G-Spot’un Ötesinde

Çift in bed

Cinsiyetle ilgili en iyi şey, ne kadar iyi olursa olsun, her zaman daha iyi olabilir – ve oraya ulaşmak eğlencenin yarısından fazlasıdır. Siz ve eşiniz muhtemelen birbirlerinin düğmelerini itmek konusunda çok şey biliyorsunuz. Ama onları biraz farklı bir şekilde iterek – ve belki de sahip olduğunuz bazı düğmeleri buldunuz – tamamen yeni bir tatmin doyumu alanına girebilirsiniz..

Burada çok açık konuşacağız. Kadınların çoğu – yaklaşık üçte ikimiz – sadece cinsel ilişki yoluyla orgazm yok. Onlara eski moda bir yol var: el ile stimülasyon veya oral seks. Açıkça, el-el ilişkisinin bir erkeğin sıcak noktalarına çarpması neredeyse garantilidir, ancak genellikle bir kadını özlüyor. Bu, çoğu çift için, bu ilişkinin kendisi için değil, onun için ana olay olduğu anlamına gelir. Kadınlara harika bir yakınlık ve yakınlık hissi veriyor olsa da, dünyayı hareket ettiren şey bu değil..

Ah, ama olabilir.
En sevdiğiniz seks pozisyonları ile birazcık tinkering yaparak, her ikiniz için de ellerinizi kullanmadan cinsel ilişkiyi asla başarısız bir orgazm jeneratörüne dönüştürebilirsiniz. Bu gözden geçirilmiş pozisyonlar, tüm sıcak noktalarınızı – ve onun da – uyardığı için işe yarıyor. Öyleyse orgazm elde etmek için sadece bir tek olacaksın, ama dorukları daha yoğun olacak..

27 çiftin bu asla başarısız olan orgazm pozisyonlarını test etmelerini istedik ve tepkileri hafif, coşkulu bir hale getirdi. Yeni teknikleri denemeden önce, sadece dört kadın neredeyse her zaman cinsel ilişki yoluyla orgazm geçirdiklerini söyledi. Ama teknikleri denedikten sonra, 21 kadın açık bir şekilde “Evet, yalnız cinsel ilişki yoluyla orgazm olabilirim..

İlk Adım: Sıcak Noktalarınızı Öğrenin (ve Onun)

Bu noktalardan bazıları size gerçekten tanıdık gelecek; diğerleri bilinmeyen bölge olacak. Bunları bilmek, pozisyonların işe yaraması için anahtardır. Görüştüğümüz 34 yaşındaki bir koca, “20’de sıcak noktalar hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yok, çünkü büyük, farklılaşmamış bir sıcak noktasınız. 30’dan sonra, daha sofistike ve nüanslı yollara hazırsınız. Birbirine dokunmanın bir inçini farklı bir yöne taşıyabilir ve yepyeni bir hissi keşfedebilirsiniz. ”

Sıcak noktalarınız: C-noktası ya da klitoris, şimdiden çok iyi bildiğiniz bir tanesidir: iç labiaların birleştiği vajinal açıklığın üzerindeki küçük etli topuz. G-noktası (onun keşfedicisi Ernst Grafenberg olarak adlandırılır) vajinanın içinde bulunan küçük bir doku kütlesidir, ön duvarın yaklaşık üçte biri. Onu bulmasına yardım etmek için: Onun yağlanmış indeksini ve orta parmaklarını vajinaya sokmasını sağlayın (avucunun yüzü ona bakmalıdır). Daha sonra, hassas bir yer bulana kadar çevredeki ciltten daha pürüzlü bir yama bulana kadar vajinanın ön duvarının alt üçte yavaşça itin. Bingo.

AFE bölgesi veya Anterior Fornix Erotic bölgesi, yakın zamanda Kuala Lumpur’da bir seksolog tarafından keşfedildi. Vajinanın karşıt duvarında G-noktasından daha geniş bir doku kitlesidir. (Son derece geniş bir sandalyenin karşısında bir kanepe düşünün.) U-spot – aynı zamanda son zamanlarda klinik araştırmacılar tarafından bir sıcak nokta olarak belirlenmiş – üretra üzerinde ve klitorisin hemen altında küçük bir doku alanıdır.

Onun sıcak noktaları: H-noktası bariz olanıdır: penisin başı. F-spot, çığlıktır, başın şaftla temas ettiği penisin alt kısmındaki cildin gevşek bölümüdür – çoğu erkekte dokunmaya son derece duyarlıdır. R-alanı, genellikle erkek anatomisinin ihmal edilmiş bir kısmı olan skrotumun merkezini oluşturan görünür dikiştir. P bölgesi perine, anüs ile skrotum tabanı arasındaki alan – Batılı sevgililer tarafından ihmal edilen başka bir alan.

Artık bütün sıcak noktaları biliyorsunuz, onları işe koyma zamanı. Burada, bildiğiniz ve sevdiğiniz pozisyonlar – daha da iyi.

