Kocamla Seks Yapmak Üzere Mastürbasyon Tercih Ediyorum

Ben sevişmeyi seviyorum ama eğer kendime dokunmaktan ve kocamın benim için yapmasına izin vermek zorunda kalsaydım, daha sık olmamak gerekirse, ben solo gidiyorum. Neredeyse 20 yıllık evlilikten sonra, ne istediğimi, yatak odasında nasıl istediğimi ve gerektiğinde kendi başıma yapmakla ilgili çekincelerim yok. Ama kendime bu gerçeği sahip olmak kolay bir başarı değildi.

Eşim ve ben 16 yaşındayken evlendik ve iki yıl sonra evlendik – evliliğimizin ilk günlerinde, hem genç hem de iyi cinsiyetten etkilenmediğimiz zaman, sırrım içinde mastürbasyon yaptım. Misyoner-romantizmin kötü değildi; beni almak için yeterli değildi Orada. Kocamın gururunu, seks seanslarımız sırasında hiç gelmediğimi ve ona nasıl dokunacağımı gösterme yönündeki daha önceki girişimlerimin beni çürümüş bir klitoris ve çürük bir ego ile bıraktığını söyleyerek istemedim. cinsel hayal kırıklığım. Kocam, tuvalette kendini temizlemek için yatağın dışına sıçrayacağı anda, çabucak ve sessizce orgazm için kendimi getiririm..

Gizli bir mastürbasyon operasyonuna bir yıl kala, kocam beni banyodan çok erken çıkarak şaşırttı, kendimi memnun ettim.

“Ne yapıyorsun?” O sordu.

Orgazmın eşiğinde, izlerimi örtmeye çalıştım ama biliyordu. Tepedeki nefeslerle anı, ben hala sadece havamda olduğumu iddia ederek kurtardım. Şaşkın görünüyordu, ama açıklamamı kabul etti. O Noel, bana ilk yapay penisimi verdi. Hediyesini sevinçle ve cinsel tatminin kendi sorumluluğum olduğunun bilinciyle kabul ettim..

Hiç bahsetmemize rağmen, kocamın yerine getirilmediğimi bildiğine ikna oldum. Karşılaştığı anda seks oyuncağına ulaştığımda, protesto etmedi. Bunun yerine, göğüslerimi şefkatle öptü ve cinsel normumuzun ne olacağını belirleyerek kendimi bitirmeme izin verdi..

Hiç bahsetmemize rağmen, kocamın yerine getirilmediğimi bildiğine ikna oldum..

Ama seks hayatlarımız bir döngüde, aynı hamlelerin tekrar tekrar tekrar ele alınıyordu – ve evliliğimizin beşinci yılının sonbaharında kocam ve ben ayrıldık. O zamanlar, iki çocuğumuz hızlı bir şekilde arka arkaya toplanırdı ve zamanımızın çoğunu ya savaşmak ya da birbirlerine dokunmak için çok fazla tükenmiştik. Ölümümüzün yaklaştığını hissetmek, bizi düzeltebileceği umuduyla aptalca aptallığa ulaştım. Öyleyse, iki Mormonlu misyoner, kurtuluş mesajı ve sonsuz aile mutluluğu mesajı ile kapımızı çaldığında kismetti..

Ruhsal dönüşümüme her şeyimi verdim. Evliliğim için sonsuza dek mutlu vaat edilen bir yol izlemeye karar verdiğimde, vaftizimin yapıldığı günlerde sevgili yapay penisimi çöpe attım. Oryantasyon orgazmları ve Şeytan’ı bir kenara bırakarak, Tanrı’nın ilişkimi yeryüzünde cennet gibi hissetmesini bekledim. Şaşırtıcı değil, o an hiç gelmedi. Birkaç ay sonra, yasal olarak ayrılma talebinde bulunduk ve yeni bir başlangıç ​​için çocuklarla birlikte bir eyaletten ayrıldım..

Yeni dairemde, çocukları uyuduğunda kalbimi mastürbasyon yaparak orta parmağımı Tanrıya çevirdim. O orgazmlar, sahip olduğum en iyi şeylerden biriydi. Sonsuz bir lanet ifade etsem bile, cinsel tatminin tatlı salıverilmesini tercih ederek, dinle ilişkimi uzun bir süre sonra sona erdirdim..

Yeni tek hayatımda kendimi eskime ve sıradan seks ile tanıştırdım, ki bu da çok fazla traş (çok fazla traş) ve varlığından haberi olmayan seks türlerine giriş anlamına geliyordu. Aldığım cinsel eğitim, tıraş bıçağı kartuşlarının aşırı maliyetini daha çok bir yatırım gibi yaptı.

Bu süre boyunca, ne kadar oral seks sevdiğimi öğrendim. Kocam denemeye hiç ilgi duymamıştı ve bu yüzden neyi kaçırdığımı bilmiyordum. Bir kez garipleştim “ne kokuyorsun ya da tadı kötü mü?” Başımdan ses çıkarsa, özgürleştirici deneyimi buldum. Artık seks yaptıktan sonra mastürbasyon yapmak zorunda değildim (ya da istedim). Birdenbire eşime eşit bir tatmin beklemeye hakkım vardı ve inanılmazdı..

