Sukurkite geresnius santykius per vieną mėnesį

vaizdas

Getty vaizdai
Jums nereikia iškirpti romantiško pabėgimo laiko atnaujinti santuoką. Vietoj to, kiekvieną dieną išbandykite vieną iš šių mažų klijavimo paslapčių, kad suteiktumėte savo meilę dideliu impulsu.

vaizdas

Getty vaizdai
Siųsk jam lekstus (meilės tekstai)

Kai mes sutelkiame dėmesį į kažką, mes linkę matyti tai dažniau. Taigi, kiekvieną mėnesį šį mėnesį siųskite jam tekstą, kuriame būtų pripažįstamas kažkas, su kuo jūs vertintumėte jį, pvz., “Man patinka, kad jūs naudosite M & M, kai turiu PMS”. “Mano vyras davė man teksto dėkingumo mėnesį, kai jis pamiršo vieną metus pasiimti Valentino dienos kortelę, ir aš buvau nustebęs, kad radęs kažką naujo, kad parašyti kiekvieną dieną – tai man atrodo toks brangus”, – sako Orna Walters. kuris kartu su savo vyru Matthew įsteigė “Creating Love on purpose”, “Relationship Coaching Service”.

vaizdas

Getty vaizdai
Naudokitės šiuo pasiteisinimu pakabinkite senus paveikslus

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad patirtis, o ne dalykai padidina jūsų laimės lygį, o bendri momentai atskleidžiami jūsų santykiuose, taip pat gali padidinti sutuoktinių pasitenkinimą. Surinkite savo mėgstamų laikų nuotraukas kartu – pvz., Kempingo kelionę, kuria užsiėmėte ne vaikams, arba nustebink savo 35-ąsias gimtadienio vakarėlį – ir įdėtumėte savo naują kolekciją kur nors pamatysite ją kaip laimingą priminimą. Tada paspauskite “Home Goods” arba “Michael” keletą gražių naujų rėmelių.

vaizdas

Getty vaizdai
Žiūrėk į šviesiąją pusę

Ne paslaptis, kad teigiami žmonės yra smagiau būti aplink, ir tas pats pasakytina apie jūsų santykius. Visiškai nauja svarbiausių bendrų santykių pasitenkinimo strategijų analizė, pozityvumas nusileido sąrašo viršuje. “Mūsų tyrimai rodo, kad jūsų kasdieniniame gyvenime yra konkrečių ir mažų veiksmų, kad jūsų partneris galėtų būti labiau jus supantis, ir jaustis labiau priklausomi nuo santykių”, – teigia Brian G. Ogolsky, Ph.D. -autorius ir asistentas Ilinojaus universitete Urbana-Champaign. “Kalbant apie santykius, pozityvumas tikrai reiškia tuos mažus linksmus, romantiškus gestus”. Kitais žodžiais tariant, vakarienę kalbėk šnekės vakarą.

vaizdas

Getty vaizdai
Atidaryk daugiau

Jei norite sustiprinti obligacijas, turite sukurti erdvę atvirumui jūsų santykiuose. “Mes suteikiame kuo daugiau informacijos apie atskleidimą. Kuo labiau atviras, tuo labiau tikėtina, kad jūsų partneris bus atvertas”, – sako dr. Ogolsky. “Tai veda į gilesnius pokalbius ir ryšius”. Taigi išsiskyręs laikas pasveikinti jį su stikline vyno po darbo šiandien ir pamatyti, kur pokalbis jus.

vaizdas

Getty vaizdai
Būk komandos žaidėjas

Tai gali pakakti, kad nepatirtumėte, ar jums patinka skalbiniai, bet daro namų darbus su savo vyru, yra didžiulis santykių stiprintuvas. Kartais tiesiog praleidžia laiką su juo, kai jis verksmas, o ne gražūs gestai, – tai iš tiesų verčia jį jausti arčiau jūsų. Ir tai rodo moksliniai tyrimai. Dalyvavimas bendroms užduotims buvo dar vienas geriausiai penkių santykių stiprintuvas. “Tai nereiškia, kad jūs turite vakuumą išlyginti kartu, bet tuo pat metu darydami darbus, kurie palaiko jūsų namų darbus, pvz., Indų plovimas, kai jis pataiso viryklę, primena jums, kad dirbate kartu kaip komanda” sako dr. Ogolsky.

