Karšto vyro “Runner-Up”: Jerry Lollar

JERRY LOLLAR, 39

Indianapolis

Smulkaus verslo savininkas

Vedęs 18 metų Daniellei, 39 metų

Tėvas Jeradui, 11, ir Abbey, 9

Kas jį daro karštai:
“Po beveik dviejų dešimtmečių kartu Jerry vis dar smagiausias žmogus, kurį žinau”, – sako Danielle. “Jis gali priversti mane juoktis bet kuriuo, ir mes naudojame humorą, kad galėtume susidoroti su visais pakilimais ir nuosmukiais per metus. Jis taip pat yra puikus tėtis ir treneris vaikų krepšinio ir futbolo komandas bažnyčioje, kurį jis myli. Stebėdamas jį užmezgęs ryšius su savo vaikais ir parodydamas, kad jis jiems ten yra, nesvarbu, kas man yra nuostabu. ”

Paslėptas talentas:
“Jis visada norėjo daryti standų komediją”, – sako Danielle. “Jis iš tikrųjų turi žurnalo medžiagą.”

Kaip jis jautėsi, kai sužinojau, kad jis buvo finalistas?
“Tai buvo malonu sužinoti, kad žmonės mano, kad aš esu gerbiamas vaikinas, bet, sąžiningai, buvau šiek tiek gėdingas”, – sako Džeris. “Aš niekada net nenorėjo ieškoti internete, o jei turėjau, tikriausiai balsavau už ką nors kitą”.

Ką Džeris nori, kad moterys žinotų apie vyrus:
“Yra stereotipas, kad visi vyrai patikrina kitas moteris, bet tai nėra tiesa”, – sako jis. “Kiekvienas pastebi vieną gerbiantį asmenį, bet tai nereiškia, kad visi vyrai moteryse, daug žmonių nėra. Aš tikrai to nedaro”.

Ką jis myli apie savo žmoną:
“Mane yra tiek daug dalykų, apie kuriuos Danielle mėgsta, bet tai, ko labiausiai vertinu, yra jos didžioji širdis”, – sako Džeris. “Aš ją kasdien džiuginu apie tai. Nesvarbu, ką mes žiūrime televizoriuje – Oprah, didžiausias pralaimėtojas – ji verkia skrybėlių lazdele, nes ji labai mylima kitiems žmonėms, net žmonėms, kurių ji nežino. Aš negaliu įsivaizduoti, kad kada nors buvo susituokęs su kitu asmeniu, nes negaliu įsivaizduoti, kaip pažvelgia ir mato kitą moterį, kuri neaukoja televizoriaus “.

Jei jis galėtų suteikti žmonai apdovanojimą, kas tai būtų?
“Aš iš tikrųjų bandau rasti nemalonų konkursą internete, kurį galėčiau patekti į ją, kad sugrįžtų pas ją!” Sako Džeris. “Bet jei norėčiau suteikti jai apdovanojimą, tai būtų didžiausia pasaulio mama. Aš negalėjau įsivaizduoti geresnės motinos”.

Susipažinkite su 2008 m. Nugalėtoju

Net daugiau karščių žmonų!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1