Bizim ayrılığımız boyunca, ne eşim ne de boşanmamızı sonuçlandırmak için gerekli adımları attım. Sıklıkla konuştuk – hatta içinde bulunduğumuz ilişkiler hakkında, hatta çizgiyi hiçbir zaman cinsel ilişkilere dair detaylara taşımamıştık. İletişimimizde daha iyi arkadaş olduk ve daha açık hale geldik. Bu komik Jane Austen kıvrımlarından birinde, uzun süredir devam eden dostluk birbirimize olan sevgimizi yeniden canlandırmaya yöneldi ve yedinci evlilik yılımızın ilkbaharında yeniden hayatlarımıza yeniden bağlandık ve yeniden hayatımızı kurtardık..

görüntü

Megan Tatem tarafından tasarlanmıştır

Eski alışkanlıklar zor olsa da, duygusal ve zihinsel bağımız güçlenirken, cinsel kimyamız emekleme dönemine geri döndü. Daha önce olduğu gibi, bizim post-coital bağlantımız boob oyununu ve ben kendimi bitirmeyi kapsıyordu.

Tekneyi sallamaktan ya da reddedilmekten korktum, kocamın üzerime düşmesini söylemedim, gerçekten istediğim buydu. Ben de onu incitmek istemedim ya da sevişme yeteneklerinin inanılmaz olduğunu hissettirmedim, bu yüzden hiçbir şey söylemedim ve neredeyse on yıl boyunca şiddetle mastürbasyon yaptım.

Orada defalarca doğru yönde onu dürtmeye çalıştım mı? Emin. Ama başarıya ulaşamadığım birkaç kez, değerli seks hayatımızın kabul etmek zorunda olduğum bir şey olduğuna dair inancımı pekiştirdim..

Daha sonra kocam ilişkimizde bir anahtar attı ve süreçte seks hayatlarımızı tamamen yenilemeyi başardı. Sadece suçluluktan doğan bir kabul olarak, kocam evlenmeden üç ay önce bir meseleye sahip olduğunu itiraf etti. Yemin etmemizden çok kısa bir süreliğine öfkelenmedim, çok uzun zamandır ihmal ederek yalan söylediğiydi. Tartıştık, ağladım ve sakin bir anda, benim için bir düşünce oluştu – evliliğimizde sır saklayan tek kişi değildi..

Bu gerçekleşmeyle doldurulan, toz yerleştikten sonra gerçeğimi paylaşmaya karar verdim. Zor bir konuşmada, seks hayatından ne kadar nefret ettiğimi itiraf ettim.

Kocamın sinirlenmesini, beni uzaklaştırmasını ve hatta ihanete uğramasını bekledim. Bunların hiçbirini yapmadı. Bunun yerine ellerimi aldı, gözlerime baktı ve değiştireceğime söz verdi..

Egolarımız soğuduktan sonra, yatak odasına geri döndük. Yenilenmiş umut dolu, kocama tam olarak nasıl dokunulmasını sevdiğimi göstermek için mastürbasyon kullandım. Öğrenmeye hevesliydi ve hızlı bir çalışma oldu..

Kocamla cinsel ilişki hemen hemen dönüştü. Bir süreliğine, genç gibiydik, her gün gidiyoruz, daha sonra birbirimizin kollarına ne kadar yetişmemiz gerektiği konusunda gülüyorduk. Bununla birlikte, uzun süreli ilişkilerde çoğu insan gibi, ciddiyetin kısa sürede fışkırdığı, bizi tekrar rahat bir hale getirdiği, ancak ayda birkaç kez daha çok tatmin edici bir takvim programı olmasına rağmen.

Olayların bu dönüşünün iki parmağımı düşürdüğümü ve tekrar mastürbasyon yapmak zorunda kalmayacağımı düşünürdün, ama yanılıyorsun.

Seks çok iş gerektirir. Banyodan tıraş ve losyona kadar, her iki partnerin de müsait ve ruh halinde olmasını sağlamak için – gerçek kendiliğindenlik için küçük bir yer var

Seks çok iş gerektirir. Banyo ve tıraştan ve losyondan, hem ortakların hem de ortamın mevcut olduğundan emin olmak için, gerçek kendiliğindenlik için çok az yer var. Artı, geri yalan söyleyecek kadar rahat olmalıyım ve kendimi tatmin etmeliyim ki, bu kadar kolay değil.

Bazen, sadece orgazmın serbest bırakılmasını istiyorum ama kocamın bir romp için ya da banyoya koşup gitmediğini ve iyi bakıldığımdan emin olmak için memnuniyetimi geciktirmek istemiyorum. Özünde, bazen kendimle cinsel ilişkide seks yapmak için çok bencil ve tembelim.

Vücudumu aklıma hazır seks için hazırlamaya özenli bir ritüelden geçmek istersem, – ve şimdi bunun harika olacağını bilirim. Mastürbasyon vardır en sonunda her zaman tam olarak ne olması gerektiğine bakın: bir hoşgörü, gerçek şeyi değiştirmek için üzücü bir başa çıkma mekanizması değil. Ama yine de, daha çok kez, kendime dokunmaktan zevk duyarım (böylece ertesi gün garantili tıraş bıçağını yakar)..

Facebook’ta Redbook’u takip et.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 5