vaizdas

Getty vaizdai
Užsirašykite ryšių kaušų sąrašą

Tiesiog kaip ir kartais reikalingos garantijos darbe ar jūsų draugams – pagalvokite: “Aš esu dėkingas, kad turėtumėte geriausio draugo, tokio kaip jūs” – jūsų santykiams taip pat reikia dažnai teigiamo stiprinimo. Jūsų vaikinas mėgsta išgirsti tokius dalykus kaip “Aš jaučiuosi kaip gailesiausia mergina pasaulyje, turinčia jus kaip mano vyrui”. Nenuostabu, kad ši santykių strategija taip pat sudarė penkių penkių sąrašą. Pagalvokite apie tuos mažus dalykus, kuriuos darai, ir pasakykite, kad primenate savo vyrui, kad niekur nedarysite kaip santykių draudimo. “Jūs veiksmingai sustiprinsite įsipareigojimą, sukurdami bendrą partnerių ateitį”, – sako dr. Ogolsky. Sapnavęs kartu sustiprina jūsų ryšį, todėl pabandykite sukurti savo bendrų svajonių sąrašą, pvz., Turėti vasarnamį ar vieną dieną keliauti į Aziją.

vaizdas

Getty vaizdai
Suplanuokite dvigubą nakties naktį

Remiantis Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign tyrimo duomenimis, bendras socialinis tinklas, kaip antai abipusių draugų pora, yra penktoji išbandyta ir tikra strategija, kuria siekiama geresnės santuokos. “Išlaidos kartu su draugais sustiprina poros obligacijas, nes ji suteikia galimybę parodyti savo santykius su kitais žmonėmis, dalintis savo viduje, ir pasimatyti savo partnerį kitokia šviesa, kai bendrauja”, – sako dr. Ogolsky. Jūs greitai prisiminsite savo vyro talentą, skirtą neatidėliotinam pankui, arba kaip jis yra geras šeimininkas.

vaizdas

Getty vaizdai
Nebandykite jo pakeisti

Galbūt norėtumėte, kad jis sulenktų savo kojines, ar kad jis kalbės su draugais be raginimo. Tačiau jo nesugebėjimas pastebėti plaukus kriaukle gali kilti iš neapsaugotos asmenybės, kuri pirmą kartą atkreipė į jį. “Laimingos poros žino savo partnerio skirtumus ir beveik nustoja bandyti pakeisti kitą asmenį”, – sako Darrenas Wilkas, patvirtintas Gottmano poros gydytojas, turintis privačią praktiką Vankuveryje, Britų Kolumbijoje. “Užuot stengiantis kovoti su savo partnerio asmenybės stiliumi, jie savo ruožtu sutelkia dėmesį į vienas kito stipriąsias puses”. Norėdami geriau suprasti, kaip pasinaudoti abiem savo geriausiomis savybėmis, pasinaudokite šia greitojo ryšio asmenybės viktorina.

vaizdas

Getty vaizdai
Pripažįsta savo raginimus atkreipti dėmesį

Laimingos poros žiūri į tuos mažus žingsnius, kuriuos jų partneriai daro ieškodami dėmesio. Gottmano meilės laboratorijoje mokydamas 120 jaunavedžių, jo komanda atrado, kad šešiasdešimt metų susituokusios poros atkreipė dėmesį į šiuos pasiūlymus 86 proc. Laiko tarpsnių, palyginti su 33 proc. Laiko tarpu tiems, kurie vėliau išsiskyrė. Taigi, atkreipkite dėmesį į mažus dalykus ir atsakykite į jo poreikį prisijungti. Patinka, jei jis skundžiasi, kad jo nugaros skauda, ​​tai gali būti jo kelias įtarti, kad jis norėtų, kad jūs rūpintumėte jį, taigi sustokite ir duokite jam mini masažą.

vaizdas

Getty vaizdai
Suknelė kaip viena mergaitė – tiesiog įdomus

Jei prakaito kelnės taps jūsų namuose drabužiais, pabandykite puošti jį vakarą. Nesvarbu, kaip tai darote, ar kaip “50-ies šeimininkė jaučiasi”. Atkreipiant dėmesį į jūsų išvaizdą arba dėvinant kažką ypatingo yra lengvas būdas parodyti jam, kad jis svarbus. “Vyrai yra vizualiai suderinti”, – sako Wendy Walsh, Ph.D., “Investigation Discovery” Ir gyveno jie nelaimingai per amžių amžius ir autorius 30 dienų meilės detoksikacija. “Pasitelkiant papildomas pastangas gerai atrodyti, jis jaučiasi kaip vis dar mėgina jį ir visapusiškai investuoja į santykius”.

