Jūs jau buvote su savo vadovu, bet vienas dalykas nepasikeitė: vyras jus įjungia. Deja, kai jūs įdarbinate visą darbo dieną, namų ūkis turi valdyti ir Dukart per savaitę trukusios jogos pamokos, gali būti sunku padaryti laiko meilę padaryti.

Ir jei mes čia sąžiningi, kartais tu tik pavargę. Arba jaučiatės išsipūtęs. Arba jūs negalite nustoti galvoti apie tai visi ką tu turi daryti. “Daily stresses and responsibilities” gali būti “libido buzzkill”, nesvarbu, koks seksualus jūsų vaikinas yra (arba kiek jis siūlo kaklo masažus), o psichologiniai veiksniai ar medicininiai klausimai gali visi veikti prieš jus, norintiems užsiimti, sako sekso terapeutas Vanessa Marin.

Bet čia yra sidabro pamušalas: tingus seksas gali būti tikrai puikus jums ir jūsų santykiams.

Tai netgi tada, kai nesate pasiruošęs romantiškam, išplėstam vakarui ar purvinam darbui virtuvės grindyse, išspaudžiant seksą, kai jūsų mintis yra kitokiu atveju, gali būti daug geriau nei išversti. “Seksas padidina jūsų energijos lygį, todėl nereiškia, kad tai tik dėl to, kad dar nesijaučiate”, – sako Marinas. Kitaip tariant, jūs galite jaustis geriau po to, ir jūs tikriausiai būsite labiau patenkintas. “Galimybė susieti su savo partneriu išleidžia daug jausmingų hormonų, ir tai gali būti geras būdas parodyti savo partneriui, kad jų malonumas jums svarbus.”

Taigi, koks yra jūsų pasiteisinimas, ignoruok jį. Mes turime juokingos merginos vadovą, kad ją įsigilintume ir jaustumėtės taip pat, kaip bet kokį iškilmingą drabužių vakarą.

Atsiprašau: Aš esu taip išnaudotas nuo vaikų, skalbinių reikia padaryti, kas nors maitina šunį?

Išbandykite šį triuką: Pasakykite savo partneriui, kad norite, kad jis būtų atsakingas už naktį (tai reiškia, kad jis šokinėja viršuje). “Senasis budėjimo misionierius nereikalauja daug pastangų, taigi, net jei esate pavargęs, jūs vis dar gali mėgautis malonumu ir taip jis gali “, – sako Marinas. Jei kyla sunkumų, net jei jūs atsidursite nuogoje, nuimkite dešimt minučių, o akys uždarytos, visi įrenginiai pašalinami – gali padėti palaikyti ryšį ir gauti nuotaiką. “Daugumai moterų reikia šiek tiek laiko seksualiai pašildyti, – sako Marinas. “Nesitikėkite, kad galėsite akimirksniu pereiti iš darbo režimo į intymumo režimą”. Faktas, kaip išeiti iš galvos? Nors jis imasi iniciatyvos, Marinas sako, kad turėtumėte tiesiog sutelkti dėmesį į tai, ką jis daro: Man patinka jo rankos, man patinka garsas, jo kvėpavimas siunčia mano stuburą ir pan.

Atsiprašau: Aš pamačiau šį desertą po vakarienės ir dabar aš taip išsipūtė, aš vargu ar gali judėti.

Išbandykite šį triuką: Paimkite dalykus į savo rankas – tiesiogine prasme. “Švelnus spaudimas pilvui gali padėti sutrumpinti virškinimą ir padėti jums išprotėti, kuris išsipūstų jausmas … todėl patrinkite skrandį atvirkštiniu” C “judesiu dušu”, – sako dr. Kat Van Kirk, garsus seksologas ir autorius Vedęs sekso sprendimas: realus seksualinio gyvenimo išsaugojimo vadovas. Tada pasakyk savo vaikinui, kad tu norėtum jį iš užpakalio, kad galėtum tvirtai įlipti į pilvą, kol gaus gilesnį skvarbą – spaudimas, kuris padės virškinti, jau nekalbant apie savo malonumo faktorių per stogą..

Atsiprašau: Vaikai yra toli ir yra šeštadienį, bet jūs esate nešvarūs ir kvapuodami kaip valymo priemonių perkrova.