Klasik misyoner pozisyonu – sırtındaki kadın, dizleri kaldırdı ya da değil – hem en yaygın seks pozisyonu, hem de küçük değişiklikler olmadan sıcak noktalarınıza çarpma olasılığı en azdır. Sıcak nokta ayarlamaları: Pelvisi eğmek için alt sırtınızın altına bir dolgun yastık veya iki koyun, böylece klitorisiniz penetrasyon sırasında vücuduna sürtünür. Eğer bedenlisin, yastığı unutun ve bacaklarınızı beline veya boynuna sarın. Ya da ayağını omuzlarına koy. Ya da dizlerini yukarı çek ve ayağını göğsüne yaslan..

Çiftler rapor: Dokuz kadın, bu pozisyonun el-orgazmı elde etmek için en iyi şekilde çalıştığını ve kadınların en çok oy kullandığını söyledi. Ve her kadın ama bir tanesi uyarlamanın genel zevkini geliştirdiğini ve orgazma ulaşma olasılığını önemli ölçüde artırdığını söyledi. Yalnız muhalif şöyle diyor: “Sıcak nokta bağlantısı bacaklarımı boynuna dolarken ya da ayaklarımı omuzlarına koyduğumda işe yarıyor – ama bu pozisyonlardan rahatsız oluyorum çünkü karnım kırışıyor Yani bu bir yok, çünkü seksi görünmedikçe seksi hissetmiyorum. ” Meagan, 30 ve Rob, 38, bu pozisyonda beklenmedik mutluluk yaşayan çiftlerin tipik bir örneğidir. “Uyarlamaları denemeden önce,” diyor Meagan, “Aramızda klitorisime dokunmak için elimi koyarak ellerime sadece misyoner pozisyonunda orgazm oldum. Şimdi, sırtımın altından iki standart yatak yastığı koyarak ve ayaklarımı abartmak için kullanıyorum. vücudumun arkası ve bacağımdan itmek için kilomdan faydalanmak, her ikisinin de bana klitoral uyarım verdiği ve onu içimde daha büyük hissettirdiği bir penetrasyon açısı yaratabiliyorum, onu düzeltmek için hafif ayarlamalar yapmaya devam etmeliydik, ama yaptığımızda, duygu yoğunluğu harikaydı. Rob şöyle diyor: “Ona yardım etmeden orgazmını vermek” güçlüdür. Herhangi bir erkeğin bu kadar evrimleştiğini düşünmüyorum..

Yeni Kadın Üstü

Bu tipik olarak bir kadının orgazma ulaşması için en iyi pozisyondur çünkü penetrasyon açısını ve hızını kontrol edebilir. Ama oraya ulaşma ihtimali kesinlikle geliştirilebilir.

Sıcak nokta ayarlamaları: Ya arkaya yaslanın, ellerini arkanda yatağa yaslayın ya da ellerinizi başının üstünde öne doğru eğin. Bu daha aşırı açılarda klitoral stimülasyon yükselir ve ayrıca F-spot ve R-alanı üzerindeki çekişi abartır.

Çiftler rapor: Sekiz kadın, bu pozisyonun onlara orgazma ulaşmak için en iyi fırsatı verdiğini söyledi. Ve hatta daha fazla erkek – 15 – onların favori olduğunu söyledi.

31 yaşındaki Kim ve 31 yaşındaki Charles, sekiz sene evlendi ve sıcak nokta sevgililerinin işaret eden libidolarını yeniden canlandırdığını bildirdiler. Kim, “Jokey pozisyonunda ileriye doğru eğilerek, bu üstün pozisyonda patlayıcı bir orgazm vardı, bu da uyarılmasının süresini uzattı” diyor. “Hemen tekrar denemek istedim.” Charles şöyle diyor: “Bir ruteydeydik, daha az ve daha az sıklıkta seks yaptık, çünkü onu ruh halini almak için çok fazla zaman harcadı ve daha sonra onu orgazmaya getirdi. Sıcak noktaların bağlanması onu bizim için yeni hale getirdi.”

Yanıp Sönen Yan Yana

Kaşık pozisyonu, hamile, yaralı ve yorgun için medikal terapistler tarafından tavsiye edilir, ancak tavuk çorbası erotik formundan çok daha fazlası olabilir. Sıcak nokta ayarlamaları: Bir dirseğe dayanarak, size bakan tarafındaki X-pozisyonuna değiştirin. Sırtında başlıyorsun. İç bacağınızı (ona yakın olan) bacaklarının üzerine yerleştirin ve dış bacağınızın bacakları arasına oturacak şekilde çevirin (böylece kıçınız ona bakar). Pil destekli geliştirme: Klitoris üzerine oturan bir kelebek vibratör kullanın.

Çiftler rapor: Sadece üç kadın ve iki erkek bu pozisyonu en iyi şekilde sıraladı. Ama neredeyse herkes basit olduğunu söyledi. “Yönleri okuduğumda, karmaşık geldiğini düşündüm, ama bacakların nasıl yığıldığını gerçekten anlayamıyorsunuz,” diyor 32 yaşındaki bir kadın. 31 yaşındaki kocası, “Bu şekilde denemedikçe ilişki sırasında asla vibratör kullanmamıştık. Bir şekilde teknolojiyi bu pozisyona eklemenin daha az tehlikesi vardır, belki de göz teması direkt değildir.”