vaizdas

Getty vaizdai
Duok jam 20

Tai taip lengva pamiršti, kad emocinis artumas reiškia tai, kad jis yra baigiantis duoti, o ne tik gaunantis. Vienas iš būdų tobulinti tokį intymumo būdą yra pasiūlyti savo vyrui tik 20 minučių jūsų nepastebimojo dėmesio, kur jūs tiesiog klausysite ir iškelsite iškilusius klausimus, tačiau išlaikykite jam dėmesį. “Ekspertai, kurie moko vaiko tėvystės klases, sako, kad kiekvienas vaikas duodamas 20 minučių per dieną, kai jūsų nepasitenkinimas yra dėmesingas, palaiko jūsų ryšį, o tai taip pat emociškai maitina jūsų sutuoktiniui”, – sako dr. Walsh. “Jūs pateksite į jo erdvę ir būsite labiau susieti”.

vaizdas

Getty vaizdai
Iš esmės išsaugokite savo meilės istoriją

Baigėsi specialiosios dėžutės rankomis užrašytos meilės raidės. Tekstiniai pranešimai, internetiniai nuotraukų albumai ir socialinės žiniasklaidos svetainės leidžia lengvai atsiųsti savo meilę, tačiau sunku išlaikyti viską vienoje vietoje. Pabandykite atsisiųsti naują programą “Twyxt” savo iPhone ar iPad. Tai leidžia jums saugoti visus savo tekstinius pranešimus (ir jie nebus visam laikui prarasti, jei perkelsite telefonus) ir kurkite privačius nuotraukų albumus. Jūs netgi galite suskirstyti savo pokalbius į skirtingas temas, todėl jums nereikia ieškoti visko, tarkim, tą nuorodą, kurią jis atsiuntė jums apie koncertą, kurį jis nori matyti šią vasarą.

vaizdas

Getty vaizdai
Tegul jūsų draugas turi būti teisus

Žinoma, tai gali sukelti jūsų veržles, kad virtuvės plytelių pavyzdžiai, kuriuos jis pasirinko, tikrai atrodo geriau nei tie, kuriuos pasirinkote, tačiau pripažįsta, kad jūsų santykiai bus geri. “Norėdamas turėti meilę tavo gyvenime, tu turi būti pasirengęs būti neteisingai”, – sako Matthew Walters. “Mūsų ego nori būti teisus, bet mūsų siela reikalauja ryšio. Tavo siela nerūpi, kas yra teisus ar neteisingus”. Pripažįsta, kad jo pasirinkimas buvo geresnis ir kad jis turi gerą skonį – jis taip pat pasirinko jus! Jei nustatysite, kad jis pripažįsta, kai jis yra teisus, jis jaučiasi pagrįstas ir todėl labiau susijęs.

vaizdas

Getty vaizdai
Pažvelkite į savo santykius, kaip antisider

Kitą kartą, kai jūs ir jūsų medus mylėsite meilę, pabandykite pamatyti savo argumentą iš santykių, kuris nepriklauso nuo jūsų, kaip jūsų seserys, atžvilgiu. Pagal naujus tyrimus iš Šiaurės vakarų šalių, poros, kurios įrašė tai, kas įvyko didelių kovų metu, atsižvelgiant į rūpestingą trečiąją šalį – o ne į savo šiltas emocines sąskaitas, pranešė apie mažiau santykių stresą ir bendrą pasitenkinimą savo partneriais, palyginti su tais, kurie to nepadarė. Universitetas. Taigi, ar jūs jį užrašysite ar pagalvok apie tai savo galvoje, pabandykite matyti kovą iš kitokios perspektyvos, kad ilgiau būtumėte laimingi su savo vyru.

vaizdas

Getty vaizdai
Parodykite jam šviesą

Minkštas apšvietimas yra ne tik minkštas, bet ir gali paversti savo kambarį romantiškais taškais – ir paslėpti tą kilimėlį iš slapukų, kuriuos jūs dar neturite, kad valytumėte. “Be to, žvakės sukuria labiau atsipalaidavusią atmosferą, o kai jūsų kūnas yra ramus, jaučiatės jaukiai”, – sako dr. Walsh. Nustebink jį vieną naktį, pasirūpindamas, kad vaikai turėtų artimų žaidimo datą. Tuomet užpildykite svetaine žvakes ir turėkite nebrangų “Prosecco” butelį šalia dviejų šampano akinių. Mes garantuojame, kad jis net negalvoja apie žaidimo įjungimą.

