“Portia de Rossi” gimtadienio dovana Ellen DeGeneresui verks jus verkti

Ellenas DeGeneresas dažniausiai planuoja dideles siurprizas savo svečiams. Tačiau vasario 1 d. Savo 60-osioms gimtadienio šventėms komedijos žmona Portia de Rossi pasirodė su dovana, kurią DeGeneres niekada negalėjo tikėtis.

Komedijos ketvirtadienio pokalbių šou de Rossi nustebino DeGeneres’ą su gimtadienio apkabomis ir bučiniais – ir viena iš didžiausių ir geriausių dovanų kada nors. Aktorė sakė žiūrovams, kad, kai ji bandė išsiaiškinti, ką gauti DeGeneres už savo gimtadienį, ji norėjo pasiimti kažką, susijusį su problema. DeGeneres rūpinosi savo visą gyvenimą.

The Sulaikyta plėtra žvaigždė tada kalbėjo apie vieną iš savo žmonos herojai, aplinkosaugininkas ir gorilos tyrinėtojas Dianas Fossey, kuris atidavė savo gyvenimą išsaugoti kalnų gorilus Ruandoje. Fossey palikimui vykdyti de Rossi paskelbė, kad pastatė “Dian Fossey Gorilla Fund” Elleno DeGenereso kampelį, kuris padėtų apsaugoti 880 kalnų gorilų, paliktų žemėje šiandien..

Bet tai buvo ne viskas. de Rossi paaiškino, kad ji taip pat sukūrė Elleno DeGenereso laukinės gamtos fondą, kuris prižiūrės savo laukinės gamtos draustinio statybą.

DeGeneresas verkė, de Rossi verkė, mes buvome visi verkimas. Tačiau visi pradėjo verkti dar sunkiau, kai DeGeneres apibendrino savo nuostabius santykius su de Rossi keliais paprastais sakiniais: “Aš visada sakiau, kai susituokė Portijos eilutė buvo” Gerai būti mylima, tai yra giliai suprasti “. Ir ji supranta, nes tai yra geriausia dovana, kurią kas nors galėjo man duoti. “(BRB, aš pritraukiu visus audinius.)

vaizdas

Tumblr

Su gimtadieniu, Ellen!

Sekite Redaktorius “Instagram”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 37 =