Išbandykite šį triuką: Nepamirškite, kad visą šį sunkų darbą reikėtų gerai panaudoti, sako Kirk. “Kai mes prakaituojame, išleidžiame feromonus, kurie pritraukia vienas kitą”, – sako ji. “Naudokite tuos, kad pradėtumėte, o tada daugybę užduočių dušu: jūs išvalote ir tu išeisi “. Arba, jei dušo seksas nėra tavo stilius, House sako, kad jūsų valgomojo stalas yra svarbiausia vieta greitai ir tingiai. Penkiasdešimt pilkų atspalvių, tegul jis atlieka darbą: pastumkite ant stalo ant savo pilvo ir jis gali eiti į jį iš užpakalio (ir turi keletą gana puikių prisiminimų, kad įjungtumėte kitą kartą, kai sėsite vakarienei).

Atsiprašau: Aš vis dar to nesuprantu už tą kovą, kurią turėjome prieš kelias dienas.

Išbandykite šį triuką: Tiesą sakant, prakaitavimas gali padėti jums išspręsti argumentus ir judėti toliau, sako Kirk. “Seksas siūlo puikią galimybę uždaryti neįtikėtiną argumentą”, – sako ji. “Tai gali leisti, kad emocijos būtų apdorojamos taip, kad negalėtų būti žodžiu, ir būti keršto patirtimi, leidžiančia mums išvalyti neigiamas emocijas”. Taigi tegul jūsų orgazmas išlaisvina įtampą, kurią esate ant viršaus, palikdamas jį savo gailestingumu, kol jūs išmoksite savo emocijas (tiesiog žaisti gražiai).

Atsiprašau: Aš sumušė snaudimą. Žinau, kad turiu pakilti. Aš esu nuotaika, bet …

Išbandykite šį triuką: Nenuostabu, kad rytas yra pagrindinis laikas, kai kai kurie veiksmo tyrimai rodo, kad ryte seksas gali sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti IgA lygį, antikūną, apsaugantį nuo infekcijos. Ir nors jūsų dantys nėra šukuoti, jūsų plaukai yra netvarka, ir jūs tikriausiai nepažeidžia Chanel Nr.5-šansų, jūsų vaikinas negalėjo rūpintis mažiau. Kadangi tai yra tiesa, jie tiesiog džiaugiasi seksu. Taigi būtent tuomet, kai įjungsi savo pusę, atsidursi nuo jo, nuleisk žemyn tos kelnaitės (ar galbūt nukentės šieno komandą) ir paimk jį. Laurel House, pažinčių ir sekso ekspertas ir autorius “Screwing the Rules”: “No-Games” vadovas, skirtas meilei, sako, kad leis jam paimti jus iš užpakalio, apvyniojus tave rankomis, kol jis važiuoja. “Kadangi jo rankos yra aplink jus, jūs turite didesnį jausmą gilumą ir artimumą, tiek emociškai, tiek fiziškai,” sako ji. “[Ir tai] leidžia jam stumti giliau viduje jus tuo pat metu laikydami ant savo krūtų ar glamžydami kreivės savo liemens. ” Tai nėra blogas būdas išeiti, kol nuleidžiate savo pirmąją puodelio kavos.

Atsiprašau: Aš PMSing kaip Woah, ir aš norėčiau, kad ši lauzdelė ledų, nei būti nuogas.

Išbandykite šį triuką: Praleiskite komforto maisto kalorijas ir vietoj komforto. Marinas sako, kad orgazmai kelia klausimą dėl mėšlungio, galvos skausmo ir diskomforto, nes jie išskiria oksitociną ir sukelia lengvą gimdos susitraukimą. Taigi kitą kartą, kai būsi karštyje, išbandykite jį, kad baigtumėte, kad jaučiatės geriau. Mes lažiname, kad jis tau labiau patinka, nei talpyklos tamponus.

Atsiprašau: Jūs tikrai norite turėti lytinių santykių, bet nenorite, gerai, judėti.

Sekso triukas: Inicijuokite nešvarius pokalbius. Švilpkite keletą fantazijų ar dalykų, kuriuos rasite seksualiai apie savo vaikiną ir pradėkite paliesti save. House sako, kad tiesiog žiūrėsime, kaip įjungsite, bus pakankamai, kad jį įstrigtų. “Paprašyk, kad jis sutelktų dėmesį į jūsų šlifavimą, o ne į jus ir iš jo”, – sako Marinas. Puiku, kad padedate jums pasiekti orgazmą, o su šiek tiek tepalo, jūs išmoksite malonų greito atpalaidavimo meną.

Susijęs:
Ar tu nusipirk nešiojamąjį, kuris seka tavo seksualinį gyvenimą?
7 santuokos santuokos nutraukimo strategijos
“Sofia Vergara” treneris dalijasi kaip gauti geresnę orgazmą per 3 minutes