Mark ve Barbara, 30’ların sonlarında, bu pozisyonu yeni favorileri olarak seçen birkaç çiftden biriydi. Bir bebeğin ve bir bebeğin ebeveynleri, şimdi ihtiyaçlarını karşıladığını iddia ediyorlar. “Kegelleri yapmam gerektiği kadar titiz davranmamıştım,” diyor Barbara, “ve bu pozisyon vajinamı daha da sıkılaştırıyor. Ayrıca vücudumun üstünde olduğumdan daha az kendimi bilinçlendiriyorum. gelmek için yeterince gitmemi kolaylaştırıyor. ” Mark, ekliyor: “Sık sık bu kadar yavaş başlıyoruz – ki bu pozisyonda yapabileceğiniz – oraya varmanın tek yolu.”

Çift in bed

Sexier Sit

Temel oturma pozisyonuna (Tantrik cinsinden Yab-Yum denir) aşina olmayabilirsiniz, ama bu adamın uyarılmasının uzatılması için iyidir. Başlanmamış için Yab-Yum: Yatağın ortasına oturun. Bacaklarını birbirinin etrafına sarın, böylece bacaklarının üzerinde oturuyorsun. Sağ ellerinizi birbirinizin boynuna, sol elinize birbirinizin kuyruğuna yerleştirin. Penisinizi içinize yerleştirin, böylece klitorizinizde mümkün olduğunca fazla dolaylı basınç uygulayınız. Birbirlerinin sırtını ovuşturarak ve derin göz teması sürdürürken yavaşça birlikte kayarak. Sıcak nokta ayarı: Bir veya daha fazla yastıkta oturduğunuzda bu duygusal olarak samimi konumu daha sıcak hale getirin, böylece G noktası ve klitoriz daha fazla stimülasyon alabilir.

Çiftler rapor: Dört kadın bunu en iyi pozisyonu olarak tanımladı. (İlginçtir, ikisi yoga dersleri alır.) Ama neredeyse herkes tatmin edici bir ilişki varyasyonu olarak değerlendirdi. “Yoğun samimiyet için harika,” diyor 28 yaşındaki bir kadın. “Orgazm, duygusal bağlantıdan fiziksel olarak gelen kadar gelmek gibi görünüyor.” 29 yaşındaki kocası, “İki tür makyaj cinsiyeti var, sıcak ve hassas. Bu pozisyon ihale için iyidir.”

31 yaşındaki Carole, 31, Rich, bu pozisyonun ilişkilerinde erotik bir kapı açtığını söylüyor. “Evlendikten altı ay sonra ikiz olduk.” Diyor Carole. “Seks çabuktu; orgazmla, benim için sorunlu. Bu bizi yavaşlamaya zorluyor ve her seferinde bana bir orgazm veriyor.”

Nihai Sıcak Nokta Konumu

Hintli seksolog Prokash Kothari, M.D. tarafından tasarlanan bu pozisyon, sıcak noktalarınızı ve Kothari’nin ilahi uyumu dediği şeyleri birleştirir. Ve oraya ulaşmak için atletik olmanız gerekmiyor: Rahat yığınlar oluşturmak için iki sağlam yastık yığını yapın ve birkaç metre uzağa yerleştirin. (firma Burada ameliyat kelimesi – koltuk minderleri, aşağı dolu yatak yastıkları değil konuşuyoruz.) Sırtlarınızı yastığın karşısına gelecek şekilde yüzünüz. Vücudunuzu düzenleyin böylece bacaklarınız rahat ve cinsel organlarınız bağlanır. Sıcak nokta uyarımı kendi başına yeterli değilse, bu pozisyonun bir avantajı: dört serbest el.

Çiftler rapor: Birçoğu bu pozisyonda güçlük çekiyordu, çünkü onlar bunu olduğundan daha karmaşık hale getirmeye çalıştılar. “Sonunda, bir yüzme havuzunun kenarındaki kollarınızı yastığın üzerine asabileceğinizi anladık” diyor, 34 yaşındaki bir adam. “Bu, kalçalarınızı, açılma açılarını kontrol etmek ve değiştirmek için kaldırmanıza ve indirmenize izin verir.”

30 yaşındaki Beth ve 35 yaşındaki Gary, Nihai pozisyonun sahip olduğu özgürlük konusunda hevesli. “Bacakların nereye gittiği konusunda endişelenmene gerek yok” diyor Beth. “Tüm enerjiniz genital bağlantıya odaklanır. Bir kez asıldığımızda, onu sevdik.” Ve bu gerçekten anahtar: Kendiniz oynayalım ve bağlantınız (fiziksel ve duygusal) daha iyi olmalı. Ve daha iyi.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 19 =