vaizdas

Getty vaizdai
Ruožkite savo poreikius kaip palankumą

Nesvarbu, ar norite, kad jis dažniau iškrautų indaplovę, ar daugiau dėmesio skirtumėte vaikams, jūsų partneris vis dažniau pakeis savo elgesį, jei manys, kad jam pavyks gauti santykius, o ne jausmas priverstas tai padaryti. “Išmeskite jį kaip malonę. Pateikite tai taip:” čia yra tai, kas mane laimins “, nes visi nori, kad jų partneris būtų laimingas”, – sako Wilkas. “Kai pateikiate savo poreikius, pateikite juos kaip tai, ką jūs daryk nori, o ne to, ko nenorite. “Užuot sakydamas:” Aš nekenčiu, kai turite viską suplanuoti “, pabandykite pasakyti:” Man būtų malonu turėti tą dieną, kai mes galime būti spontaniški ir nieko planuojami “.

vaizdas

Getty vaizdai
Padovanok jam dovanų, o ne

Vienas šeštadienio rytas jį suaktyvins su kuponu už “nieko nedarbo dienos”, kuris jam leidžia nuo kablys dirbti pagal užsakymą arba nieko nedaryti. Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie duoda daugiau nei jie gauna, iš tiesų praneša, kad jie yra laimingesni, mažiau įtempti ir gyvena ilgiau. Pavyzdžiui, naujame tyrime teigiama, kad žmonės, kurie išleidžia pinigus kitiems, jaučia turinį labiau nei tuo atveju, jei jie praleidžia sau. Pagalvokite apie tai kitą kartą, kai nuspręsite, kaip išleisti savo likusius bakalėjos fondus naujajai porai batų, ar nusipirkti dar vieną porą jo brangių prakaito batų.

vaizdas

Getty vaizdai
Būkite kaip jo mergina

Kai pradedate susipažinti su kitu asmeniu, jūs darote tai, kas daro jūsų romantišką perspektyvą, manote, kad jūs ketinate būti didžiausiu partneriu, pavyzdžiui, kepdami jam ypatingą desertą ar susitinkate su savo šeima, net jei nesijaudinkite. “Pasibaigus dienai, geri santykiai yra keitimasis rūpestingumu”, – sako dr. Walsh. “Norėdami suteikti ir gauti šiek tiek daugiau, pabandykite elgtis kaip mergina, o ne žmona”. Prisijunk jam prie žaidimo, kurį jis myli, kad tavęs tavęs nebūtų; inicijuokite spontanišką “make-out” sesiją ant sofos; ar tekstas, kurį tu praleisti, tik todėl, kad.

vaizdas

Getty vaizdai
Tiesiog pasakyk ne, kad nagging

Jei pastebėsite, kad dažnai šiek tiek dažnai mėginate jį “priminti”, pabandykite įmirkyti savo liežuvį ir šypsokis dieną. Jis norės artėti, sako dr. Walsh. Gali atrodyti, kad žmonės įsimyli dėl kitų priežasčių, bet tai iš tikrųjų yra pasitikėjimo reikalas. Tai reiškia sukurti aplinką, kurioje jis jaučia, kaip gali išreikšti savo tikrus jausmus be atakos. Jis gali aiškinti naudingą “patarimą” kaip kritikuojančią kritiką, todėl pabandykite paklausti jo apie tai, ką jis mano esant tinkamas sprendimas, o ne pasakoti jam, ką daryti. Paminėkite, kad esate užsikimšęs, kaip organizuoti “entryway” ir pamatyti, ar jis turi kokių nors idėjų, o ne reikalauti, kad jis galų gale įdiegtų šias savaitgalio lentynas.

vaizdas

Getty vaizdai
Padaryk jam jausmingą maistą

Tyrimai rodo, kad tam tikri maisto produktai gali keisti jūsų nuotaiką. Omega-3 ir folio rūgštis padeda išvengti bliuzo, o sudėtingi angliavandeniai padidina jausmingo hormono serotonino lygį. Taigi praleiskite makaronus ir šokius vakarais ir pabandykite jį paruošti vakarienę. “Paprastieji tunai ir lašišos yra daug omega-3, šaukštai su šokoladu supakuoti su folate, o kepamos saldžiosios bulvės yra sveikas, neperdirbtas angliavandenilis”, – sako dr. Walsh.

vaizdas

Getty vaizdai
Negalima palyginti su savo FB draugais

Ar jūs kada nors jautėte paslaptingai susierzinę savo tėvui po to, kai perskaitėte savo draugo keletą atnaujinimų apie tai, kaip vyru nustebino ją gėlėmis “be priežasties”? Nustatyta, kad nuolatos stebint visus tuos teigiamus naujienų kanalus, kurie verčia jus labiau pavydėti jūsų draugo gyvenimuose ir sumažinti savo pasitenkinimą, mano Vokietijos mokslininkai. Kartą, kai būsite linkusios kovoti su savo vyru, nes nemanote, kad jis padeda jūsų socialinės žiniasklaidos pranešimams veikti drauge “, nepamirškite, kad žmonės linkę perdėti teigiamus momentus ir sumažinti internetinius neigiamus kartus . Juos, duok jam bučinį. Jūs jaučiate laimingesnes savo santykiais, negu jei sutelktumėte į garantuotas kitų santuokų “Facebook” versijas.

vaizdas

Getty vaizdai
Atsiminkite prielaidas

Kartais mes manome, kad gerai pažįstame savo partnerius, kad galime numatyti, kaip jie reaguos, ir žaisti tą prielaidą mūsų galvose. Užuot manyti, kad jis nenorės eiti į tą lėšų surinkėją su savimi ir pradėdamas paklausti: “Aš žinau, kad niekada nenorite to daryti, bet”, pabandykite paprašyti jo: “Ar norėtumėte eiti su manimi į spagečių vakarienė? ” Žvilgsnis į jūsų sutuoktinį su smalsumu apie tai, kaip jis reaguos į situaciją arba kaip jis mato pasaulį, padeda išlaikyti santykius naujus ir išvengti kovų. “Tai neleidžia jums daryti prielaidų apie tai, ką jūsų partneris mąsto ir jaučia”, – sako Walters. “Prielaidos gali būti žalingos, nes tada mes imamės veiksmų remdamiesi šiais įsitikinimais, o ne palikdami jam duris, kad galėtume išreikšti savo nuomonę”.

vaizdas

Getty vaizdai
Tegul jis rūpinasi tavimi

Tai gali pasirodyti senamadiškas, bet kartais tai yra gera idėja, leisti jam būti vyru ir tiesiog padaryti ką nors tau. Jūsų impulsas gali būti grąžinimas, kai jis duos jums kažką, bet “viena iš didžiausių klaidų, kurias daro moterys, stengiasi atsipalaiduoti, o ne tik vertinti gestą”, – sako Walters. “Jis vertina ir pripažįsta, ką jis daro – o ne atsipalaidavęs – todėl jis nori daugiau”. Pavyzdžiui, jei jis išeis iš savo kelio, norėdamas nusipirkti jūsų drabužius į cheminį valiklį prieš didelį renginį, jums nereikės jo padaryti tešlos nuo nulio. Atvirkščiai, traukite jį į šalį, pažvelkite į jo akis ir pasakykite jam, kaip esate dėkingas už pagalbą ruošiantis. Pripažįstant jo veiksmus, bus daroma daug pastangų, kad jo jaustis būtų vertinama – ir laimingesni jūsų santuokoje.

vaizdas

Getty vaizdai
Prisimink savo santuokos elgesį

Kiekviena pora turi kasdieninį bendravimo būdą, pavyzdžiui, kaip jūs sveikinate vienas kitą arba paprašyti dalykų. “Mokslininkai nustato, kad 25 proc poros nesako, kad jų žmonos žmonos yra geros nakties, o iš tų porų 75 proc. Minėjo apie santuokos nutraukimą, sako Laurie Puhnas, poros tarpininkas ir autorius. Kova mažiau, labiau meilė. “Tai yra santuokiniai bruožai, kuriuos mes instinktyviai žino, kai mes susipažįstame, bet dažnai nustoja daryti, kai mes esame susituokę, nes manome, kad meilė visada bus ten”. Norint suteikti savo santykiams didesnę vertę, imtis bendrų ir įprastų dalykų, juos pastebėti ir bent kartą per dieną pasakyti ačiū už juos. Tie maži momentai yra tai, kas padaro laimingus santykius.

