7 nawyków z ~ wysoce seksualnych par

Jeśli kiedykolwiek byłeś zaangażowany w długotrwały, zaangażowany związek – taki, który ma wzloty, upadki, złe dni, a nawet złe lata – wiesz, że utrzymywanie stałego życia seksualnego może okazać się wyzwaniem. Kiedy minęły lata lub dekady tego niezwykle naładowanego, namiętnego etapu, w którym istnienie partnera jest wystarczającym powodem, aby chcieć oderwać się od ubrania, potrzebujesz więcej niż szalejących hormonów i podniecenia nieznanego ciała, aby utrzymać zdrowe życie seksualne. Więc, co to za te pary, które wciąż zachowują się jak napalone nastolatki robić aby wszystko działało?

1. Oni spędzają czas, aby być razem każdego dnia

Bez względu na to, jak intensywne są dni, pary, które uprawiają seks, sprawiają, że nawykowe spędzanie czasu jest priorytetem – nawet jeśli oznacza to wymykanie się na 10 minut, aby porozmawiać, przytulić się, dotknąć lub wykonać czyn.

“Bardzo intymne pary świadomie ustalają regularny, intencjonalny czas, aby być w bliskim kontakcie, niezależnie od tego, czy jest to szczególnie seksualne, czy nie”, mówi Diana Daffner, ekspertka ds. Intymności, która prowadzi warsztaty pt. Intymne rekolekcje z mężem w wieku 31 lat, Richardem. Para napisała książkę zatytułowaną Tantric Sex for Busy Couples: jak pogłębić swoją pasję za dziesięć minut dziennie. “W naszym przypadku ćwiczymy to, co głosimy i codziennie mamy 10-minutowy związek seksualnej intymności, która daje radość i radość do końca dnia.”

Oczywiście, będą dni, kiedy nie będziecie mogli uprawiać seksu lub po prostu nie odczuwacie tego. Celem nie jest zmuszanie się do robienia czegoś, czego nie chcesz robić, ale szukanie innych sposobów utrzymywania intymności przy życiu (penis i pochwa są całkowicie opcjonalne), nawet jeśli oznacza to trzymanie się za ręce na kanapie i oglądanie popisów Gra o tron.

2. Spędzają czas poza

Równie dobrze jest razem spędzać czas, utrzymując część swojego wszechświata oddzielnie i realizując własne interesy, czyniąc cię bardziej pożądanym partnerem. Przypomnij sobie dreszczyk emocji, jaki dostałeś, gdy po raz pierwszy spotkałeś swojego partnera, a on wydawał się być zagadką – i miej wiarę, że możesz powtórzyć to uczucie w długotrwałym związku, jeśli będziesz żył częścią życia oddzieloną od siebie nawzajem..

“Dystans daje możliwość rozwoju jako jednostki, kultywowania tajemnicy i tęsknoty za bliskością”, mówi Jess O’Reilly, rezydujący seksuolog Astroglide. “Spędzanie razem zbyt wiele czasu ma potencjał, by wyssać erotyzm ze związku, ponieważ namiętność słabnie ze znajomością.”

Zachowaj swoich przyjaciół i regularne wieczory z nimi, ucz się innego języka, nawet jeśli twój partner jest szczęśliwie jednojęzyczny i spraw, by twoje hobby było tak ważne, jak twoje randkowe noce. Im bardziej jesteś zainteresowany tym, że jesteś na świecie, tym bardziej interesujesz się sobą jako partnerem życiowym – i to jest niesamowicie seksowne.

3. Rozmawiają o seksie

Łatwo jest mieć gorący jednodniowy stolik, ale gorący seks w dniu 1,194 zabiera pracę – i mnóstwo komunikacji. Wysoce seksualne pary nie traktują tego jako tabu jasno i skutecznie, proszą o to, czego chcą podczas seksu, słuchają potrzeb swoich partnerów, a także – co być może najważniejsze – mają poczucie humoru, gdy sprawy nie pojawiają się łóżka tak, jak im się spodziewali.

“Badania pokazują, że rozmowa na temat seksu (nawet podczas seksu) prowadzi do bardziej satysfakcjonującego seksu” – mówi O’Reilly. “Nowe badanie ujawnia, że ​​ci, którzy wierzą w” wzrost seksualny “(przekonanie, że możesz pracować nad poprawą seksu i przezwyciężaniem wyzwań) mają szczęśliwsze relacje niż ci, którzy wierzą w” przeznaczenie seksualne “, przekonanie, że jeśli masz na myśli aby być razem, nastąpi seks. ”

4. Myślą o “miłości” jako czasownik, a nie rzeczownik

Czy kiedykolwiek miałeś partnera w sobie tak, że seks kończy się byciem jednostronnym koszmarem, który zostawia cię masturbując się do orgazmu? Pary z doskonałym życiem seksualnym skupiają się bardziej na tym, co mogą dać swojemu partnerowi, niż na tym, co mogą uzyskać w zamian – zarówno w sypialni, jak i poza nią..

“Gdy oboje partnerzy koncentrują się na miłości, są aktywni i robią to dla swojego partnera”, mówi Paul DePompo, certyfikowany psycholog kliniczny, autor i mówca specjalizujący się w relacjach. “To buduje intymność, skupienie się na byciu kochanym a kochaniu jest bardziej pasywne i sprawia, że ​​para skupia się na tym, co oni nie zdobywanie, które buduje ściany, a nie intymność. ”

5. Rozumieją, że komplementy i dotykanie to gra wstępna

Naprawdę dobry seks zaczyna się na kilka godzin przed dotarciem do sypialni, a pary, które wiedzą, jak je mieć, wiedzą również, jak zmienić zwykłe codzienne czynności w grę wstępną, mówi seksuolog Eric Marlowe Garrison, autor Mastering Multiple Position Sex.

“Sekret polega na tym, że horniness jest wodą dla makaronu” – mówi Garrison. “Łatwiej jest zagotować wodę, jeśli zaczniesz od ciągłego gotowania, zamiast przechodzić od zimna do wrzenia”.

Gra wstępna może rozpocząć się, gdy uzupełnisz wygląd swojego partnera na śniadaniu i pozwolisz, by twoje oczy zatrzymały się na jego ciele zaledwie o kilka sekund dłużej niż zwykle. Buduje się, gdy myjesz się nawzajem w korytarzu lub kiedy chwytasz swój tyłek podczas gotowania. Pary zadowolone seksualnie nie czekają do ostatniej chwili na rozgrzewkę i seks – wykorzystują małe chwile, aby dać się poznać, że uważają się za najseksowniejszą istotę. Kto by nie chciał uprawiać seksu z kimś, kto traktuje cię jak boginię seksu?

6. Oni rozdzielają obowiązki

Badanie opublikowane w Dziennik rodziny i małżeństwa ujawnił, że para, która dzieli prace domowe, ma więcej seksu. Czemu? Ponieważ sprawia, że ​​ludzie czują się równi, a to prowadzi do lepszego seksu, ponieważ seks często traktuje się nawzajem właściwie.

“Dzielenie się ładunkiem jest korzystne. Pary, które mają bardziej równy podział pracy, wydają się szczęśliwsze, a to odzwierciedla się na różne sposoby, z których tylko jeden to seks”, powiedział jeden z autorów badania, Sharon Sassler. “To trochę bezużyteczne, a wkład w więcej sprawia, że ​​partner docenia to, co robi drugi partner”.

7. Oni idą do łóżka razem

Anegdotycznie, kilka par, z którymi rozmawiałem, które twierdzą, że mają życie w super seksie, ujawniło, że każdego wieczoru zwyczajowo uderza w worek. I nie zawsze uprawiają seks: niektórzy czatują, inni oglądają telewizję – i inni uprawiają seks, ponieważ, cóż, są obłędnie seksualni.

Z naukowego punktu widzenia, badanie z 2010 r. Opublikowane w Medycyna psychosomatyczna podążało za 29 parami heteroseksualnymi, i choć to nie jest oczywiste tona par, doszli do wniosku, że kobiety są szczęśliwsze, gdy ich partnerzy przyszli z nimi do łóżka w tym samym czasie. Kiedy kobiety były szczęśliwsze, w badaniu spały lepiej … a mężczyźni mieli lepsze nastroje po lepszym śnie. Lepszy nastrój = szczęśliwsza relacja, przynajmniej tak coś można powiedzieć, że kładziemy się spać razem.

Więc jeśli idziesz razem do łóżka, gratulacje, już coś robisz dobrze. Jeśli tego nie zrobisz, warto byłoby sprawdzić, czy wspólne emerytury kilka nocy w tygodniu mają wpływ na twoje życie seksualne.

Oglądanie w Netflix pod ciepłym kocem na kanapie nigdy nie zaszkodzi szansom pary na długowieczność. Ale o wiele bardziej ekscytujące jest myślenie, że oglądanie ulubionego programu razem w łóżku może prowadzić do misjonarza, psa, żabki – w zasadzie najlepszych powodów, by na początku uderzyć w prześcieradła.

Śledź Lisa na Twitterze i Redbook na Facebooku.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =