Darg

Master Rebuilder

Amžius: 32

Gimtasis miestas: Virginia Beach, VA

Profesija: Tarptautinės operacijos “Palaiminimas” pagalbos nelaimės direktorius

Šeima: Vedęs 3 metai Naomi, 23 metai

“Aš niekada nemačiau tokio sunaikinimo”, – sakė Davidas Dargis iš “Sendebi”, Japonijoje, kur dirbo “Operation Blessing”, kuris yra ne pelno siekianti organizacija, teikianti neatidėliotiną pagalbą visame pasaulyje. Jis ir jo žmona Naomi per praėjusius pusės metų praleido Haityje, tačiau Dovydas paėmė pirmąjį lėktuvą, kai sužlugdė naujienų apie nesėkmingą Japonijos žemės drebėjimą ir cunamį. Kai ten, Davidas ir jo komanda greitai judėjo. “Pirmąją dieną mes susitiko 250 žmonių, kuriems reikia vandens, ryžių ir žibalo”. Po savaitės po žemės drebėjimo jie tiekė daugiau nei 2500 žmonių. “Labai sunku pamatyti sielvartą”, – pripažįsta jis. “Tačiau yra akimirkų, kurie mane nustebino. Kai pakrovome sunkvežimį, motina davė mums augalą ir paprašė, kad mes jį pristatytume kam nors, kam to reikia. Tai buvo gražus priminimas apie žmogaus dvasios ir mūsų troškimą duoti viltį beviltijos viduryje “.

vaizdas

Įveskite savo vaikiną 2012 m. Konkurse!

Ar pažvelgėte į šiuos puslapius ir pagalvojote, Mano vaikinas galėtų tai padaryti, atsikratyti rankų? O gal tiesiog, Galėtume pasinaudoti getaway, ir aš ne aukščiau, nei mano vyro karštis, kad jį gauti! Tada įjunkite jį šiais metais varžybose iki 2011 m. Rugpjūčio 15 d.

Jei jūsų vaikinas laimės prizą, jūs laimėsite 6 dienų, 5 naktų kelionę į “Renaissance St. Croix Carambola Beach Resort & Spa”, esančią JAV Mergelių salose, įskaitant 2 bilietus į abi puses ir visų rūšių įdomūs priedai: porų masažas, šokoladuotos braškės, darbai. (Ar tu beveik nejaučiate smėlio po tavo kojomis?) Apytikrė mažmeninė visa šios palaima: 4 600 USD.

Įveskite savo vaikiną yra lengva. Papasakok mums apie 500 ar mažiau žodžių, kodėl manote, kad jūsų vyras yra karštas, ir nenusileidžia smulkių detalių – gal jis kiekvieną rytą pakelia vaikų pietus, ar jis vienam rankai renovuoja jūsų rūsį, ar jis duoda vidutinę koją masažas …. Nepriklausomai nuo to, mes norime žinoti! Be to, įsitikinkite, kad įtraukėte tris paskutines savo vaikino nuotraukas. Norėdami sužinoti daugiau, eikite į redbookmag.com/hothusbands2012.

(Geriau, kad jis būtų pasirengęs eiti į televizorių: mes bendradarbiavome su CBS hit singlu Pokalbis, ir kito metų nugalėtojas bus atskleistas 2012 m. sausio pradžioje!)

vaizdas

Karščiausi Celeb Hubbies

Šios žvaigždės sutuoktiniai yra smokin ‘. Jūs balsavote už mėgstamiausius ir laimėtojus…

1. Chris O’Donnell, 14 metų susituokė Caroline O’Donnell. Mes įdėjome NCIS: LA žvaigždė ant praeitų metų “Hottest Husbands” išleidimo viršelio, o whaddaya žinoti – jūs vis dar nesąmonė dėl jo. Sako Chrisas apie savo laimėjimą: “Aš esu garbingas ir girtas. Dėkojame, REDBOOK skaitytojai: jūs turite puikų skonį!”

2. Taye Diggs, ištekėjusi 8 metus Idina Menzel. The Privati ​​praktika Žvaigždžių rankos ryte pasikeičia su savo 1 metų sūnumi Walker, todėl jo žmona gali miegoti. Neprilygstamas!

3. Tim McGraw, vedęs 14 metų tikėjimo kalną. Kraštovaizdis tik pradėjo savo trečiąjį šokinėjantį kvapą: įrodymas, kad vyrai nori būti panašūs į jį, ir jūs norite, kad jūsų vaikinas kvapas kaip jis.

4. Will Smith, Jada Pinkett Smith 13 metų susituokė. Kai šis foxy tėtis žiūri Jadeną ir Willową, jis yra tarsis didžiausia pasaulyje mokyklos žaidime.

5. David Beckham, 11 metų susituokė su Victoria Beckham. Futbolo čempionas ir trijų sūnų tėvas gauna jo tėčio mergaitę: kūdikio numeris keturi, dukra, turi būti liepos mėn.!

vaizdas

Karščiausi išradingieji vyrai

Kas daro šiuos vaikinus tokius tobulus? Ar tai gali būti tai, kad jie yra netikras? Bet kokiu atveju, štai kas tu svajojosi.

1. Edward Cullen, kaip grojo Robertas Pattinsonas. Kai kurie iš mūsų – net tie, kurių namuose yra “tweens”, jau užsukę internetu, kad įsigytų bilietus “The Twilight Saga”: “Break Dawn”, mąstydamas “, tik dar vienas” R-Patz “ištaisymas, o tada aš sutramsiu kam nors savo amžiaus”. Kurgi ne. Gal tai yra jo bauginanti dvasia, kuri mums pasireiškia, ar tai gražus, niekada išliekantis vyresnis dalykas. Taigi ką daryti, jei jis yra ledas šaltas? Mes turime karštą blykstę!

2. Jim Halpert, kaip grojo John Krasinski. Įrodymas, kad gražūs vaikinai baigia, gerai, antra. Bet bet kokią dieną mes norėtume priimti šį mielą, juokingą centrą per karštą kūną.

3. G-ė Darcy, kaip vaidina Colin Firth. Jei tik tas vaikinas galėtų sugalvoti savo romantišką intensyvumą, galbūt dėvėdamas odai tvirtus vaikščiojimo kelnes.

4. Derek aviganis, kaip grojo Patrick Dempsey. Nuostabūs plaukai, miegamojo akys, bendras saldumas …. Kodėl jis nėra mūsų HMO?

5. Uncle Jesse, kaip grojo – prieš senus metus – John Stamos. Sexy bad boy-turned-hunky vyras istorija linija niekada išeina iš stiliaus, kepiniai ar ne.

Kermitas Austin

Dalyko dovana
Susipažinkite su karščiausiomis žmonėmis: video!

Peržiūrėkite daugiau mūsų mėgstamų konkurentų nuotraukų iš 2011 m. “American Hottest Husband” varžybų.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 83