vaizdas

Getty vaizdai
Būkite didžiausia cheerleader

“Kai tu susituokei, tu suvoki, kaip vaidmenį turi būti jūsų draugo galvos smegenų sirgaliai”, – sako Puhnas. Tai reiškia, kad turėtumėte pagirti charakterio komplimentus. “Svarbu parodyti dėkingi už visą laiką, kai jis atitinka jūsų lūkesčius.” Net jei jis paprasčiausiai iškrovė indų plovimo mašiną – ir viskas buvo jo ruožtu – pabandyk padėkoti jam už tai, kad tai patikima. Tai turės didesnį poveikį nei padėkoti jam tik už darbą.

vaizdas

Getty vaizdai
Negalima veikti kaip jis yra antros klasės pilietis

“Tu nesakai” Aš “, o tada” Aš baigta “, – sako Puhnas. “Ką mes tikimės, mes atsiprašome. Taigi, jei aktyviai nepripažįstate savo draugo, kai jis pasivaikščiojamas po duris pasveikindami jį, o vietoj to kalbėsite telefonu arba prijungsite prie kompiuterio, atsiųsite pranešimą kad jo buvimas jums nieko nereiškia. ” Štai kodėl taip svarbu aktyviai stengtis, kad jūsų santuoka būtų puiki vieta.

vaizdas

Getty vaizdai
Atkreipkite keliones į atminties juostą

“Laimingos poros linkę perrašyti istoriją, blizgančios blogus dalykus ir sutelkiant dėmesį į laimingus laikus”, sako Wilk. Išlaikydamas prisiminimus garsiai savo partneriui, jis iš tikrųjų keičia jūsų mąstyseną ir kaip jūs jį matote ir galvojate apie savo santykius. Stenkitės pasinaudoti šia pratybų atlikimu, kad susikurtų santykiai: apsilankykite svarbiausiais momentais, kai lankėtės pirmą kartą, arba išbandykite geriausius jūsų santykių momentus, pavyzdžiui, tą dieną, kai pietų metu pėsčiomis pasivaikėite parko pomėgį, arba pasakojote apie metines Kelionės jis paėmė jus į Disney World – atskleisti palaidotas prisiminimus.

vaizdas

Getty vaizdai
Duok jam trumpą versiją

“Daugelis vyrų gali veikti taip, kaip neklauso, – taip, kartais jie iš tiesų nėra, bet jei jūs pateikiate paprastą užklausą arba pasidalinsite jausmu, tiesiog leiskite jam sėdėti, o ne pereiti pernelyg detaliai”, – sako “New York City” pagrįstas santykių treneris Lois Barth. “Tikėtina, kad tavo vyras apsispręs, ką tu sakai geriau, jei nenorėsi jam užpulti informacijos. Manau, ar ne, žmogaus urvo laikas yra ne tik apie bangą prieš televizorių, bet ir apie jūsų pranešimą. ji tikrai gali nuskęsti. “

vaizdas

Getty vaizdai
Tiesiog tikėk

Ar tiki, kad jūsų partneris siekia jūsų santykių, nesvarbu, ar tai būtų bandymas būti kantriems ar geresniam klausytojui, ir jūs jausitės labiau patenkintas savo santuoka, net jei manote, kad jis gali daug tobulėti . Kuo labiau jūs manote, kad jūsų partneris sugeba tobulėti, tuo labiau jis tenkins jūsų lūkesčius, o laimingesnis, kurį sužinosite savo santuokoje, pagal naują paskelbtą tyrimą. Asmenybės ir socialinės psichologijos biuletenis. Taigi, o ne apkaltinti jį nesugeba pakankamai išbandyti, suteikti jam dovanų už pastangas padaryti savo santuoką laimingesnei šiandien.

vaizdas

Getty vaizdai
Būkite tikri savimi

Žinodamas, kas esate ir esate realus su savimi apie savo stipriąsias ir silpnąsias puses, jūs taip pat labiau linkęs būti sąžiningas jūsų santykiuose, o tai savo ruožtu skatina intymumą ir pasitenkinimą. Tiesą sakant, žmonės, kurie yra tikri sau patiems, taip pat veikia mažiau destruktyviai savo santykiuose, todėl jie vertina šias partnerystes kaip teigiamesnes, suranda tyrimą Asmenybė ir individualūs skirtumai. Tai nereiškia, kad turėtumėte paprasčiausiai priimti visus savo trūkumus, nesistengdami būti geresniais, bet žinodami savo apribojimus ir pasakodami savo nuomonę apie tuos dalykus, kuriuos jūs vertinate, tik priartinsite prie savo vyro.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =