elli shades of grey

Rastgele Ev, Inc Nezaket.

Seks hayatını dile getirmek biraz daha heyecan verici oldu mu? Bu hareketlerden ilham alın Grinin Elli Tonu orgazm biraz oomph eklemek.

elli shades of grey

Rastgele Ev, Inc Nezaket.

Grinin Elli Tonu Kadınların seks hakkında daha çok konuşmasını ve düşünmesini içerir. Fakat, aynı zamanda çoğumuzun kendini daha aşağı hissediyor. Yakın tarihli bir Goodinbed.com anketi, insanların yüzde 50’sinin ilişkilerinde sıkıldığını ve daha fazla cinsel macera arzettiğini ortaya koydu. Öyleyse, bir “oyun odası” fikriniz çocuklarınızın oyuncaklarına ev sahipliği yapsa bile, aşk hayatınızı fantezi edebiyatının içeriğine nasıl dönüştürebilirsiniz? ASAP’ı denemek isteyeceğiniz 10 hamle için okumaya devam edin. Tekerleklerini döndürmek için onları erkeğine göndermekte özgürsün…

Başlamak için en iyi yer: Hıristiyan ve Ana kendileri ile. Ian Kerner, Good in Bed’ün kurucusu ve yeni kitabın yazarı, Cinsiyetin Büyük Kitabı, partnerinizin bir pasajını okumanızı önerir Grinin Elli Tonu, ya da sizi etkileyen bir başka erotik edebiyat parçası. Misyoner pozisyonun ötesine geçme, sizi öncelikle konfor bölgelerinizin her ikisine de götürebilirse de, sizi bir çift olarak daha iyi bir yere koyabilir – daha önce güvenli bir kelimeyi kabul ettiğiniz sürece. “Birlikte bu deneyimleri yaşayarak, güven oluşturmanıza ve ilişkinizdeki yakınlığı geliştirmelerine yardımcı oluyorlar” diyor Kerner.

görüntü

Getty Images
Birini takma

Gönderme ve hakimiyet fantezisi çok popüler, diyor Kerner, ve sadece Grinin Elli Tonu. Kadınlar, her zamankinden daha fazla güç pozisyonunda çalışmakta ve ev bakımı yapmak için kullanılmaktadır, bu nedenle bir alıcı tutumunun bir ortağa çekici gelmesi şaşırtıcı değildir. Kerner, “Otoriteye teslim edilmek ve otoriteye boyun eğmek ve karar vermek zorunda kalmamak fikri çok çekici olabilir” diyor..

Elde kelepçeler yok mu (um, biz de)? Bay Gray’den bir ipucu alın ve kocanızı ellerinizi bağlamak veya yatağa yapıştırmak için bağlarından birini kullanın ya da eşarplarınızla aynı şeyi yapın.

görüntü

Getty Images
Kör olacak

Kerner şöyle açıklıyor: “Tek bir duyu (görüş) en aza indirerek, dokunma gibi diğer duyularınızı da potansiyel olarak artırabilirsiniz.” Blindfolding ayrıca hayal gücünüzü de teşvik edebilir. Görebileceği kişi, diğer duyuları uyarmak ve ilişki kurmak için hazır olmak için hazırda (bir tüy memuru, bir buz küpü veya bir vibratör) bazı sürprizlere sahip olmalıdır..

buz cubes

Getty Images
Donanı hisset

Kerner, cildimiz en büyük cinsel organımızdır ve bunu zevke ve hatta orgazmaya yol açarak uyarabilir. Eşinizin cildindeki buz küplerini ovuşturarak cinsel bir sarsıntı yaratır – bu rahatsız edici olabilir ama tam olarak acı vermez. “Bu heyecan verici çünkü gerçek acı çekmeden birine gönderebilirsiniz,” diyor Kerner. Bonus ipucu: Şeyleri gerçekten ısıtmak için oral seks yapmadan önce ağzınıza buz küpleri koyun.

araba sex

Getty Images
Motorlarınızı gözden geçirin

Yüksek hızlı araba kovalama sahnesini izlemek için bir NASCAR hayranı olmak zorunda değilsiniz, ardından Ana montaj Christian. Ve endişelenmeyin – riskli bir yolda davranmanızı öneriyoruz “davranış.” Sürüşe odaklan – sonra park et ve birbirlerine odaklan. Kerner, “Araba seksinin cazibesi bir teşhirci olmak, yakalanabilir ve bu çok sıcak” diyor. Yani, son kez kaset güvertesinde oynayan Meatloaf arka koltukta meşgul olsaydınız, tekrar denemenin zamanı geldi. Arabalar tam olarak kral boy yatak olmadığı için, oral seks yapmayı ve hatta eski bir okul çıkış seansını denemelisiniz..

görüntü

Getty Images
Ballsy’yi al

Ana, Hıristiyan ile akşam yemeğine çıkmadan önce Ben Wa toplarını yerleştirir ve her seferinde hareket eder, arzusunu oluşturur. Kulağa seksi geliyor, ama çoğumuz için tam olarak gerçekçi değil. Hepimizin yapabileceği bir şey mi? Ön sevişme konusunda daha fazla zaman ayırın – oyuncaksız veya oyuncaksız. Kerner, “Ön sevişme aslında sizi ve eşinizi daha derin bir cinsel yakınlığa kadar açabilir, çünkü eğlence hakkında daha fazla ve sadece orgazma ulaşma konusunda daha az şey yapar,” diyor. Ayrıca, bir sonraki buluşma gecenizde külotunuzu giymeyi unutabilirsiniz ve siz dışarı çıktıktan sonra erkeğinize sıkıca bahsedebilirsiniz. Ön sevişme? Tüm anladım.

şaplak

Getty Images
Olmak küçük yaramaz

Bay Grey bu konuda haklıydı: Küçük bir şaplak kutu aslında orgazmını arttır. Çünkü hem ağrı hem de zevk, beyninizi serbest bırakma dopamini yapma kabiliyetine sahiptir – bu, tutkunun sarhoş edici hissini veren ve matlaşan acıya yardımcı olan güçlü bir hormondur. Bu yaramaz bahşiş hakkında gergin misiniz? Kerner, hafif şaplakların ön sevişme ya da cinsel ilişkiye daha doğal olarak dahil edilmesini önerir; Belki de eşiniz sizi arkadan alıyorsa biraz şaşkınlık isteyin.

çift in shower

Robert Daly / Veer
Temizlen ve kirli

Ana ve Hristiyan, gerçek hayatta mümkün görünenden başka bir seviyeye duş seks aldı. Elaine’den Seinfeld dedi, “Duşta Seks – Bu işe yaramaz!” Kerner, “su, doğal yağlamanızı gerçekten düşürür” diyor. Fakat eğer bir şeyleri sersemlemiş gibi hissediyorsan, şunu dene: Duvarına bakarken adamın arkadan sana yaklaşmasına izin ver. Ellerinizi duş duvarına yerleştirerek kendinizi sabitleyin. Ve iyi bir duş matı alın, böylece ER’de bitmezsiniz.yani seksi değil).

anal

Getty Images
“Limitsiz” fikirlere açık olun

Paslanmaz çelik uçlar mı? Ah, doğru. Ama poponuzun mutlaka sınırsız olması gerekmiyor. “Anüs ve perine (vajina açıklığınızın hemen altındaki bölge) sinir uçlarıyla dolu” diyor Kerner. Adamınızdan ön sevişme sırasında ya da seks yaparken bölgeye masaj yapmasını isteyerek başlayın. Daha sonra, küçük bir yağla, pembe parmağını ekleyebilir. “Daha yoğun bir orgazm olacak,” diyor Kerner.

büro sex

Getty Images
Her yerde yap ama yatak

İlk ve en coşkulu seks sahnelerinden biri, Christian’ın ofis masasında Ana’yı almasıydı. Birçoğumuzun iki kişinin ağırlığını tutabilen masaları veya masaları var (artı bizden sonra Jones’u temizlemek zorunda değiliz), işte bu konu masa başında yapmaktan daha fazlası ve daha fazlası hakkında cinsel dürtü. Evde yalnızsanız, ne zaman ve nerede olduğunuzu hissettirin. Adamını tutkulu bir öpücük için palto dolabına sok, ya da iyi groping için onu duvara doğru it. Kerner, “Bir quickie, cinsel ilişkide tam bir ilişki ya da orgazmaya yol açmaz” diyor. “Aslında, daha sonra daha seksi sevişmeye yol açabilecek fiziksel ve psikolojik bir beklenti kurması daha iyidir.”

vanilya sex

Getty Images
Vanilyalı seks

Üstünüzde misyoner ve kadınlar gibi rahat hissettiğiniz pozisyonlar göz ardı edilmemelidir. Orgazmını düşünmek zorunda değilsin, bu iyi bir şey. Kerner, diğer pozisyonlar tamamen ayrılmanıza izin vermez – ve gevşeme ve deaktivasyon kadınlar için orgazm olmazsa olmaz diyor. Her iki dünyanın en iyisini ister misin? Ön sevişme sırasında yukarıda bahsedilen hareketlerden bir kaçını deneyin ve sonra bildiğiniz şeylere geçiş yapmak sizi doruğa çıkaracaktır. Vanilyalı seks – üstte bir kiraz var.